Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kiedy do pracy po porodzie?

28 sty 2014 - 14:36:22

Cytat
roksolana83
Cytat
Camelia1989
Cytat
To, czy matka chce być z dzieckiem w domu krócej czy dłużej zależy od jej ambicji.


to jest największa bzdura jaką w życiu słyszałam... sory
czemu bzdura - jeśli masz ulubioną pracę i wiesz, że jeśli za długo posiedzisz w domu, to wypadniesz z rynku, to wracasz do pracy wcześniej. I tu decyduje to, czy kobieta chce się rozwijać, czy daruje sobie karierę. Gdzie tu bzdura? Właśnie dlatego większość moich koleżanek wraca do pracy dość szybko. Gdyby nie ambicje, to każda mama chciałaby zostać z dzieckiem jak najdłużej.

Dokładnie. Ja na pewno nie będę z dzieckiem siedziała tak długo, bo w moim zawodzie wszystko tak szybko się zmienia i idzie do przodu, że po trzech latach przerwy mogłabym mieć problem. A nie chciałabym całe życie robić za jakąś śmieszną kasę, albo być na czyimś utrzymaniu. Chociaż jak tak patrzę na mojego siostrzeńca to dziecko koło 2 roku życia jest już takie fajne, myślę że by się odnalazło w żłobku.

kiedy do pracy po porodzie?

28 sty 2014 - 14:59:31

moja znajoma siedzi w domu z dzieckiem, dziecko ma prawie 6 lat, od 5r.ż chodzi do przedszkola i za każdym razem ryczyw niebogłosy jak mamusia zostawia. Owszem, warto zostać z dzieckiem, oczywiście, ale nie jestem za tym żeby izolować je od społeczeństwa, nie zostawiać nigdy pod opieką dziadków czy kogoś innego.. a potem rośnie taki mamisynek przyklejony do cycka..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozwód