Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

39 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:42

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:25

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:00:59

Nie wiem, mi się jakoś nie podobają te trójkołowce.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:01:37

Jak za 200 zł to spoko, bo ogólnie wózki są drogie. Ale nie podobają mi się te na 3 kółkach.

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:03:39

Cytat
vixen89

Przyznaję, że nie miałam styczności z trójkołowcami, ale skoro takich opinii jest od groma, to chyba nie biorą się one znikąd, prawda? Zresztą pewnie tyle opinii ile użytkowników, dlatego ja nie kupowałam wózka bez wcześniejszego przetestowania go. Sama wybrałam z kołami nie na jednej osi (a wcześniej się przed nimi wzbraniałam), bo okazało się, że jednak prowadzi się rewelacyjnie, ale tak jak piszę, miałam okazję to przetestować, w ciemno na pewno bym się nie zdecydowała.

może i są negatywne opinie ale są też i pozytywne i ja właśnie taką pozytywną opinie wystawiam trójkołowcom, bo jak dla mnie jest super wózkiem :) i żadne z powyższych zarzutów w naszym wypadku się nie sprawdziły :)
Trzeba też pamiętać, że są różne wózki różne firmy i nie należy wszystkich trójkołowców wkładać do jednego wora, bo są też te dobre które tych minusów nie mają

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:04:30

kolezanka miala 3 kolowy i narzekala ze jak dziecko bylo wieksze i juz siedzialo w spacerowce to zle sie kierowalo i strasznie chybotliwy byl

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:06:48

to wózeczek dla aktywnych rodziców, najlepiej sprawuje się do joggingu z dzieckiem, więc jest mega stabilny, a nie wywrotny jak tu niektóre piszą...
minusem jest jego wielkość, i jeśli chodzi na używanie go do codziennych spacerów i wchodzenia do sklepów czy galerii to odradzam, poza tym ciężki więc wnoszenie go do bloku to jakaś masakra,
a i jeszcze jedno wózek nie ma barierki bo dziecko siedzi w nim głeboko i lekko położone, żęby nie mogło się przechylić...
cena nawet ok, kolor jak dla mnie super bo sama teraz używam czarnego x-landera

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:07:49

Miałam 3kołówkę prawie identyczną kupiłam córce jak miała 6mies bo zachciało mi się biegać:) I powiem ci że to świetny wózek dla mnie jako dla rodzica ale córci już się to bieganie nie podobało wierciła się i w ogóle miałam wrażenie że jest jej nie wygodnie:(( i w sumie miałyśmy go z 2miesiące na zmianę z 1 i kupiłam nowy już 3 z kolei.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:08:31

Cytat
Justysia_q
Nie wzięłabym chociażby dlatego, że 3 kołowce są niewygodne i wywrotne.
Poza tym nie ma ani torby ani kosza na zakupy.

dokładnie o tym pomyślałam.. i czarny kolor dla dziecka? Ja bym nie wybrała:)

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:11:35

spacerowka rzeczywiscie nie wyglada najlepiej ,ale jak najbardziej gleboki fajnie sie prezentuje.za taka kase oplaca sie nawet dla samej gondoli

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:13:55

Cytat
ada83
spacerowka rzeczywiscie nie wyglada najlepiej ,ale jak najbardziej gleboki fajnie sie prezentuje.za taka kase oplaca sie nawet dla samej gondoli
wyjęłaś mi to z ust! zawsze można zmienić spacerówkę!

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:17:16

nie wiem dlaczego, ale ja nie kupiłabym używanego wózka..

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:17:54

odradzam sa bardzo wywrotne zle sie prowadzą w miesie na jakies inne poza miejskie wypady może tak ale tak poza tym nie polecam

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:19:43

Cytat
agentkaS
Nie podobają mi się wózki na 3kołach. Zależy jaka cena, firma. Poszukaj opinii najlepiej na temat tego modelu jeśli znasz dokładny.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:23:17

mi się takie wózki nie podobają, ale rzecz gustu .
Wszystko zalezy od jego stanu itd.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:25:44

Nie zgodzę się z tym, że wózki są drogie, no chyba że rozamawiamy o Inglesinach czy innych z wyższej półki.
Za 500-600zł można kupić nowy wygodny wózek.
Ten jest zwykły, tani, jakoś wygląda i bardzo dobrze się prowadzi. Kosztuje do 600zł za nowy.



wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:29:21

wszyscy mowią że wywrotny a tak serio to musial przejsc odpowiednie testy zeby dostac atest :) brac :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozwój ciąży I trymestr