Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 10:55:03

Cytat
Oliwcia88
Cytat
nicolenkaa
Cytat
KatarzynaShop
Cytat
nicolenkaa
Cytat
KatarzynaShop
Cytat
nicolenkaa
wiesz no.. to twoja wina. Nikt mądry nie robi sobie dziecka z kimś, kogo do końca nie zna.

ALE PRZED CIĄZA NIE WIEDZIALAM JAKI ON JEST. DOPIERO JEGO OBLICZE POZNALAM JAK U NIEGO ZAMIESZKALAM

to trzeba się było dowiedzieć. Ludzie zazwyczaj najpierw sie poznają, widzą w rożnych sytuacjach, spędzają razem czas, odwiedzają itp. Gdyby w waszym przypadku tak było to bys sie zorientowała że jest ćpunem. A wy zaczęliście wasz związek do dziecka, ślubu a dopiero potem się przekonałaś jaki jest? No błagam.


jak sie zakochasz to daj znac. wtedy pogadamy

no widzisz ja w tym roku biorę ślub, po 6 latach związku, 2 latach mieszkania razem i jakoś bez dziecka.



a dziecko sie urodzi i zalozy watek ze facet mi nie pomaga itp hehe przestancie pokazywac jakie wy jestescie idealne i nie popelniacie bledow...sa pary ktore sa idealne i zyja super a pozniej sie psuje i sie kloca bija...a sa pary ktore sa krotko i lepiej im sie wiedzie niz takim co PONOC sie znaja...nie ma na to reguly...tu chodzi o dobranie sie i podejscie do zycia

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:05:01

Cytat
mielllia
Cytat
Oliwcia88
Cytat
nicolenkaa
Cytat
KatarzynaShop
Cytat
nicolenkaa
Cytat
KatarzynaShop
Cytat
nicolenkaa
wiesz no.. to twoja wina. Nikt mądry nie robi sobie dziecka z kimś, kogo do końca nie zna.

ALE PRZED CIĄZA NIE WIEDZIALAM JAKI ON JEST. DOPIERO JEGO OBLICZE POZNALAM JAK U NIEGO ZAMIESZKALAM

to trzeba się było dowiedzieć. Ludzie zazwyczaj najpierw sie poznają, widzą w rożnych sytuacjach, spędzają razem czas, odwiedzają itp. Gdyby w waszym przypadku tak było to bys sie zorientowała że jest ćpunem. A wy zaczęliście wasz związek do dziecka, ślubu a dopiero potem się przekonałaś jaki jest? No błagam.


jak sie zakochasz to daj znac. wtedy pogadamy

no widzisz ja w tym roku biorę ślub, po 6 latach związku, 2 latach mieszkania razem i jakoś bez dziecka.



a dziecko sie urodzi i zalozy watek ze facet mi nie pomaga itp hehe przestancie pokazywac jakie wy jestescie idealne i nie popelniacie bledow...sa pary ktore sa idealne i zyja super a pozniej sie psuje i sie kloca bija...a sa pary ktore sa krotko i lepiej im sie wiedzie niz takim co PONOC sie znaja...nie ma na to reguly...tu chodzi o dobranie sie i podejscie do zycia
Czyżbyś była wróżką że wiesz że facet jej przy dziecku nie pomoże? Wiesz, że są też pary które są ze sobą cały czas szcześliwe? A wiesz może że sa też normalni faceci którym nie odbija? Zapewne nie miałaś okazji takiego poznać i piszesz przez pryzmat swych własnych doswiadczeń...

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:15:48

Przepraszam, że tak ostro, ale musze to napisać.

Dziweczyno weź się w garść. Ok wpadłaś jak śliwka w kompot, ale nawet palcem nie kiwniesz żeby się ruszyć i coś zrobić. Tylko siedzisz i narzekasz.
Założyłaś wątek, nikt Cię nie pociesza, bo Ty się nad sobą użalasz.

Wiele dziewczyn podało Ci pomysły:
- dom samotnej matki
- wyjazd do dalszej rodziny
- wyjazd za granice

Ale musisz się przestać nas sobą użalać i zacząć działać.

Sama napisałaś, że masz ciało starej baby. Myślisz, że Ci z nieba spadnie książę na rumaku i zafunduje operacje plastyczną cycków i odsysanie tłuszczu?

Jak chcesz mieć lepsze ciało to się rusz i ćwicz, tym bardziej, że nie pracujesz a teściowa Ci pomaga z dzieckiem.

Zacznij coś robić a nie odpisujesz płaczliwym tonem jaka jesteś biedna i zbijasz wszelkie obiekcje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 11:16 przez Sancja.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:25:58

Cytat
Oliwcia88
widze ze niektore zycia nie znaja...pobeda nawet rok i tak sie czlowieka nie zna;/ masakra jakas..tak to jest jak sie wypowiadaja ktore "chodza" sobie z chlopakiem;)))))
i napisala ze byli dwa lata ze soba...wiec cos go znala..chlopak sie pozniej zmienil...moglo to trwac zanim zrobil sie taki jaki jest teraz...

Przyznam trochę racji. Mam przykład koleżanki, byli z chłopakiem długo, on bardzo ja kochał, ona jego, zaszła w ciąże, był ślub i ... No własnie potem coś się stało, wpadł w złe towarzystwo, zaczął pić. Nie da się zawsze przewidzieć jak się życie potoczy. Nigdy nie da się też poznać człowieka do końca. Piszecie co po niektóre takie głupoty, że szkoda gadać.

Co nie zmienia faktu, że jego zachowanie było dziwne i mogłaś mu się lepiej przyjrzeć. No trudno, stało się. Ja dla dobra swojego i dziecka odeszłabym, szukała pomocy u rodziny - nie wiem babci, dziadka, cioci. Starała stanąć na nogi. A wygląd? To akurat nie jest najważniejsze, ta moja koleżanka przytyła dużo i powodzenie ma, aktualnie ma już nowego narzeczonego :)

Nicolenka, mieszkanie razem BEZ dziecka, a potem jak już dziecko się urodzi to też zupełnie inna sytuacja i też nie wiesz, czy Twój mąż będzie wtedy super się zachowywał. To jest inny etap już w związku i weryfikuje często, czy dobrze wybraliśmy, czy dobrze się dogadujemy. BTW ja też miałam dziecko bez ślubu i wypraszam sobie że od de. strony zaczęłam. Może nie każdy chce ślubu?

Cytat
dzuska
Nie wiem co Ci mogę poradzić, z dzieckiem to już nie tak łatwo. Sama nie chciałabym wycowywać cudzego dziecka na miejscu twojego nowego faceta.

Większości facetów to nie przeszkadza w dzisiejszych czasach, mało tego moja koleżanka z 2 dzieci miała ogromne powodzenie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 11:33 przez Evans18.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:34:58

Ja bym uciekła do domu samotnej matki, tam są ludzie którzy Ci pomogą .
Z HIV już znacznie gorzej ..

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:38:15

Cytat
klasiula
zastanawia mnie jak można,aż tak nie znać człowiek którego ponoć się kocha.... ale cóż za późno.
zamiast marudzić to weź się w garść, ciało można wyćwiczyć, tyle że nie w 5miniut. Wyprowadź się, idź do domu samotnej matki i szukaj pracy, jak znajdziesz to dziecko do żłobka. Weź rozwód, alimenty, jakoś to będzie.

jak dla mnie to najsensowniejsza wypowiedz.
W domu samotnej matki dostaniesz opeike, jedzenie i dach nad glową.
Jakas kasa jako samotnej matce tez Ci się nalezy. Dziecko do zlobka a sama do pracy!
Wiem, ze wdepnęłas w bagno, ale zawsze jest wyjscie i są ludzie ktorzy są w gorszej sytuacji. Wierz mi, wiem co piszę.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:39:04

Autorka nie potrzebuje dodatkowych kopniaków od Was, tylko porady. Trudno stało się i wytykanie jej błędów nic jej nie pomoże. Na początek poćwicz trochę np. z Mel B, jej treningi trwają po 10min, a na pewno Ci coś pomogą. Poza tym chodź z małą na spacery, to również pomaga zrzucić pare kilo. Rozstępami się nie przejmuj, co druga babka ma rozstępy nawet przed ciążą. Trochę samozaparcia i odzyskasz pewnosć siebie. Motywacją niech będą dla Ciebie metamorfozy niektórych kobiet, wystarczy wpisać w google. A jeśli chodzi o sytuację rodzinną.. Uciekaj z tego domu wariatów! To nie wyjdzie ani Ci ani małej na dobre. A z narkotykami nie wiem czy wgl idzie skończyć.. Tak jak poprzedniczki - idź do domu samotnej matki, roznoś CV aż do skutku. Na pewno sobie poradzisz, trzymam kciuki!!

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:40:23

ale tak piszesz a w opiece byłaś,skoro nie pracujesz odchodząc od niego dostaniesz socjalne ok860zł do tego rodzinne i alimenty z czasem-to na prawde nie są małe pieniądze jak na początek,wystarczy zacząć od wyprowadzki,ośrodki pomocy mają specjalne mieszkania awaryjne ndla takich właśnie matek,tylko najpierw musisz niebieską karte założyć facetowi bo bez tego ani rusz,w domu sam matki możesz przebywac bodajze 3 miesiące to tez jakaś pomoc.złóż papiery o rozwód te 600 Ci umożą bo skoro bedziesz zyła z socjala to znaczy ze nie stac Cie na tą opłate,zrób z ozekaniem o winie,napisz pismo o adwokata z urzedu ja takiego mam i jes ok,we wszystkim Co pomoże trzeba tylko wykonać ten 1 krok.ja jestem sama z 2 dzieci,nie jest łatwo ale jestem szczesliwa,że moje dzieci nie widzą tej całej agresji itd(dopisze ze mój były brał do tego wszystkiego sterydy to kazdy wie o co kaman) wizyta u psyhiatry tez podbudowuje i pomaga rozładować to co w Tobnie siedzi złego...ajj mam nadzieje ze pomogłam choc trochu

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:41:15

jaki HIV???

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:43:31

do tego szital zarazil mnie zakazna choroba i nie moglam karmic dziecka i w kazdej chwili moge ja zarazic. ponadto musze miec diete na która tez mnie nie stac. z zdrowie juz mi szwankuje..[/quote]


Jak dla mnie to jest HIV

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:52:10

Aha jeszcze dodam, że mój brat ma dziewczynę, która ma 3letnią córeczkę i mu to nie przeszkadza, a przecież miał wybór mógł wybrać inną. Teraz mieszkają razem i są szczęśliwi ;) Także głowa do góry..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 11:52 przez collorsky.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 11:52:21

Cytat
Magda678
do tego szital zarazil mnie zakazna choroba i nie moglam karmic dziecka i w kazdej chwili moge ja zarazic. ponadto musze miec diete na która tez mnie nie stac. z zdrowie juz mi szwankuje..Jak dla mnie to jest HIV

Albo wirusowe zapalnie wątroby, może zapytaj autorki a nie wysuwaj swoje diagnozy medyczne, co?
Cytat
skarbek2012
Czyżbyś była wróżką że wiesz że facet jej przy dziecku nie pomoże? Wiesz, że są też pary które są ze sobą cały czas szcześliwe? A wiesz może że sa też normalni faceci którym nie odbija? Zapewne nie miałaś okazji takiego poznać i piszesz przez pryzmat swych własnych doswiadczeń...

A ty też jesteś wróżką, że wiesz jakie ma doświadczenia ta dziewczyna? Hipokryzja.

Już napisałam wyżej, różnie to bywa. I z góry mówię: mój chłop stanął na wysokości zadania, żeby nie było że piszę z doświadczenia swojego :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 11:58 przez Evans18.

zweryfikowana
Posty: 71
Ostrzeżenia: 5/5

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 12:18:59

Najwazniejsze tez by dziecko mialo ojca....a co powie wedlug was za kilka lat?"sluchaj dziecko twoj ojciec cpal i odeszlam" pozniej dziecko moze miec do niej zal ze uciekala...moze on nie jest w tym wzystkim az tak po uszy...nikt go nie zna nie wie jaki jest itp. a wasi faceci to idealy nic nie robiacy i sluchajacy was? dla was to najlepiej tak : zdradzi zostawic, pije zostawic, cpa zostawic, kradnie zostawic, siedzial w wiezeiniu zostawic bo najgorszy....dzieciaki. wiecie co to jest slub? w milosci tez chodzi o to by pomoc drugiej osobie a nie zostawiac tylko. Jak was slucham to az mi zal waszych facetow. za duzo by tu pisac ale smiech na sali wasze wypowiedzi (tych ktore kaza zostawic) nie znajac chlopaka ani sytuacji.
Nie jestem wrozka ale moze sie okazac tak ze chlopak wyjdzie z tego i okaze sie super ojcem i mezem a twoj niby ideal z ktorym bierzesz slub o 8 latach czy tam 6 okaze sie po slubie nagle innym.czesto tak bywa ze kazdy jest wspanialy do slubu wiec lepiej na poczatku sie dotrzec niz ma byc rozczarowanie p zaprzysierzeniu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 12:21 przez Oliwcia88.

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 12:21:52

Cytat
Magda678
do tego szital zarazil mnie zakazna choroba i nie moglam karmic dziecka i w kazdej chwili moge ja zarazic. ponadto musze miec diete na która tez mnie nie stac. z zdrowie juz mi szwankuje..


Jak dla mnie to jest HIV[/quote]
To żółtaczka!!!Co wy dziewczynie wciskacie@@

Moje piekło ??

23 maj 2013 - 12:23:25

Cytat
alibabato
To żółtaczka!!!Co wy dziewczynie wciskacie@@

Nie ma to jak diagnoza online :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z czego to wynika...?