Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 18:37:43

dostałam zaproszenie na baby shower do koleżanki. no wiecie coś jakby wieczór panieński przed porodem, no i mam pytanie do tych kobietek, co brały udział w czymś podobnym lub organizowały. co można by kupić dla maluszka, co by się mogło przydać mamie czy dziecku, bo nie mam doświadczenia w takiej tematyce. no i czy przy okazji kupić coś dla mamy czy tylko dla dziecka? z góry dzięki za jakieś pomysły;)

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 18:40:28

Ja uwazam, ze wszelkie spioszki, sliniaczki, skarpetki, czapeczki, body jak najbardziej sie przydadza

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 18:42:38

pieluch nigdy za wiele ;-D

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 18:44:12

nienawidze amerykanizacji .... jakby polskich tradycji nie było... to święto kojarzy mi się z żebraniem o prezent...
przyda się wszystko kupiłabym śpiochy ...

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 18:47:43

Właściwie to wszystko jedno, ale moim zdaniem kupuje się rzeczy dla dziecka. Smoczki, butelki, porządna torba na wyjścia z dzieckiem, kocyki, ręczniki, pamprersy dla dziecka w różnym rozmiarze, etc.

W Pepco jest wielki wybór, sama miałam probem postawiłam na kocyk trzymany przez świnkę łapkami z rzepami. Fajny pomysł, a kocyk zawsze się przyda :)

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 18:49:50

Pierwsze słysze o takim zwyczaju jak 'baby shower' o.O
Jeśli chodzi o prezenty dla dziecka to nie powinno być problemu, wyprawka w postaci ciuszków, czy jakiś kubek, kocyk itp, wystarczy zajrzec do sklepu typowo dla maluchów i na pewno coś interesującego wpadnie Ci w oko.

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 18:51:22

Cytat
incognito82
nienawidze amerykanizacji .... jakby polskich tradycji nie było... to święto kojarzy mi się z żebraniem o prezent...
przyda się wszystko kupiłabym śpiochy ...
Ale to fajny pomysł moim zdaniem ;) teraz każda impreza to żebranie o prezent

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 18:54:33

Cytat
incognito82
nienawidze amerykanizacji .... jakby polskich tradycji nie było... to święto kojarzy mi się z żebraniem o prezent...
przyda się wszystko kupiłabym śpiochy ...

A ja tam uważam, że każdy pomysł jest dobry żeby urządzić imprezę :) o prezent nikt nie żebra - jak nie ma się ochoty to się nie idzie, a kupienie śpioszków to nie duży wydatek :)
widziałam kiedyś takie "obrazki" gdzie np odciska się rączki dziecka - to może byc fajny prezent

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 18:55:57

baby shower dosłownie brzmi dla mnie "zapraszam cię byś kupiła prezent dziecku " chce to kupię po narodzinach chętnie pójde a nie dzięki zaproszeniu ...

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 19:03:32

Ale myślę że pampersy będą idealne :) i może herbatka od pierwszego dnia?

Prezent na babyshower

14 sty 2014 - 19:23:36

A mi się tam podoba, fajna okazja do spotkania, podzielenia się doświadczeniami i zrobienia czegoś miłego dla przyszłej mamy:) Mi koleżanki urządziły taki wieczór i czułam się wyjątkowo i to nie chodzi o prezenty tylko o pamięć i wspólnie spędzony czas:) A pomysłów dla maluszka jest wiele:) Możesz kupić ciuszki, tylko najlepiej jakieś kaftaniki czy jakieś takie pajacyki, tak żeby łatwo było mamie odpinać i zakładać. Może np. jakiś zestaw startowy, nawet jak się nie będzie początkowo karmić piersią, to może później się przyda. A że w zestawie jest parę butelek to zawsze można jedną sobie zostawić, a resztę puścić w świat. Poza tym są takie torty albo bukiety ze skarpetek, ciuszków i pieluszek, cudowności, aż żal to potem niszczyć, bo tak ładnie wygląda:) no a dla mamy to można jakiś drobiazg dodać typu kosmetyk albo perfum, wszystko zależy od budżetu;)

Prezent na babyshower

20 sty 2014 - 18:06:27

Pieluszki zawsze się przydadzą, a na początku idzie tego całe mnóstwo... Ciekawym i praktycznym pomysłem jest też mata edukacyjna dla dziecka. W tym sklepie ja zakupiłam jedną z tych mat dla dziecka mojej przyjaciółki.
http://potworek.com/sklep/mata-edukacyjna-rain-forest-zyrafa-motylki-palma-rybki
http://potworek.com/sklep/duza-prostokatna-mata-edukacyjna-dla-dziecka-motylki-gwiazdka-rybka
http://potworek.com/sklep/edukacyjna-mata-dla-dziecka-farma-melodie-kolorowe-zabawki

Te maty są na tyle fajne, że już siedzące dziecko znajdzie na nich wiele atrakcji do zabawy i posłużą one z pewnością na wiele dłużej niż proste maty edukacyjne...

Prezent na babyshower

03 kwi 2014 - 15:07:04

Zapraszam do odwiedzenia nowego sklepu internetowego e-ciazowe.pl dla młodych mam i kobiet w ciąży. Znajdziecie tu przydatne i praktyczne akcesoria i ubrania, które sprawia, ze Tobie i Twojemu maluchowi będzie wygodnie.
Tylko teraz wiele wiosennych promocji, nie przegap okazji i zajrzyj do nas :) www.e-ciazowe.pl

niezweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na babyshower

07 kwi 2014 - 11:26:46

Jeśli chodzi o prezent na babyshower to ostatnio bardzo modne są torty z pampersów. Moim zdaniem jest to naprawdę pomysłowe, bo pieluchy zawsze się przydadzą, a przecież można je podarować w oryginalnej formie. Fajną sprawą są też specjalne kosze z wyprawką czy po prostu zwykły pluszak. Warto też pomyśleć o jakimś drobnym upominku dla przyszłej mamy. :)

Prezent na babyshower

07 kwi 2014 - 11:35:26

Cytat
SunFlower23
Właściwie to wszystko jedno, ale moim zdaniem kupuje się rzeczy dla dziecka. Smoczki, butelki, porządna torba na wyjścia z dzieckiem, kocyki, ręczniki, pamprersy dla dziecka w różnym rozmiarze, etc.

W Pepco jest wielki wybór, sama miałam probem postawiłam na kocyk trzymany przez świnkę łapkami z rzepami. Fajny pomysł, a kocyk zawsze się przyda :)

Dokładnie, w Pepco są fajne ciuszki dla maluchów i nie drogie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kurs masażu i wspomagania psychoruchowego niemowląt