Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Ginekolog Rzeszów

21 minut temu

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 9:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:45:31

Cytat
Justysia_q
Nie wzięłabym chociażby dlatego, że 3 kołowce są niewygodne i wywrotne.
Poza tym nie ma ani torby ani kosza na zakupy.

z tym się nie zgodzę, mam wózek trójkołowy i nigdy nie przewrócił się mimo, że moja córka się do niego sama wdrapywała, stawała na prostych nogach, a nawet skakała, po za tym prowadzi się jak bajka jedną ręką go mogę pchać, a drugą rozmawiać przez telefon, więc niektóre MITY to po prostu MITY :D
PS nie mam wózka który chce kupić autorka wątku, ale inny 3trój kołowiec

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:45:40

pisząc koła źle się wyraziłam , miałam na myśli ze są trzy :)
a wiem ze pompowane sa super bo sama mam wózek z takimi :D jednak z czterema

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:45:59

Powtarzam, jeśli nie będziesz go musiała nosić za dużo to bierz, bo będziesz bardzo zadowolona nawet przy takiej mazi jak teraz na chodnikach!

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:48:59

Moim zdaniem odpada bo nie ma kosza na zakupy ani barierki chroniacej. Nie zdecydowałabym się zresztą na wozenie dziecka w trzykolowej spacerowce, bo moim zdaniem są wywrotne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 17:19 przez Zuosnica.

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:50:36

Nie którzy ludzie to piszą takie głupoty że czytać się nie da ... "słyszałam, że nie wygodny, że wywrotny, że źle pod krawężnik podjeżdżać" bla bla bla ... słyszałam, ale nie wiesz na pewno, po za tym każdy wózek jest inny i nie koniecznie to co powiedział ktoś o jakimś tam 3trój kołowcu sprawdzi się w przypadku innego wózka na 3 kołach !

Ja mam wózek trójkołowy i jestem z niego mega zadowolona, nigdy przenigdy się nie przewrócił, a prowadzi się jedną ręką :)

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:50:46

Jak dla mnie beznadziejne są te wózki z 3 kółkami.
Nie kupiłabym.

Może prowadzi się jedną ręką,ale chyba jak ktoś mieszka w środku miasta i wychodzi sobie na asfalt.
Ja czymś takim nie wyjechałabym nawet poza ogrodzenie:)

Jeśli ktoś mieszka w mieście to ok,ale w terenie na pewno się nie sprawdzi-ale to tylko moje zdanie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 16:55 przez Amelia_25.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:52:10

nie kupiłabym, nie podobają mi się z trzema kołami

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:53:31

Moim zdaniem bardzo niepraktyczny ;) pomijając fakt, że nie lubię wózków na 3 kołach, bo kojarzą mi się z taczką, to:

a)spacerówka nie ma barierki, bałabym się, że dziecko, które dopiero co zaczyna siadać i jest 'chwiejne', wypadnie mi z tego wózka. Poza tym fajnie, jak ma małą półeczkę, żeby dziecko położyło sobie jakieś chrupki.

b) kiepskie koła, ciężkie i wywrotne.

c) smutna kolorystyka.

d)brak praktycznych dodatków, typu kosz, torba, coś na zakupy.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:55:31

Cytat
Fergi_1424
Nie którzy ludzie to piszą takie głupoty że czytać się nie da ... "słyszałam, że nie wygodny, że wywrotny, że źle pod krawężnik podjeżdżać" bla bla bla ... słyszałam, ale nie wiesz na pewno, po za tym każdy wózek jest inny i nie koniecznie to co powiedział ktoś o jakimś tam 3trój kołowcu sprawdzi się w przypadku innego wózka na 3 kołach !

Ja mam wózek trójkołowy i jestem z niego mega zadowolona, nigdy przenigdy się nie przewrócił, a prowadzi się jedną ręką :)

Przyznaję, że nie miałam styczności z trójkołowcami, ale skoro takich opinii jest od groma, to chyba nie biorą się one znikąd, prawda? Zresztą pewnie tyle opinii ile użytkowników, dlatego ja nie kupowałam wózka bez wcześniejszego przetestowania go. Sama wybrałam z kołami nie na jednej osi (a wcześniej się przed nimi wzbraniałam), bo okazało się, że jednak prowadzi się rewelacyjnie, ale tak jak piszę, miałam okazję to przetestować, w ciemno na pewno bym się nie zdecydowała.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:57:10

Cytat
Amelia_25
Jak dla mnie beznadziejne są te wózki z 3 kółkami.
Nie kupiłabym.

Może prowadzi się jedną ręką,ale chyba jak ktoś mieszka w środku miasta i wychodzi sobie na asfalt.
Ja czymś takim nie wyjechałabym nawet poza ogrodzenie:)

Jeśli ktoś mieszka w mieście to ok,ale w terenie na pewno się nie sprawdzi.

I tu byś się mogła zdziwić, bo to są wózki często stosowane do biegania z dzieckiem, podobny jest X-lander x-run. I jest to wózek doskonale sprawdzający się na wybojach! Czy miałaś do czynienia z tymi wózkami, ewentualnie z wózkami na pompowanych dużych kołach, że masz tak negatywną opinię o nich?

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:58:23

Cytat
Amelia_25
Jak dla mnie beznadziejne są te wózki z 3 kółkami.
Nie kupiłabym.

Może prowadzi się jedną ręką,ale chyba jak ktoś mieszka w środku miasta i wychodzi sobie na asfalt.
Ja czymś takim nie wyjechałabym nawet poza ogrodzenie:)

Jeśli ktoś mieszka w mieście to ok,ale w terenie na pewno się nie sprawdzi.

to zależy również od rodzaju kół, a nie tylko od ilości. jeżeli są pompowane to dadzą radę i na nie równościach np. na leśnej wyciecze. Ja mam trójkołowiec z przednim kołem piankowym i fakt na badziewnej drodze ciężko idzie, ale jak wymienie na koło terenowe to nie ma problemu. Jeśli chodzi o tą wywrotność to nie mówię tutaj o pozostawianiu wózka na nie równym podłoży, na górce, pod skosem etc. bo wiadomo, że żaden wózek pewniakiem nie jest i mógłby fiknąć koziołka, mówię o normalnym użytkowaniu na chodniku i prostej drodze, gdzie jak zostawię dziecko bez trzymania wózka to wiem, że córce nic się nie stanie gdy nagle zapragnie sama do niego wejść ;)

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:58:44

Dla mnie poważnym mankamentem jest brak barierki w wersji spacerowej.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:59:18

666kasja,ja osobiście miałam wózek na 4 kółkach.
Ale sąsiadka miała ten 3-kołowy i sprzedała go po miesiącu.
Mieszkamy na wsi,przed domem mam kamienistą drogę z mega dziurami i widziałam jak się jej jeździło..
Także mnie na pewno nie przekonasz:)


Może jest wygodny i cudowny,ja tylko wyraziłam swoje zdanie,że mi się nie podoba i nigdy bym go nie kupiła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 17:00 przez Amelia_25.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:00:05

taki pokraczny jakiś i kolor taki żałobny...ale jak niemasz kasy na inny a ten Ci sie podoba to bierz

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 17:00:15

Cytat
vixen89
Cytat
Fergi_1424
Nie którzy ludzie to piszą takie głupoty że czytać się nie da ... "słyszałam, że nie wygodny, że wywrotny, że źle pod krawężnik podjeżdżać" bla bla bla ... słyszałam, ale nie wiesz na pewno, po za tym każdy wózek jest inny i nie koniecznie to co powiedział ktoś o jakimś tam 3trój kołowcu sprawdzi się w przypadku innego wózka na 3 kołach !

Ja mam wózek trójkołowy i jestem z niego mega zadowolona, nigdy przenigdy się nie przewrócił, a prowadzi się jedną ręką :)

Przyznaję, że nie miałam styczności z trójkołowcami, ale skoro takich opinii jest od groma, to chyba nie biorą się one znikąd, prawda? Zresztą pewnie tyle opinii ile użytkowników, dlatego ja nie kupowałam wózka bez wcześniejszego przetestowania go. Sama wybrałam z kołami nie na jednej osi (a wcześniej się przed nimi wzbraniałam), bo okazało się, że jednak prowadzi się rewelacyjnie, ale tak jak piszę, miałam okazję to przetestować, w ciemno na pewno bym się nie zdecydowała.


jak widać nie tyle opinii co użytkowników... bo większość "słyszała bądź wie, że 3kołowce są wywrotne"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozwój ciąży I trymestr