Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje piekło ??

22 cze 2013 - 16:59:43

nie ma płaczu, bierz się do życia kochana.
i pamiętaj, to nie jest tak że dziecko jest najwazniejsze zawsze i wszędzie, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!!!! powodzenia

Moje piekło ??

22 cze 2013 - 17:10:24

Cytat
manga24
Rozwód, alimenty, dom samotnej matki(potraktuj to jak rozwiązanie tymczasowe), dziecko do żłobka a ty do pracy. A może weźmiesz dofinansowanie z urzędu pracy i otworzysz jakąś małą działalnośc? Złóż podanie o mieszkanie, może akurat dostaniesz. Jest wiele możliwości ale najważniejsze to wziąc się w garśc. Zacznij działac bdziewczyno i nie marnuj życia sobie i córce!
A co do tego, że nie zostawisz męża bo nie znajdziesz sobie innego faceta... Wiesz co, ja też mam 9 miesięczne dziecko i moje ciała też wygląda okropnie ale gdyby w moim domu działo się coś złego, uciekłabym od razu. Bo nie to jest najważniejsze. Dużo bardziej istotne jest to żeby dziecko wychowywało się w spokojnym bezpiecznym domu.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Moje piekło ??

22 cze 2013 - 17:40:24

dlaczego teściowa decyduje o żłobku? Weź sie w garść.
Po 1, zdobądź dowody tego, ze on ćpa.
Po 2, odłóż kasę na wyjazd. Zostaw dziecko teściowej i jedź. Wrócisz po roku i zabierzesz małą. O pseudoojcu nawet nie myśl. Jak będziesz miała dowody na jego ćpanie, to nie będzie problemu z odebraniem mu dziecka

Moje piekło ??

22 cze 2013 - 17:49:13

Kochana to straszna sytuacja:( ja radzę jak poprzedniczki nie zostawiaj tego tak. Prędzej czy później on cię wykończy. Lepiej byś sobie poradziła sama. Są instytucje, które ci pomogą. I nie gadaj, że jak z dzieckiem to już nikt cię nie pokocha bo to bzdury jakieś:) Trzymaj się i walcz o życie swoje i dzieciaczka!

Moje piekło ??

22 cze 2013 - 17:51:17

Cytat
booonia
nie ma płaczu, bierz się do życia kochana.
i pamiętaj, to nie jest tak że dziecko jest najwazniejsze zawsze i wszędzie, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!!!! powodzenia

Sama się w to wpakowałaś i sama z tego wyjdziesz.

Moje piekło ??

23 cze 2013 - 18:31:58

Cytat
klasiula
zastanawia mnie jak można,aż tak nie znać człowiek którego ponoć się kocha.... ale cóż za późno.
zamiast marudzić to weź się w garść, ciało można wyćwiczyć, tyle że nie w 5miniut. Wyprowadź się, idź do domu samotnej matki i szukaj pracy, jak znajdziesz to dziecko do żłobka. Weź rozwód, alimenty, jakoś to będzie.
Krótka i bardzo dobra rada, weź ją do serca.
Twojego nieodpowiedzialnego postępowania komentować nie będę.

Moje piekło ??

23 cze 2013 - 18:41:44

Cytat
esmeralda800
hm.. na początek proponuje dom samotnej matki ( masz dach nad głową i wyzywienie),tam dziewczyny wszystkie są w podobnej sytuacji a takie towarystwo jest ci teraz najbardziej potrzebne:> reszta ? sama sie ułoży... trzymaj sie i życze powodzenia.Czas na zmiany.
też pomyślałam od razu o tym pomyślalam, chyba to będzie jak na chwilę obecną najlepsze wyjście

Moje piekło ??

23 cze 2013 - 18:59:55

Cytat
martynek1990
Cytat
nicolenkaa
wiesz no.. to twoja wina. Nikt mądry nie robi sobie dziecka z kimś, kogo do końca nie zna.

Niestety to prawda. Wiedzialas, ze jest dziwny itp to po co sie z nim na sile wiazalas. Wspolczuje.

Moje piekło ??

23 cze 2013 - 19:02:45

sama sobie takiego faceta wybrałaś

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perfekcyjna żona, mama, kobieta i pani domu?