Obecnie rozmawiamy o:

Przedszkole

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

54 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny patrzcie, na co dzisiaj trafiłam... Oglądając nie mogłam uwierzyć własnym oczom, jak można tak traktować dziecko? Przeczytajcie też koniecznie tekst pod filmikiem.

https://www.facebook.com/photo.php?v=566557273409504

Tutaj dodatkowo link dla dziewczyn, które nie mają facebooka.





Masakra :(

coś strasznego, wariatka!

aż mi łzy w oczach stanęły :(

Boże masakra i jeszcze ktoś to filmował i nie reagował :/.

brawa dla nagrywającego. Siedział i nic nie zrobił.

Myślę ze najgorsze w tym filmie jest to, że osoba która to kręciła nie reagowała w żaden sposób, wręcz w pewnym momencie ta kobieta uśmiechała się usatysfakcjonowana do tej osoby. Serce boli patrząc na takie rzeczy. Niestety, tego rodzaju patologie i znęcanie zdarzają się często, tylko z reguły zostaje to w murach domu.

Boże, co za głupia psycholka z tej baby !!! :/:/:/

zwymiotowala a ta podstawila jej ta miske i wymieszala....nie mam kometarza

Głupia szmata!! Biedne dziecko, Boooże jak można coś takiego robić dziecku. Mam nadzieję, że władze odpowiednio zareagowały. Na końcu filmiku widać jak się uśmiecha stara kur....a!!!

Co za kur.....,widziałam ten filmik wczoraj,mój mąż wyszedł z pokoju bo nie umiał patrzeć na to,Skomentował tylko ,że sam kazałby jej to najpierw zjeść,a potem....reszty nie napiszę bo napewno dostałabym ostrzezenie.Jak można być tak bezdusznym człowiekiem,a osoba,która nagrywała tak samo,miały radoche z tego,Boże co się dzieje z niektórymi ludzmi....

co to za język ? gdzie to ?
przecież dziecko mogło się zachłysnąć... gdyby to była Polska mogłybyśmy jeszcze jakoś pomóc temu dziecku, psychiczni rodzice i tyle...

Ja bym tak wzięła matkę i wpychała jej do gęby jedzenie, niech się dławi, niech wypluwa, wpychałabym jej aż by nie zwymiotowała. Mamuśka cudowna. Ja rozumiem, że czasem nerwy mogą złapać, ale litości, ewidentnie kobieta nie nadaje się na bycie matką, a tu jeszcze kolejne dziecko sobie sprawiła...

Cytat
sindiris
co to za język ? gdzie to ?
przecież dziecko mogło się zachłysnąć... gdyby to była Polska mogłybyśmy jeszcze jakoś pomóc temu dziecku, psychiczni rodzice i tyle...

Hiszpański, ciekawa jestem czy skoro umieszczono to w Internecie to coś z tym zrobią:/ Biedna dziewczynka.

dobrze ze taki filmik trafil do sieci bo na 100% zabiora tym chorym rodzicom te dzieci . o ile sluch mnie nie mylil to ta rodzinka to jest ze skandynawii a tam takie znecanie sie nad dziecmi jest surowo karane

Straszne. Najgorsze jest to, że to nie jest odosobniony przypadek. Ten filmik trafił do sieci i mam nadzieję, że "rodzice" poniosą konsekwencje, ale pomyślcie ile takich sytuacji zdarza się w codziennym życiu, a nikt nie reaguje - bo po co się wtrącać...

edit: zastanawia mnie, na co liczyli publikując nagranie? chyba nie na poklask?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-10 14:42 przez leel.

Co za patologia! Więcej nie skomentuje, bo brak mi na to słów!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkanie bobas