Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

becikowe i rodzinne

15 gru 2013 - 14:46:26

Pytanie do mam które dostały jednorazowa zapomogę z tytułu urodzenia dziecka czyli becikowe i dodatek do rodzinnego czyli drugi tysiąc złotych. JAk długo czekałyscię na becikowe i czy ten dodatek do rodzinnego dostałyscię razem z becikowym,przyszło wam na konto czy dostałyscię wcześniej?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

becikowe i rodzinne

15 gru 2013 - 14:52:38

To chyba zależy od miejscowego mopsu, ja sama właśnie czekam, nie doniosłam im rzekomo wszystkich dokumentów to po dwóch dniach dostałam pismo,a jak będzie z pieniędzmi też właśnie nie wiem.

becikowe i rodzinne

15 gru 2013 - 14:55:09

U mnie jest tak, że jeśli wnioski złożysz do 10go to w tym samym miesiącu po 15stym wypłacają. Jeśli po 10tym to w następnym miesiącu 15go.

becikowe i rodzinne

15 gru 2013 - 14:56:54

Drugiego tysiąca nie dostałam,ale wiem,że becikowe jest wypłacane pod koniec miesiąca. Jeśli złożyłaś wniosek do 10 grudnia na przykład,to pieniądze otrzymasz pod koniec grudnia (po 25 chyba). Jeśli po 10-tym,to dopiero pod koniec stycznia.
Tak mi tłumaczyła Pani w GOPS-ie.

becikowe i rodzinne

15 gru 2013 - 14:58:11

u nas wypłaty są zawsze w 3 środę miesiąca, więc ja dostałam po paru dniach, bo złożyłam jakoś w połowie miesiąca. Ale gdybym zrobiła to już po tej środzie, to musiałabym czekać cały miesiąc. Nie wiem czy tak jest wszędzie. i od razu dostałam wszystko na konto, bo tak zaznaczyłam we wniosku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na babyshower