Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:25:12

Chciałabym urządzić pokoik dziecięcy- nie mam pomysłu. Co sądzicie o tym kolorze ścian, które są obecne? Jak urozmicić pokój- mam wrażenie, że jest taki pussty. Dzieci:Michał 5 lat i Emilka 3 lata.



Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:28:09

wydaje mi się, że i tak się tu dużo dzieje...myśle, że kolor ścian dużo by zmienił

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:30:06

wow jaki porządek:)

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:35:49

możesz wejść na stronę leroy merlin i tam masz zakładkę wasze wnętrza-sporo inspiracji.

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:37:03

Jak dla mnie ten pokoik jest smutny. Ja bym ściany zostawiła, ale np okleiła te szafy jakąś kolorową okleiną, w kropki, w motylki czy w autka, a może jedną w kropki a drugą w paski? Tylko kolorowe. Tak samo tą komodę. Zamiast tego narożnego dałabym większy regał na zabawki, na tyle duży żeby mogły na nim stać również te pudełka z zabawkami. Kanap bym się pozbyła i wstawiła piętrowe łóżko, ale nie wiem jak z metrażem, czy mogłabyś sobie na nie pozwolić. Jeśli nie to muszą zostać kanapy.
I powiesiłabym kilka obrazków lub zdjęć na ścianie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 17:38 przez ajmfree.

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:37:06

pierwsze co to wyrzuć ten ruski dywan i kup dzieciakom jakiś dywan animowany, albo taki gdzie mają jakąś grę, dwa to kolor ścian..proponowałabym ciepły kanarkowy i przemeblowanie. Jeżeli na tych łóżkach śpią dzieciaki to kup im na te łóżka narzuty z ich ulubionymi bohateriami i na ścianie zamiast tej misternej półki przymocuj jakąś porządną. Zmień żyrandol na taki np w kształcie samolotu..jest masa opcji :)

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:38:19

dywan kompletnie nie pasuje do dziecięcego pokoju, jest smutny i poważny, na meble można kupić takie fajne naklejki i ściany pomalować na jakiś żywszy kolor, taki jaki lubią dzieci...

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:38:53

No właśnie, i dywan jest okrutny :D
Ja miałam takie stare meble sosnowe dla dziecka, szafę 3-drzwiową, komodę i szafkę nocną, wszystkie te meble pomalowałam na żółto farbą do drewna, ale nie kryjącą tylko tak, żeby było widać, że to drewno, i ponaklejałam na nie naklejki z żabkami, kwiatkami i motylkami, uchwyty od szafek i szuflad wymieniłam na głowy biedronek i żabek. Dywan dostałam od mamy, zielony trawiasty z kwiatami. Moja córka mówi teraz wszystkim, że mieszka na łące :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 17:41 przez ajmfree.

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:47:12

dywan do wyrzucenia, poza tym kolor scian-moim zdaniem- do zmiany, na jakis wesoly.

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 17:55:50

Radziła bym moze na dwa kolory pomalowac np różowo-niebieski;)pasował by do chlopczyka i dziewczynki;)pozdrawiam

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 18:09:59

Pokoik wygląda jak dla dorosłego, nie dziecka... Przede wszystkim jasne i wesołe kolory. Sama stawiam na waniliowo/cytrynowy (dzieci są w planach dopiero ;)do tego białe meble z dużą ilością koszyków, pudełek. Łóżko bym wstawiła piętrowe - będzie przyszłościowo. Do tego jakieś fajne oświetlenie w kolorze błękitu i masz śliczny pokoik :)

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 18:14:25

Polecam Ci duże naklejki na ścianę i kolorowy dywanik na podłogę.

Pokoik dziecięcy

23 mar 2014 - 18:19:00

Jak dla mnie to zainwestuj w coś na zabawki bo dla mnie dziwne tak porozkładane na meblach i półkach

Pokoik dziecięcy

16 sie 2014 - 19:50:20

Proponuję żywy kolor ścian (zieleń, żółć, niebieski)
miękki dywan shaggy sprawi, że będzie przytulniej.
Przypadkowe szafeczki czy półki na ścianie to kiepski pomysł.
Dziecięca firanka :)
Zrobić dzieciom kącik do zabawy i kącik do odpoczywania.
zmieniłabym meble, podłogi, ale to już kwestia większych pieniędzy.



Pokoik dziecięcy

16 sie 2014 - 20:11:15

Jakie zmiany wchodzą w gre? zmiana koloru ścian? nowe meble? Ja bym kupiła dywan w jednym kolorze i pasujące do niego kolorystycznie zasłony. meble białe a pokój ożywiony byłby kolorowymi dziecięcymi zabawkami.

zdjęcia z forum muratora z wątku pokoje dziecięce.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skandaliczne zachowanie matki! - filmik