Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 06:58:06

od jakiegos czasu dosc dziwnie sie zachowuje czepiam sie o wszystko meza i dzieci i nie panuje nad tym wcale;( tesknie jak maz jest w pracy caly dzien a jak juz wraca to prowokuje do kllotni;( juz kiedys mialam taki stan ,ktory na szczescie minal ,ale znow jest to samo;( nawet pomysllaam ze moze jestem w ciazy ,bo okres mi sie spoznia ,a podczas ciazy bylam drazliwa ,ale wczoraj zrobialm test i t o nie to. moze jakaas depresja czy cos;( od siedzena z dziecmi w domu wariuje;(

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:05:37

Doskonale Cie rozumiem, mam naprawde podobnie i sama nie wiem co sie dzieje

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:11:02

mam to samo, może od siedzenia w domu masz takie napady? wyjdz na spacer, z koleżanką na kawę, zrób coś dla siebie, powinno pomóc i humor Ci się poprawi :)

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:18:55

Znajdź sobie coś do roboty, też tak mam jak się nudzę :)

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:37:46

Po prostu się nudzisz, cały dzień siedzisz w domu i Ci lekko "odbija" znajdź sobie coś do roboty, jakieś hobby może prace ?

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:39:47

Cytat
kinia009
Po prostu się nudzisz, cały dzień siedzisz w domu i Ci lekko "odbija" znajdź sobie coś do roboty, jakieś hobby może prace ?
szukam ale bezskutecznie;(

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:43:57

Frustracja, tak to określam jak mnie męczy.

Dom, dzieci, pranie, gotowanie , sprzątanie. Przychodzi moment że zaczyna to drażnić, i przenosisz swoje niezadowolenie na otoczenie.
Dziewczyny mają racje, zrób coś dla siebie, wyjdź z domu , może do kosmetyczki, na zakupy(do galerii, nie spożywczaka), z koleżanką do kina itp. Albo możesz poszukać sobie jakiejś pracy i zarządzić radykalne zmiany .
Wszystko zależy od ciebie , i twojej rodziny.
Powodzenia !

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:46:32

Cytat
dariunia22
Cytat
kinia009
Po prostu się nudzisz, cały dzień siedzisz w domu i Ci lekko "odbija" znajdź sobie coś do roboty, jakieś hobby może prace ?
szukam ale bezskutecznie;(
no to póki nie znajdziesz pracy zajmij się jakimś hobby, zacznij chodzić może na siłownie ?

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:47:01

dziewczyny ja szukam pracy od kilku miesiecy ale w mojej okolicy jest dramat:( a nie moge pracowac za 1000 zl bo musze jeszcze oplacic opiekunke tylko takie oferty pracy sa z moim wyksztalceniem;(

Cytat
kinia009
Cytat
dariunia22
Cytat
kinia009
Po prostu się nudzisz, cały dzień siedzisz w domu i Ci lekko "odbija" znajdź sobie coś do roboty, jakieś hobby może prace ?
szukam ale bezskutecznie;(
no to póki nie znajdziesz pracy zajmij się jakimś hobby, zacznij chodzić może na siłownie ?
na te czas musialabym tez miec opiekunke a nie stac mnie szczerze powiedziawszy zeby placic karnet plus opiekunke niestety;( mam dwoje dzieci i tylko maz pracuje plus wynajem m wiesz jak jest ,szalu tu u nas nie ma z rozrywkami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 07:51 przez dariunia22.

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:50:06

To poszukaj pracy z domu, albo zarządź przeprowadzkę ;)

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:50:47

Cytat
dariunia22
dziewczyny ja szukam pracy od kilku miesiecy ale w mojej okolicy jest dramat:( a nie moge pracowac za 1000 zl bo musze jeszcze oplacic opiekunke tylko takie oferty pracy sa z moim wyksztalceniem;(

o to już wiem co możesz robić :) dokształcaj się, możesz iść na jakieś kursy itp. myślę,że 2 razy w tyg. na 2h jakaś koleżanka, czy babcia/dziadek przyjdą do Twoich dzieci.

co sie ze mna dzieje??:(

20 mar 2014 - 07:54:31

Cytat
dariunia22
na te czas musialabym tez miec opiekunke a nie stac mnie szczerze powiedziawszy zeby placic karnet plus opiekunke niestety;( mam dwoje dzieci i tylko maz pracuje plus wynajem m wiesz jak jest ,szalu tu u nas nie ma z rozrywkami
wymyśl coś, co można robić z dziećmi, może jakieś zajęcia dla mam z dziećmi? może zapisz dzieci na zajęcia a sama a tym czasie miej czas dla siebie? wymyśl coś co Cię wyrwie z tego letargu, a zobaczysz że i praca się szybko znajdzie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 07:55 przez incognito85.

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

co sie ze mna dzieje??:(

25 cze 2014 - 13:18:15

Znam to, pomaga troche egoizmu - chwila dla siebie, chocby spacer tylko ze swoimi myslami, ploty z koleżanką, czy cokolwiek co zrobisz sama, bez dzieci.

co sie ze mna dzieje??:(

25 cze 2014 - 13:21:45

Nie bierzesz przypadkiem od jakiegoś czasu tabletek antykoncepcyjnych? Ja miałam podobnie, dopóki nie zmieniłam tabletek na inne. Jak ręką odjął

co sie ze mna dzieje??:(

25 cze 2014 - 13:23:22

Cytat
julsao
Nie bierzesz przypadkiem od jakiegoś czasu tabletek antykoncepcyjnych? Ja miałam podobnie, dopóki nie zmieniłam tabletek na inne. Jak ręką odjął

Skoro autorka rozważała czy nie jest w ciąży to raczej nie bierze tabletek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokoik dziecięcy