Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:41:14

przyjmij moje kondolencje.Przytulam mocno:*

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:42:03

Cytat
moreloweucho
Czasami mam wrazenie, ze ludzie wyzbyli sie juz zupelnie empatii... wszedzie wesza tylko podstep i widza czubek wlasnego nosa.


Dokładnie, też mam takie wrażenie. Każdy inaczej radzi sobie z bólem, nie rozumiecie tego to nie komentujcie, bo Ona zamiast waszych uszczypliwych komentarzy potrzebuje teraz słów wsparcia...


Trzymaj się, musisz niestety pogodzić się z tym i wierzyć, że teraz jest Jej lepiej :*

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:50:47

Cytat
olenka884
dzisiaj zmarla a ty masz sile tutaj siedziec ?? mi jak tata zmarl 3 lata temu na raka ..bylismy na to przygotowani ,,a ty jak piszesz ze zmarla niespodziewanie to wybacz ale ja nie myslalabym nawet o internecie a tym bardziej o szafie i pisaniu o tym na forum ;/ no ale to ja a nie ty ...
mimo to wspolczuje ....

NIE MAM SIŁY NA NIC, I NIE WIEM CO MAM ZE SOBĄ ZROBIĆ;-( DLACZEGO DLA WAS TO TAKIE DZIWNE? I PO CO TE ZŁOŚLIWE KOMENTARZE? CHCIAŁAM SIĘ TYLKO KOMUŚ ZWIERZYĆ.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:54:25

Cytat
marleenax3
Cytat
BeataJ24
Współczuję- nie mogę i nie chcę nawet próbować sobie wyobrazić jak straszne to uczucie.
dokładnie

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:54:43

Bardzo Tobie współczuję, chociaż wiem, że słowa nic nie dają. Sama straciłam tate tak nagle, jak miałam 13 lat, ale trzeba starać się z tym pogodzić i podnieść się oraz doceniać wszystko, co mamy bo później może być za późno.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:55:31

Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.

Zgadzam się z tym.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:56:28

Trzymaj się dzielne. :( Bardzo mi przykro <przytul>

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:56:44

Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:58:05

Nie przejmuj sie tymi niby ludzmi- nie okazują nikomu empatii .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-01 20:58 przez alibabato.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:59:07

Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.
dokładnie jaka z ciebie corka ze piszesz tutaj takie rzeczy zamiast zajac sie wazniejszymi rzeczami

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 20:59:53

o jeny i co takiego ?
czuje potrzebe to pisze tutaj na forum

bardzo ci wspolczuje niewiem co ja bym zrobila bez moich rodzicow

sa dla mnie moim calym swiatem

wiem ze glupio to brzmi jak kolejna osoba powie tobie trzymaj sie jakos to bedzie

ale naprawde wspolczuje ci i przykro mi

ale mam nadzieje ze sobie poradzisz :)

zweryfikowana
Posty: 434
Ostrzeżenia: 2/5

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 21:02:33

Cytat
otylia25
Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.
dokładnie jaka z ciebie corka ze piszesz tutaj takie rzeczy zamiast zajac sie wazniejszymi rzeczami

jeżeli nie przeżyłaś śmierci kogoś bliskiego to nie oceniaj... każdy radzi sobie jak może... czasami trudniej jest porozmawaić w takiej sytuacji z rodziną niż wyżalić się na forum wśród obcych ludzi

autorko trzymaj się. Wiem co teraz czujesz, bo sama to kiedyś przechodziłam. W październiku będzie piata rocznica śmierci mojego taty.

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 21:04:15

Cytat
Natalenka9
Dzis zmarla ci mama a ty siedzisz sobie na kompie i jak nic o tym piszesz.? YHy
Boże! Nie możecie odpuścic??? Może łatwiej jej rozmawiać o tym z obcymi niż z rodziną i bliskimi??? Może nikt z jej bliskich nie jest w stanie o tym teraz rozmawiac, a ona tego potrzebuje?! Naprawdę darowały byście sobie takie uwagi i przemilczały to!

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 21:04:33

Cytat
otylia25
Cytat
maja2288
Naprawdę jest to powód żeby siedzieć na szafowym forum i pisać notki? Chyba powinnaś zająć się rodziną a nie szafą. Nie rozumiem Cię, jak by mnie taka tragedia spotkała to szafa by była ostatnim miejscem które bym odwiedziła.
dokładnie jaka z ciebie corka ze piszesz tutaj takie rzeczy zamiast zajac sie wazniejszymi rzeczami
Przecież musi żyć dalej, co ma się zamknąć w pokoju i rwać włosy z głowy?????????????

Dzisiaj zmarła moja Mama

01 maj 2013 - 21:06:38

Bardzo,bardzo Tobie wspolczuje:(trzymaj sie dzielnie,choc wiem ,ze to prawie niemozliwe.....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak uczesać do szkoły długie włosy?