Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy! odplamianie spodni

13 maj 2013 - 15:45:15

Możesz jeszcze spróbować oxy z biedronki też jest dobry nawet lepszy niż vanish.

pomocy! odplamianie spodni

13 maj 2013 - 16:04:42

moze meglio?

pomocy! odplamianie spodni

24 wrz 2013 - 16:40:28

Jestem załamana, własnie wyjęłam pranie z pralki i cztery moje bluzki (białe i beżowe), które bardzo lubię są całe w różowych plamach :( Mama przez przypadek włożyła do pralki bordowy ręcznik... Czy wiecie jak to uratować, czy w ogóle takie plamy z białych rzeczy da się uratować czy już tylko na śmietnik?

pomocy! odplamianie spodni

24 wrz 2013 - 16:43:37

Moja mama kupiła taką hmm... 'ściereczkę' i wrzuciła z zafarbowaną bluzką i zeszło ;)

pomocy! odplamianie spodni

24 wrz 2013 - 16:47:09

ja kiedyś moczyłam i prałam w vanishu 4dni podrząd i w końcu się doprało tylko plama z trawy na jasnym płaszczy bawełnianym, dość duża

pomocy! odplamianie spodni

24 wrz 2013 - 16:49:22

Ostatnio wyprałam swoje białe spodnie z pomarańczową karteczką w kieszeni:| niestety spodnie miały pełno pomarańczowych plam...nic nie pomagało,woda z octem nie zadziałała,vanish też nie w końcu zaryzykowałam i uprałam je w ......cifie do naczyć i do mycia rzeczy kuchennych:| w mleczku ...zeszło i nic się z nimi ie stało :D,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-24 16:50 przez syla78.

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

pomocy! odplamianie spodni

24 wrz 2013 - 17:04:25

Cytat
anessa
leć jutro z rana do sklepu po ten specyfik http://www.ceneo.pl/8737720 jest rewelacyjny ratuje zabariowne w praniu ciuchy, trzeba jednak z nim uważać bo jeśli nasz ciuch jest uszyty z kiepskiej tkaniny, to może go również nieco odbarwić więc zalecją test w niewidocznym miejscu, ale ja sądze że i tak juz nie masz nic do stracenia :) ja tak uratowałam kilka bluzek. sposób uzycia masz na opakowaniu.

też polecam ten odbarwiacz, uratowałam mężowi w ten sposob tuzin rózowych skarpet ;) ale śmierdzi jak zgniłą woda ;/ no i jeśli spodnie są jakieś lipnie barwione to mogą wyjść jaśniejsze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIE CIERPIĘ SWOJEJ TEŚCIOWEJ!!!