Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 19:56:52

przykro mi..nawet nie mogę sobie wyobrazić jakie musi to być uczucie:( najgorsza tragedia.... trzymaj się!

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 19:57:24

O kurde,ale tak po prostu umarła?? Takie coś jest najgorsze.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 19:57:30

Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.

Nie oceniaj. Każdy radzi sobie z bólem inaczej, na własny sposób.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 19:57:44

Bardzo Ci współczuje. Wiem, że to trudne ale trzymaj się i uwierz, że kiedyś będzie mimo wszystko lepiej

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 19:58:06

Cobym nie napisała to nic nie będzie na miejscu i nic nie ukoi Twojego serca.
Nie jestem sobie wstanie wyobrazić co przezywasz...
Strasznie mi przykro, trzymaj się jak tylko możesz !!:*

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 19:59:09

Może i Ci współczuję ale czy to jest powód by zakładać wątek na szafie?

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 19:59:32

dziękuje wszystkim za wsparcie.Mama miała 59lat.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 19:59:46

Cytat
sanhac
Wiem co czujesz, przerabiałam to rok temu, miałam 22 lata, mama zawizła mnie na przystanek do szkoły, pojechaa do pracy i już nie wróciła. O jej śmierci poinformowała nas policja w środku nocy! też nic na to nie wskazywało, nigdy na nic się nie skarzyła, a jak się później okazało chorowała na wiele chorób...

Dlatego, moja dobra rada, zastanówcie się jak się odzywacie do swoich rodziców, czy dziadków czy bliskich, bo nigdy nie wiadomo, czy wasze słowa nie będą ostatnimi...;/

Dokładnie. Sama nie byłam idealną córką ale ja już tego nie naprawię,a inni mają jeszcze szansę zmienić stosunek do matki. Jak nieraz słyszę odzywki koleżanek to mi się włosy jeżą.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:00:29

Chcialam napisac to samo... rozumiem, ze potrzebujesz teraz wsparcia, otuchy i cieplych słów ale od tego jest rodzina, a nie forumowicze czyli obcy Ci ludzie... w takiej chwili nawet nie mialabym ochoty logowac sie na szafe...

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:00:46

Cytat
lilaa-93
Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.

Nie oceniaj. Każdy radzi sobie z bólem inaczej, na własny sposób.
Pewnie masz rację, dla mnie to po prostu dziwne. Tak jak by zabiegała o zainteresowanie innych, no ale cóż to jej sprawa. Co nie znaczy że jej nie współczuje.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:01:36

Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.
Ja też bym tego nie zrobiła, ale każdy radzi sobie inaczej z takimi sytuacjami także nie ma co oceniać.

Straszna tragedia, ale niestety czeka to każdego z nas.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:01:46

Dokładnie tak... albo jak mówią, że wolą żeby jej nie było itd... po prostu nie wiedzą co mówią, bo ją mają... dlatego, ja zawsze odpowiadam "ciesz się, że ją masz, bo mojej już brak" wtedy chyba daje im to do myslenia.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:02:16

ale po co założyłaś o tym wątek ???

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:02:21

Dziewczyny chociaż teraz sobie odpuśćcie i nie bądźcie uszczypliwe. Ok, ja tez może w takiej chwili nie byłabym na szafie, bo nie byłabym w stanie, ale każdy radzi sobie inaczej ze stresem.
Skoro Jej tu łatwiej, to niech tu sobie siedzi, a nam nic do tego...

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:02:37

współczuję! ale jak zmarła we śnie to możesz mieć nadzieję, że się nie namęczyła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak uczesać do szkoły długie włosy?