Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

1 minutę temu

szkoła nauki jazdy

2 minuty temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

7,5 miesieczne niemowle

13 mar 2014 - 11:25:46

Cytat
fajneubrania
To uważacie, że te papki w słoiczkach są lepsze niż zwykłe jedzenie??
Moi rodzice np.jak byliśmy mali sami nam robili. Gotowali i miksowali. Jak dla mnie jest to lepsze niż te słoikowe g.

kiedys ludzie prali recznie, byly tetrowe pieluchy, a w jednych ubraniach chodzila piatka dzieci. No i co, mamy tak zyc nadal?
Moze jakies szkolenie z XXI wieku by sie przydalo?

Autorko, tak jak pisalam wczesniej. Ja bym sie wstrzymala jeszcze chociaz ze 2 miesiace. No chyba, ze bedziesz dawac takie jedzenie malo doprawione, bez soli ani innych mocnych przypraw.
Za nic nie moge sobie przypomniec kiedy dzieci mojej siostry zaczely jesc stale pokarmy.

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

7,5 miesieczne niemowle

13 mar 2014 - 12:01:12

Dzieki za wszystkie rady.
Tez myslelismy ze to moze kolejny zabek wychodzi bo znow zaczał sie slinic i pchac wszystko do buzi i jest bardziej marudny. ale z drugiej strony ręki nie dam sobie odciac ze to zęby ;/
ziemniaka,miesko,marchewke rozgniecione z mojego talerza podaje bo lubi takie zjadac.Ośródke z chleba tez mu podaje,jak i chudy rosołek. Moze pomalutku bede dawac nowosci z naszego talerza i bede obserwowac,zobaczymy

7,5 miesieczne niemowle

13 mar 2014 - 14:03:22

A owszem, egzaminy pozdawane na same dobre oceny, moja wypowiedz doslownie przepisalam z karty jadlospisu, ktora mozna dostac na stronie internetowej typu: gerber, bobovita itp. oraz tego co nam podawali w szkole. Kazda publikacja podaje co innego, w jednej, ze mozna od 7podawac a w innej znajdzie sie, ze np od 11.
A firma Nutricia prowadzi darmowe seminaria zywieniowe dla osob chetnych, u nich na stronie mozna odszukac ciekawe informacje.
Nie opieralam sie na swoich wymyslach, pozdrawiam Pania, ktora wie wszystko.

7,5 miesieczne niemowle

13 mar 2014 - 14:11:51

gotuj mu zupke sama,a nie sloiczek.. to wcale nie jest dobre i zdrowe, zrob zupke na jakims miesku,cyz nawe skrzydelku ,troche marchewki, pietruszki do srodka,tylko bez rpzyptaw,nasz maly to wcina od czasu gdy zaczol jest, iii uwielbia

7,5 miesieczne niemowle

13 mar 2014 - 14:16:34

Mój Antoś (przyszywane dziecię) od 6 m-ca życia je zblenderowane zubki i inne obiadki z tymże wszystko gotowane na parzre...też nie chciał już nic jeść tylko mi z talerza chciał wyjadać :-)

7,5 miesieczne niemowle

13 mar 2014 - 14:23:34

tak małe dziecko nie może jeść zup na wywarach mięsnych! rosołki? chcecie popsuć im niedojrzały jeszcze przewód pokarmowy? przeczytałyście chociaż jedną książkę o żywieniu niemowląt? tylko nie taką sprzed 30 lat! wejddźcie sobie na stronę IŻŻ i tam poczytajcie albo na stronie nestle!

7,5 miesieczne niemowle

13 mar 2014 - 14:50:07

Cytat
Angela_a_a
A owszem, egzaminy pozdawane na same dobre oceny, moja wypowiedz doslownie przepisalam z karty jadlospisu, ktora mozna dostac na stronie internetowej typu: gerber, bobovita itp. oraz tego co nam podawali w szkole. Kazda publikacja podaje co innego, w jednej, ze mozna od 7podawac a w innej znajdzie sie, ze np od 11.
A firma Nutricia prowadzi darmowe seminaria zywieniowe dla osob chetnych, u nich na stronie mozna odszukac ciekawe informacje.
Nie opieralam sie na swoich wymyslach, pozdrawiam Pania, ktora wie wszystko.

Pani nie wie wszystkiego,tylko Pani wie ze nie wszystko co jest napisane w ksiązkach jest praktyczne....Przepisany jadlospis z ksiązki, mozna i tak,bo Pani nie wie wszystkiego.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

7,5 miesieczne niemowle

13 mar 2014 - 14:54:44

spokojnie mozesz mu dawac obiad ktory sama przygotujesz ,tylko zeby nie byl zbyt ciezko strawny no i najlepiej nie przyprawiany pieprzem i sola,wykorzystaj przyprawy ,no i pewnie ida mu zabki kup jakis zel

7,5 miesieczne niemowle

13 mar 2014 - 14:56:10

pewnie nie chce już papek, spróbuj podać coś większego, niech po żuje troszkę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co sie ze mna dzieje??:(