Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 08:51:25

Witam. Pisze ten post ze łzami w oczach. Nie mam już sily na nic. Załozyłam nowe konto by znajomi nie wiedzieli ze chodzi o mnie . Moze przejde do sedna. Moj koszmar (bo tak to moge nazwać) zaczął się w juz w liceum. Poznałam chłopaka , w którym zakochałam się po uszy. Zaczelismy sie spotykać . na pierwszy rzut oka bylo idealnie. czasem byly dni ze sie nie odzywal tłumaczać sytuacja w domu , ze musial odreagowac itd. Ok zrozumialam. Choć zdarzało mu sie to dosc czesto. Tak minęło ponad 2 lata. Wczesniej mi nie przeszkadzalo ze nie chcial zbytnio wyjezdzac czy wychodzić ( milość robi swoje). Tłumaczył sie brakiem pieniedzy. Wiec nie naciskałam. U mnie tez nie bylo lepiej. pracowalam od 16 roku zycia bo niestety u mnie w domu brakowalo kasy . Ojciec i brat alkoholik , ciagle awantury. naprawianie okien itp. na cos musialy isc pieniadze mojej mamy. ALe moze przejde do sedna. "Moj" coraz rzadziej zaczał sie odzywac. jak kiedys trwalo to 2-3 dni to teraz i po 2 tygodnie. pozyczalam mu moje ciezko zarobione pieniadze . dla niego bylo poroblem oddac mi w 2 miesiace 50zł . chociaz jego rodzice dobrze zarabiali ( duzo szlo na kredyty które zaciągneli) . wszystko wychodzilo powoli na jaw. Gdy zaszlam w ciaze. moje wszystkie marzenia legły w gruzach. wtedy akurat zarobilam tyle pieniedzy ( na kasie w sklepei) by wyjechac za granice i tam zaczac nowe zycie z dala od domu. Na "Moim" coraz mniej mi zalezalo bo coraz mniej sie widzielismy. Jednak wzielam slub cywilny z wzgledu na dziecko. tak dobrze czytacie zrobilam ten najwiekszy blad i wzielam slub dla dziecka. Gdy sie do niego wprowadzilam zobaczylam prawdziwe jego zycie. AMFETAMINA I TRAWA . ciagle nie bylo go w domu. Jego matka byla wyczerpana byla splacaniem jego dlugów ( juz wiem skad brak kasy) i ciaglym dzownieniem do niego gdzie jest. jak urodzila ale Amelka. ojcem byl wspanialym . zajmował sie czasem wiecej ode mnie. potem okazalo sie dlaczego. musial spożytkować swoja "energie" , zabronilismy mu wychodzic z domu. to bylo jeszcze gorzej. jego glod byl silniejszy. darł sie na dziekco. wiele razy mnie uderzył. to trwa do dzis. kiedy poszedl do dobrze platnej pracy . jego wyplat nikt nie widzial. wszystko szlo na amfetamine i tankowanie samochodu. Ja juz dziewczyny nie mam sily. Amleka ma teraz prawie 9 miesiecy. nie moge wrocic do domu z dzieckiem . bo jak to do dwoch alkoholikow ?? i to z dzieckiem. to jakas paranoja. Tu AMelka ma wszystko . pomijajac mojego spokoju ktory niby jest najwazniejszy. nie widze sensu by walczyc o kazdy dzien. pomislicie zaraz ze mysle tylko o sobie. ale ciaza zniszczyla cale moje cialo. rostepy . +10kg na wadze , obwisle cycki rozmiaru G. probowalam cwiczyc.ale po 5 minutach ryczalam z braku sily do zycia. a ja tak bardzo potrzebuje kogos miec przy sobie, wiem mam dziecko ale chodzi o taka osobe z ktra moge sie klasc i budzic . ktora pojdzie ze mna na spacer lub poprostu przytuli. Zostane sama z dzieckiem jak od niego odejde . tylko gdzie pojsc jak w domu nie mam czego szukac. faceta nie znajde. bo mam dziecko i cialo struchy. pieniedzy nie mam zadnych. tesciowa nie chce dac dzieckka do zlobka a ja w ciaz szukam pracy i zero odzewu. nie mam juz sily. kiedys bylam atrakcyjna kobieta . teraz juz nikt na mnie nie spojrzy....



tak wiem zaraz napiszecie ze dziecko jest najwazniejsze . to prawda. jest wazne ale nie najwazniejsze. ona wkoncu wyjdzie z domu. a ja wciaz bede sama .gruba brzydka ze zwisami. SAMOTNA


zapomnialam dodac ze ciaze mialm zagrozona w szitalu bali sie mi pomagac ( takie mialam odczucie) bo ja bylam mala mialam usuwana nerke , pecherz i cewke. do tego szital zarazil mnie zakazna choroba i nie moglam karmic dziecka i w kazdej chwili moge ja zarazic. ponadto musze miec diete na która tez mnie nie stac. z zdrowie juz mi szwankuje..



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 09:21 przez KatarzynaShop.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 08:56:55

wiesz no.. to twoja wina. Nikt mądry nie robi sobie dziecka z kimś, kogo do końca nie zna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 08:57 przez nicolenkaa.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 08:57:49

Sama podejmowałaś decyzje w życiu i teraz sama musisz postąpić co dalej.
faceta bez zastanowienia bym zostawiła bo nigdy nie wiadomo co mu odbije po narkotykach jak Amelka podrośnie
może zgłoś się do domu samotnej matki - czytałam wiele historii gdzie kobiety wyszły na prostą a dzieci normalnie rosną i zyją w szczęsciu
masz jedno życie i nie męcz się z tym chłopem

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 08:58:15

Dziewczyno! W coś ty się wpakowała. Ogromnie Ci współczuję, takich osób jak ty jest masa. Wpadka, szybki ślub i zmarnowanie reszty życia. Okropieństwo. Nie wiem co Ci mogę poradzić, z dzieckiem to już nie tak łatwo. Sama nie chciałabym wycowywać cudzego dziecka na miejscu twojego nowego faceta. Może spróbuj pracy za granicą, zostaw dziecko z teściami, może jakkolwiek Ci pomogą.
Jest szansa, że zarobisz, odżyjesz, może schudniesz i będziesz mieć więcej siły by zacząć o siebie dbać. ;)
Powodzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 09:00 przez dzuska.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:03:04

hm.. na początek proponuje dom samotnej matki ( masz dach nad głową i wyzywienie),tam dziewczyny wszystkie są w podobnej sytuacji a takie towarystwo jest ci teraz najbardziej potrzebne:> reszta ? sama sie ułoży... trzymaj sie i życze powodzenia.Czas na zmiany.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:03:23

Twój błąd,naważyłaś piwa to teraz go wypij. Co to w ogóle znaczy :teściowa nie chce dać dziecka do żłobka? To Twoje dziecko czy teściowej? wybacz ,ale u mnie to ja podejmuje takie decyzje nie moja mama nie moja teściowa tylko ja z mężem. Idź do domu samotnej matki i przestań się użalać nad sobą ,że masz rozstępy. Ma je 90% kobiet i nawet przed ciążą. Wyobraź sobie,że ludzie mają dużo gorsze sytuacje i nawet nie są w stanie zmienić swojej sytuacji a Ty możesz. Pakuj mandżur i wyprowadź się. Jak nie do domu swojego to do domu samotnej matki albo jakieś dalszej rodziny. Nie rób tego dla siebie,ale zrób to dla swojej córki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 09:04 przez ja-ska.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:03:30

ciezka sprawa...zycie dalo Ci konkretna nauczke, ale nie mozesz wieczie placic za bledy milosci....moze rozwod z orzeczeniem o winie? jak on nie ma kasy to chociaz fundusz alimentacyjny ci odrobine pomoze, dotego dalej szukaj pracy, jak sie uda to zlobek dla malej i jakies malutkie mieszkanko dla siebe i dla niej...musisz zyc od nowa...powodzenia:)

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:07:07

Do pewnego momentu czytając,to jakby o mnie,tylko ja powiedzialam sobie stop,bylo ciezko,dalej jest,ale wole zyc skromnie w spokoju niz dac soba pomiatac,pamietaj ze dziecko wszystko czuje,oczy ma, jezu!ja bym nie pozwolila

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:07:27

Przeczytałam twoją historię i aż niewierzę, że tyle cierpień na jedną osobę spadło :( Dziewczyno, weź się w garść. Zostaw tego chłopa i zacznij dbać o siebie fizycznie to i odrazu psychicznie Ci się polepszy, powolutku do przodu ;-) Wierzę w Ciebie!

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:07:38

Nie wiem co Ci poradzić szczerze Ci współczuje. Ale wiem że możesz zrobić coś dla siebie. Ćwicz i nie poddawaj się! Na początku na pewno będzie ciężko ale z czasem będziesz w stanie ćwiczyć więcej i więcej. Twoje samopoczucie na pewno się polepszy. Zacznij o siebie dbać niech Twój mąż zobaczy co traci. Ale przede wszystkim Ty poczujesz się znów piękna i atrakcyjna. Życzę Ci tego z całego serca!!!Pamiętaj że masz dla kogo żyć, i nie poddawaj się!!

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:10:04

Fundusz alimentacyjny z tego co wiem to daje marne 350zł, bo to najniższa kwota ale akurat poszłabyś do pracy a za te pieniądze opłaciła żłobek/przedszkole.
Nie znam się na takich rzeczach ale dom samotnej matki wydaje się dobrym pomysłem. Jeśli już będziesz miała zapewnione tam miejsce złóż papiery rozwodowe, wystąp o alimenty, wiadomo, że ten zaćpany nierób nie zapłaci ale będzie płacić ci państwo jeżeli mało zarabiasz i dochód na osobe nie przekracza tysiąca złotych albo nawet i mniej więc jest szansa że dostaniesz :)

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:12:33

jezu dziewczyny, co jej da ćwiczenie? Jej ciało to najmniejszy problem. Mąż narkoman nie zmieni się bo ona schudła czy wyładniała. Trzeba od niego uciekać i niech się sam dalej niszczy ale z dala od was.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:15:32

Cytat
nicolenkaa
wiesz no.. to twoja wina. Nikt mądry nie robi sobie dziecka z kimś, kogo do końca nie zna.

ALE PRZED CIĄZA NIE WIEDZIALAM JAKI ON JEST. DOPIERO JEGO OBLICZE POZNALAM JAK U NIEGO ZAMIESZKALAM

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:15:42

Cytat
nicolenkaa
wiesz no.. to twoja wina. Nikt mądry nie robi sobie dziecka z kimś, kogo do końca nie zna.

Niestety to prawda. Wiedzialas, ze jest dziwny itp to po co sie z nim na sile wiazalas. Wspolczuje.

zweryfikowana
Posty: 71
Ostrzeżenia: 5/5

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 09:16:16

co wy w ogole piszecie???jaki jej blad???ciekawa jestem czy kazda tak zna swojego faceta..a po slubie nagle sie zmieniaja.ja popisze z toba na priv..zajmuje sie takimi ludzmi ( z problemami). Pisze z nimi zalatwiam pomagam.Napisz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z czego to wynika...?