Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

44 minut temu

sprawdzony stomatolog

48 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 20:45:05

Jestem mega wkurzona. Normalnie nie trawię tego babska!!!
Zacznę może od tego, że moja teściowa lubi wszystko kontrolować, we wszystko się wtrącać, gdyż "ona wie lepiej", "jest starsza i przez to mądrzejsza", itp.
Czepiała się dosłownie o wszystko, że małemu to daję, a ona tego by w życiu nie dawała, a po co proszek sypię do komory na pranie wstępne i zasadnicze, skoro nie mam tak ubrudzonych ciuchów, itp.
A zaczęło się od urodzenia małego,kiedy mieszkaliśmy u niej, wszystko jej nie pasowała, we wszystko wścibiała nos, doszło do tego, że przez nią się kłóciłam z mężem, a do tego on jest strasznym maminsynkiem.
Kiedyś, gdy się pokłóciliśmy, ona pierwsza namawiała go na rozwód, zadzwoniła nawet do moich rodziców, że jej syn się ze mną rozwodzi!!!
A dziś, kiedy jutro muszę wyjść z rana coś załatwić, poprosiłam ją przez telefon, aby przyszła z samego rana i posiedziała z małym, zgodziła się, a godzinę później zadzwoniła do "synka", żebyśmy przyszli porozmawiać, bo "ona nie jest na telefon"!
No szlag, akurat byłam z małym na placu zabaw, żeby przed snem się wybawił, więc powiedziałam, że wszystkie info otrzyma, jak przyjdzie, a maminsynek zadzwonił i powiedział, żeby nie przychodziła, bo ja nie chcę przyjść.
Masakra co za babsztyl, może specjalnie muszę zaproszenie pisać i osobiście zanosić, a do tego jej synuś zawsze za nią, bo specjalnie trzeba zajść.
Poza tym pewnie wie dlaczego za nią nie przepadam.

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 20:48:11

Taki babsztyl, taka wredna, to po cholerę ją o coś prosisz? Jaka taka zła, to radź sobie bez niej.
Ty jej łaskę robisz, że Ci pomoże, czy ona Tobie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-15 20:50 przez Zazdroscisz_.

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 20:48:59

wspolczuje.;/ troche masz problem tez z mezem skoro taki mamisynek;

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 20:50:44

ja bym w takiej sytuacji nie prosiła ją o pomoc. wolałabym niani zapłacić

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 20:51:47

paskudna baba, ale swoją drogą mąż wcale nie lepszy;/ A skoro jest taka wstrętna i jej nie znosisz to dlaczego wgl ją prosisz o pomoc? Ja na twoim miejscu jakoś inaczej postarałabym się sobie poradzić

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 20:52:28

Ja też bym nie prosiła i unikała kontaktów skoro jest taką kobietą,że chce Was skłócić....lepiej trzymać się z daleka i mieć "spokój"

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 20:52:33

Heh, współczuję,ale wiem co czujesz :D Moja chciała zaciągnąć mojego faceta do banku,żeby załatwić 'mu' kredyt na mieszkanie,bo to co ja załatwiam to za drogie i w ogóle bez sensu:D I nie chciała mnie wziąć,chociaż mieszkanie kupujemy razem. Ale cóż, nigdy synowa z teściową się nie dogada :D I coraz bardziej jestem tego pewna.

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 20:56:06

Najłatwiej być dyplomatką. Ja też mojej nie lubiłam ale odnosiłam się do niej z szacunkiem i brałam na nią poprawkę. Liczę się z tym że będzie jeszcze wiele lat w pobliżu więc Ty też tak zrób.

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 21:01:35

no popatrz, ja mam zupełnie na odwrót :) moja matka się tak zachowuje jak opisujesz swoją teściową,a moją (przyszłą) teściową uważam za ideał matki, bardzo mi pomogła w wielu sytuacjach, uwielbiam z nią rozmawiać na różne tematy, jest spokojna, miła, cierpliwa :)

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 21:09:24

znam wiele dorosłych kobiet które od 15 i więcej lat nie utrzymują z teściową żadnego kontaktu. Ich mężowie owszem odwiedzają je z dziećmi ale one już nie a jeśli jest jakaś ważna uroczystość w rodzinie (np. 18 wnuka, ślub itd) to po prostu się unikają jak ognia i tyle. Wyszłaś za jej syna a nie za całą rodzinę męża. Jeśli jest jaka jest to uświadom to ostatecznie swojemu mężowi jaka ona jest na prawdę i podziękuj za relacje z nią

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 21:09:32

O rany ... Ja bym tygodnia z kimś takim nie wytrzymała !

I przede wszystkim jeżeli decydujesz się na związek z typowym maminsynkiem , to musisz się liczyć z takimi 'akcjami' ;/

Byłam w jednym takim związku ale szybko się skończyło, bo mimo iż 'jego' mama była w stosunku do mnie w porządku , to on WSZYSTKO musiał konsultować z mamusią... Nie wytrzymałam.

I jeśli Twój facet jest 'zawsze za nią' - to niestety nie wróżę nic dobrego temu związkowi... :/

Facet powinien w pewnym momencie przestawić się z trybu 'mamusia jest dla mnie najważniejszą kobietą' na 'mama będzie zawsze ważna ale moje życie poświęcam teraz przede wszystkim mojej żonie' ...

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 21:12:40

Cytat
basia150609
znam wiele dorosłych kobiet które od 15 i więcej lat nie utrzymują z teściową żadnego kontaktu. Ich mężowie owszem odwiedzają je z dziećmi ale one już nie a jeśli jest jakaś ważna uroczystość w rodzinie (np. 18 wnuka, ślub itd) to po prostu się unikają jak ognia i tyle. Wyszłaś za jej syna a nie za całą rodzinę męża. Jeśli jest jaka jest to uświadom to ostatecznie swojemu mężowi jaka ona jest na prawdę i podziękuj za relacje z nią

Dokładnie tak. Jak się chce to się da. A nie jeszcze będziesz się prosić.

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 21:13:49

Cytat
Zazdroscisz_
Taki babsztyl, taka wredna, to po cholerę ją o coś prosisz? Jaka taka zła, to radź sobie bez niej.
Ty jej łaskę robisz, że Ci pomoże, czy ona Tobie?

zgadzam się :)
Poszukaj też winy w sobie.

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 21:16:12

unikaj i ignoruj babsztyla.... z takimi nic nie zdziałasz ;/

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!

15 maj 2013 - 21:20:08

kiedyś bardzo dawno temu na forum jakas szafiarka opowiadała kazdą relacje po spotkaniu ze swoją teściowa. opowiadała różne dziwne i zabawne akcje do których doprowadzała teściowa. i jak przeczytałam o twojej to odrazu ona mi sie przypomniała:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-15 21:20 przez rudziutka17.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: Potrzeba mi kopa w ....