Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Sklep internetowy

6 minut temu

Biznes

10 minut temu

tabernakula sklep

29 minut temu

zakupy internetowe

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja jeszcze mamą nie zostałam, ale jestem świeżą żonką i na radzenie sobie z obwiązkami założyłam blog www.perfekcyjnazona.blogspot.com i mam w rodzinie 3 dniową mamę z własnym biznesem na głowie, to dopiero cieżka praca ! ;)

bycie perfekcyjną zostawmy perfekcyjnej pani domu, my powinnyśmy po prostu wywiązywać się ze swych obowiązków mamy, żony czy gosposi, a jeśli raz po raz o czymś zapomnimy, świat się nie zawali! :) Pamiętajcie - tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy! :)

I jak tam autorko, co u Ciebie?

Da się to wszystko ogarnąć jednocześnie :) Ja jestem tego przykładem :) Oczywiście jeśli mąż pomaga przy wychowaniu dziecka, w sprzątaniu domu, itp.. Trzeba być dobrze zorganizowaną a przede wszystkim liczą się chęci i pozytywne nastawienie. Ja oprócz tego wszystkiego podjęłam jeszcze w tym roku dodatkowe studia(muszę dojezdzać 130km) a mój maluszek ma raptem 4 miesiące.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

kobieta ma iść do pracy, zająć się dzieckiem, posprzątać, ugotować i pięknie wyglądać? Sorki. My dzielimy obowiązki domowe i obowiązki wobec dziecka. I to jest wg mnie jedyny idealny układ

roksolana83 chyba nie zrozumiałaś do końca co autorka miała na myśli ;) Ja ją rozumiem bo mam ten sam charakter, nie moge usiedzieć na zadku. Lubię pracować, gotować a co do pięknego wyglądania, to która nie chce zawsze wyglądać ładnie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-17 20:44 przez Evans18.

Znam kobiety, które dają radę. Ja osobiście nie lubię np. sprzątać kosztem poświęcania swojego czasu wolnego, więc perfekcyjna nie jestem, ale dobrze mi z tym.

no i dobrze, że nie siedzisz tylko przy garach. Ogarniesz to wszystko jak mąż oprócz pracy bedzie tez cos w domu robił, np. gotował? kąpał dziecko itd. podzielcie się pracą. A zeby byc dla niego kobietą wiele nie trzeba wystarczy umyc włosy i zrobić delikaty makijaż, czy ubrać seksowną bieliznę.

Ja tam studiuję, pracuję i siedze przy garach (np. teraz robię przetwory z gruszek serce) i garniam swój dom czyli ponad 300 metrów, więc pracy mi nie brakuje ;) ćwiczę i biegam chociaż 3 raz w tyg i chodzę do kosmetyczki zeby być zadbaną, ale gdyby doszło mi dziecko...chyba bym poległa :(

Dopóki nie ma dzieci to obowiązków faktycznie jest dużo mniej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dalej żyć?