Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Druga ciąża

28 wrz 2013 - 11:29:56

Witajcie! Jestem w piątym tygodniu, długo wyczekiwanej ciąży :) Mam już 4 letnią córeczkę. Mam pytanie do mam, które też maja już co najmniej dwójkę pociech. Otóż, po pierwszej ciąży schudłam, ale nie wróciłam już do wagi sprzed. Wyglądałam jednak dobrze i nie było to dla mnie jakąś traumą. Najbardziej jednak przeszkadzał mi brzuszek, który został. Zaakceptowałam to, mój mąż bardzo mi w tym pomógł. Tylko boję sie, że po drugiej ciąży nie bedzie to już takie łatwe. Jeśli brzuch zostanie większy to bedzie już chyba dla mnie problemem. Czy są wśród Was kobietki, którym po drugiej ciąży brzuszek wciągnął się bardziej niż po pierwszej. Jesli zaczęłabym ćwiczyć to jest szansa, że wciągnie się również ta pozostałość z pierwszej? Wiem, że czesc napiszę że to nie jest ważne i mam się cieszyć z macierzyństwa, ale jednak kobiety, które chcą dobrze wyglądać mam nadzieje, że rozumieją o co mi chodzi :)

Druga ciąża

28 wrz 2013 - 11:35:48

Ja wiem o co ci chodzi. Chociaż nie pomogę bo ja jestem aktualnie w pierwszej ciąży i boje się ze nie wrócę do stanu z przed ciazy. Figura była zawsze moja obsesja i na bank będę się katować ćwiczeniami ile będę mogla. Musze... bo inaczej będę zdołowaną mamuśką...;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-28 11:36 przez szorstka1.

Druga ciąża

28 wrz 2013 - 11:39:58

Ja ma trojkę dzieciaków. Pamiętam jednak,że po drugiej ciąży brzuszek był płaski. Byłam bardzo szczupła i to bez żadnych ćwiczeń. Trzecie dziecko urodziłam 7 miesięcy temu no i niestety muszę trochę włożyć wysiłku aby wrócić do formy.Ale najważniejsze zdrowe dziecko. Prawda? A tak wogóle to gratuluję. Trzymam kciuki za Malucha i Mamusię. Powodzenia,

Druga ciąża

28 wrz 2013 - 11:43:34

Dziękuję :) Ja mam nadzieje że teraz szybciej wrócę do formy. Kiedy urodziłam pierwszą córkę mieszkaliśmy jeszcze z moimi rodzicami. No i wiadomo, mamusia pomagała ;) Gotowała, zrobiła zakupy, a ja poświęcałam czas dziecku :) Teraz jednak mieszkamy na swoim i mam nadzieje, że to pomoże mi wrócić do formy, bo wiadomo wszystko bedzie na mojej głowie a z dwójką dzieci nie bedzie już tak lekko :)

Druga ciąża

27 paź 2013 - 23:44:19

Dasz radę :) dzidzia jest najważniejsza :)

Druga ciąża

27 paź 2013 - 23:51:33

ja 3 miesiące temu urodziłam drugie dziecko i ważę ok 48kg czyli tyle ile przed pierwszą ciążą, brzuszek mam płaski chociaż wokół pępka zrobiło mi się "słoneczko" z rozstępów :P

Druga ciąża

31 sty 2014 - 15:14:13

rodziłam 6tygodni temu ,połóg mi się juz skończył wczoraj zaczełam cwiczenia z mel b poogladaj na youtube serdecznie polecam!!! mi się bardzo podobają ... po 1 ciazy samo mi wszystko wróciło do normy teraz jakos nie za bardzo brzuszek został;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamy z okolic Legnicy :)