Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 13:02:18

Wiem co czujesz,straciłam tatę.Trzymaj się.Wiem ze to "daremne" słowa w takiej chwili,ale nic więcej nie mogę...;/

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 13:06:24

Wiem co czujesz,moja mama zmarła w wieku 60 lat chorowała,miała raka,zadzwoniła do mnie siostra i mi o tym powiedziała jak się rozłączyła to pierwsze co zrobiłam to zaczęłam strasznie krzyczeć pytałam dlaczego mi to zrobiła i odeszła od nas,obwiniałam Boga że mi ją zabrał oj ciężko było ;(

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 13:15:36

Cytat
pannakicur
Cytat
otylia25
Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.
dokładnie jaka z ciebie corka ze piszesz tutaj takie rzeczy zamiast zajac sie wazniejszymi rzeczami

jeżeli nie przeżyłaś śmierci kogoś bliskiego to nie oceniaj... każdy radzi sobie jak może... czasami trudniej jest porozmawaić w takiej sytuacji z rodziną niż wyżalić się na forum wśród obcych ludzi

autorko trzymaj się. Wiem co teraz czujesz, bo sama to kiedyś przechodziłam. W październiku będzie piata rocznica śmierci mojego taty.
moja droga przeżyłam śmierć dziecka i nie żalę się całemu światu, po tym przez miesiąc nie włączałam komputera nie mówiąc żeby siedzieć na jakimkolwiek forum, wiec ty mi nie mów że nie wiem co to śmierć bliskiej osoby.
Cytat
jwooow
Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.

maja228 A ty nie masz sie czym zajać?? weź sobie taki komentarz wsadź w ...!
Laska się załamała więc dlatego napisała na forum bo może łatwiej jest się wyżalić obcym ? pomyśl trochę -to nie boli !!


dominikairoksana ehh.. Kochana trzymaj się :* bardzo współczuję :(
sama pomyśl trochę, Zapytać nie wolno? naucz się interpunkcji taki smieszny znaczek ? to pytajnik. Który oznacza pytanie czyli zdanie na które nie znam odpowiedzi, panno mądralińska. Tak samo jak ona może zakładać taki wątek ja mogę w tym wątku zadać pytanie całkiem na temat i całkiem kulturalnie w przeciwieństwie do twojej wypowiedzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 13:20 przez maja2288.

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 13:19:04

Przyjmij wyrazy współczucia...niestety wiem co czujesz, ale wiedz że na śmierć nie można się przygotować i pamiętaj, że jest to chwilowa rozłąka, kiedyś znów się spotkacie...mnie ta świadomość pomaga żyć tu na ziemi bez mojej Mamusi.

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 13:31:51

współczuje :(

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 13:37:51

To naprawde okropne i smutne.. Nie umiem sobie tego wyobrazić ale tłumacze sobie, ze tak musi byc. Trzymaj sie! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 13:38 przez LirycznaWalka.

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 13:43:49

Współczuję :( jesteśmy myślami z Tobą!

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 13:52:16

Mojej mamie 30.03 minęła 5 rocznica śmierci.Śmierć spontaniczna bo rano z nią rozmawiałam a wieczór nieszczęśliwie spadła ze schodów i zmarła.Wiem co czujesz najgorsze w tym jest to że pragnie się porozmawiać z mama a tu się nie da...

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 20:32:48

Cytat
maja2288
moja droga przeżyłam śmierć dziecka i nie żalę się całemu światu, po tym przez miesiąc nie włączałam komputera nie mówiąc żeby siedzieć na jakimkolwiek forum, wiec ty mi nie mów że nie wiem co to śmierć bliskiej osoby.

Każdy jest inny oraz inaczej reaguje.

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 20:37:08

Ja cierpialam po smierci ukochanej babci, a mama... oby zyla jak najdluzej.

Na pewno bardzo boli :(

Najwazniejsze, by ktos byl przy Tobie w tych ciezkich chwilach, trzymaj sie :*

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 20:44:02

Bardzo mi przykro,nie moge sobie takiej tragedii wyobrazic,ale moja mama tez o wlos i by jej na tym swiecie nie bylo :(,ale wszystko sie dobrze na szczescie skonczylo.Nie znamy dnia,ani godziny kiedy to nas spotka i naszych najblizszych to jest wlasnie najgorsze...Trzymaj sie i Wyrazy Wspolczucia ...

Dzisiaj zmarła moja Mama

06 maj 2013 - 08:31:19

Cytat
JAAGA
Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.
- zgadza się! Co z Ciebie za córka, że zamiast modlić się przy matce, ty siedzisz przy komputerze?!?!
[/quote]

Nie wiecie co byscie zrobily gdyby to WAM zmarła najbliższa osoba- więc nie oceniajcie alfy i omegi.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Dzisiaj zmarła moja Mama

06 maj 2013 - 08:33:50

nie ma to jak pisac na forum o śmierci najbliższej osoby...

Cytat

Cytat
XxAtmospherexX
Cytat
JAAGA
Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.
- zgadza się! Co z Ciebie za córka, że zamiast modlić się przy matce, ty siedzisz przy komputerze?!?!

Nie wiecie co byscie zrobily gdyby to WAM zmarła najbliższa osoba- więc nie oceniajcie alfy i omegi.
[/quote]




wiem co bym zrobiła bo robiłam. Do głowy mi nie przyszło założyć wątek na szafie. To obrzydliwe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-06 08:35 przez slodzonamysza.

Dzisiaj zmarła moja Mama

06 maj 2013 - 08:50:26

Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.

Dzisiaj zmarła moja Mama

06 maj 2013 - 18:34:10

Cytat
XxAtmospherexX

Cytat
JAAGA
Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.
- zgadza się! Co z Ciebie za córka, że zamiast modlić się przy matce, ty siedzisz przy komputerze?!?!
Nie wiecie co byscie zrobily gdyby to WAM zmarła najbliższa osoba- więc nie oceniajcie alfy i omegi

Hej alfa i omego! nie oceniaj bo nie wiesz komu z tutaj wypowiadających się ktoś bliski zmarł, dobra..? -.-



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-06 18:36 przez SnowWhie14.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z dzieckiem czy bez dziecka?