Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 22:56:44

Współczuję ;(

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 22:58:42

moja mama zmarła w 2006r. :( to był najgorszy dzień w moim życiu :( ...była moją najlepsza przyjaciółką, każdy mi zazdrościł takiej mamy....bardzo ciężko chorowała, więc w sumie można było się tego spodziewać, ale do mnie jakoś to nie docierało, że ten dzień naprawdę kiedyś nastąpi :(((( bardzo mi jej brakuje, każdego dnia od tych 7 lat :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-01 23:00 przez kalinka_b.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 22:58:48

Cytat
JAAGA
Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.
- zgadza się! Co z Ciebie za córka, że zamiast modlić się przy matce, ty siedzisz przy komputerze?!?!
Kurde dajcie jej spokój, może dziewczyna tak odreagowuje? Może potrzeba jej tych słów pocieszenia nawet od obcych ludzi.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 23:18:20

Co poniektóre dziewczyny mogłyby się powstrzymać od wypowiedzi w tym temacie.
Chyba że za swoją wieczorną rozrywkę uważają prawienie morałów komuś, kto stracił matkę.
Nie ważne że WY byście w takiej chwili nie siedziały przy komputerze. Nie ważne, że tego nie rozumiecie. Ale okażcie odrobinę serca i współczucia autorce, a jeśli jedyne co potraficie to plucie jadem, to powstrzymajcie się od wypowiedzi.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 23:25:15

Te "miłe" i "kulturalne" - odczepcie się od autorki wątku i przestańcie ją krytykować. Dokładnie, każdy inaczej reaguje na takie sytuacje. Poza tym niektóre z was piszą, że nie były w takiej sytuacji, ale na pewno by tak nie zrobiły. A skąd możecie to wiedzieć? Nadejdzie czas, to zobaczycie wasze zachowanie. Poza tym nie dobijajcie dziewczyny, i tak jest jej ciężko bez waszej marnej pomocy.

W takich okolicznościach ciężko coś powiedzieć. Przede wszystkim współczuję. Poza tym, czas leczy rany. Co prawda blizny zostają na zawsze, ale z czasem będzie Ci lżej. Trzymaj się.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 23:32:41

Cytat
kas1991
Te "miłe" i "kulturalne" - odczepcie się od autorki wątku i przestańcie ją krytykować. Dokładnie, każdy inaczej reaguje na takie sytuacje. Poza tym niektóre z was piszą, że nie były w takiej sytuacji, ale na pewno by tak nie zrobiły. A skąd możecie to wiedzieć? Nadejdzie czas, to zobaczycie wasze zachowanie. Poza tym nie dobijajcie dziewczyny, i tak jest jej ciężko bez waszej marnej pomocy.

W takich okolicznościach ciężko coś powiedzieć. Przede wszystkim współczuję. Poza tym, czas leczy rany. Co prawda blizny zostają na zawsze, ale z czasem będzie Ci lżej. Trzymaj się.

niby chcesz być taka "mundra" a nie wiesz, że czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu.

Mimo to autorko wyrazu współczucia.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 23:39:19

Cytat
Carrie_Bradshaw

niby chcesz być taka "mundra" a nie wiesz, że czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu.

Mimo to autorko wyrazu współczucia.

A ja myślę, że to nie miejsce na polemikę na ten temat. Trochę wyhamujcie już.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-01 23:39 przez Evans18.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 23:55:01

wspolczuje- rodzice to nasz najwiekszy skarb, dzieci,

nie wyobrazam sobie takiej sytacji a przeciez czeka to kazdego z nas.

Nie oceniajcie, ludzie robia rozne rzeczy. Forum jest po to zeby sie wyzalic, rozmawiac, widocznie Ona potrzebuje rozmowy,pocieszenia obcych ludzi, kazdy jest inny.
A wy nawet w obliczu smierci musicie pokazywac swoje wstretne szpony!

to nie watek do polemiki na ten temat, dlatego daruje sobie reszte/

przykro mi- trzymaj sie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-01 23:55 przez Rapujaca_Ciotka.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 23:57:44

Trzymaj się kochana :*

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 23:58:55

Bardzo, bardzo ci współczuję. Bądź dzielna.

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 00:00:55

najgorsze jest taka niespodziewana śmierć :/zostaje tyle niewypowiedzianych słów. Przykro mi bardzo, domyślam się co teraz czujesz. bądź dzielna

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 00:04:39

współczuję...

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 00:26:21

Cytat
Carrie_Bradshaw
czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu.
Dokładnie...i każdy to wie, kto przeżył stratę bliskiej osoby.
I każdy tą stratę przeżywa inaczej dlatego nie można oceniać autorki.

Współczuję z całego serca...

Dzisiaj zmarła moja Mama

02 maj 2013 - 00:29:53

Trzymaj się ! ;* Wiesz że ona na Ciebie teraz patrzy z góry i nie chciałaby żebyś płakała ! serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z dzieckiem czy bez dziecka?