Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:30:07

Prawda jest taka, że dla każdego rodzica inny wózek będzie odpowiedni. Wszystko zależy od tego czy mieszkasz w bloku z windą czy bez albo w domku (wózki z pompowanymi kołami są ciężkie i targać je np. na 4 piętro bez windy to masakra), czy będziesz chodzić na spacery do parku gdzie jest równy asfalt czy po polnych dróżkach i po lesie, czy jesteś drobna i masz niewiele siły, czy wysoka i silna itd. Najlepiej jest iść do sklepu z ojcem dziecka (bo on też przecież będzie wóz prowadził) i powozić trochę wózek, zobaczyć który pasuje, czy wolimy np. duży z kołami na wprost czy niewielki, lekki i ze skrętnymi kołami. Ten ze zdjęć, jeśli chodzi o gondolę wygląda ok i na Twoim miejscu chyba nawet bym go wzięła za takie pieniądze, ale nie korzystałabym ze spacerówki, po wyrośnięciu dziecka z leżenia sprzedałabym go i kupiła jakąś lekką parasolkę. Zajmowałam się różnymi dziećmi i jeździłam różnymi wózkami i mi najbardziej odpowiadają duże, ciężkie gondole i leciutkie spacerówki - ale jak już pisałam, każdy ma swoje odczucia;)

wózek dziecięcy brać?

30 wrz 2013 - 15:56:47

A co sądzicie o tym wózku?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trudne pytana dzieci