Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:29:27

nie wiem czy dobra kategoria, jeśli nie proszę o przeniesienie.
Dziewczyny mam okazje kupić ten wózek w okazyjnej cenie. Brać czy nie? p.s. zdjęcia wózka nie są moja własnością

Kiszka, ktoś mnie ubiegł i kupił. Zanim zdążyłam dogadać się z babką co do odbioru to ktoś nacisnął "kup teraz" ja to mam pecha.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-06 15:37 przez olecka27.

niezweryfikowana
Posty: 545
Ostrzeżenia: 1/5

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:31:30

co to za marka wózka ???? oraz ile lat ma on i za ile mogłaś go kupić ?

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:34:06

Mamwrazenie ze jest on wywrotny.. Bałabym się go kupić. A patrzylas na opinie na innych forach? Moze zobacz co pisza ludzie ktorzy juz go mieli?

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:34:08

Nie podobają mi się wózki na 3kołach. Zależy jaka cena, firma. Poszukaj opinii najlepiej na temat tego modelu jeśli znasz dokładny.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:34:10

wózek po jednym dziecku nie wiem ile był używany ale ostatni rok przestał w garażu zajmując tylko miejsce. babeczka chce się go pozbyć za 200zł

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:34:20

Wizualnie mi się podoba :)

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:34:24

koła jak w rowerze

wózkiem trzeba pojeździć i dobrać pod siebie, nie kupuj jeśli nie masz możliwości zobaczyć go na żywo

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:35:56

Nie wzięłabym chociażby dlatego, że 3 kołowce są niewygodne i wywrotne.
Poza tym nie ma ani torby ani kosza na zakupy.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:36:27

jejku dla mnie wizja czarnego wozka dla dziecka to jakas tragedia

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:37:06

200 zl to tanio ale kola slabe
zalezy jakie masz warunki na drogach :D i kosz na zakupy jest bardzo potrzebny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 16:38 przez nadinkaaa.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:37:57

A ja Ci powiem, że to jest ciężki wózek, ale za to bardzo dobry na wszelkie wertepy! Miałam podobny, ale 4-ro kołowy, właśnie na tych wielkich kołach i mój mąż do dzisiaj wspomina jaki to był cudowny wózek, że wjechalismy nim po polach na Giewont! Jedyny problem to taki, że spacerówka nie ma barierki, ale nie wiem czy nie da się jej dokupić na all? Zastanów się czy będziesz ko duzo muiała nosic, bo jesli tak to go znienawidzisz!

Cytat
nadinkaaa
200 zl to tanio ale kola slabe
zalezy jakie masz warunki na drogach :D i kosz na zakupy jest bardzo potrzebny

Przepraszam, ale czemu uważasz, że to sa słąbe koła? Są pompowane i właśnie nadają się na wszystkie drogi!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 16:39 przez 666kasja.

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:41:50

wózek wagowo i gabarytowo spory, więc zastanów się czy będzie Ci się chciało z taką "krową" obchodzić za każdym razem np. przy wynoszeniu z mieszkania, koła fakt są ogromne ale to ich zaleta, gdyż po nierównościach i wybojach będą znakomicie się sprawdzać. 200 złoty to nie dużo jak za ten wózek więc jeśli Ci się podoba, korzystanie nie będzie dla Ciebie męczące to bierz :)

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:42:50

Cytat
nadinkaaa
200 zl to tanio ale kola slabe
zalezy jakie masz warunki na drogach :D i kosz na zakupy jest bardzo potrzebny
właśnie koła są super bo są duże i pompowane i tym samym idealne na nierówności. Kosz(duży) na zakupy i torba są tylko babeczka zapomniała dopiąć do zdjęcia.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:44:30

Nie podobają mi się wózki biegowe - bo trójkołowce właśnie po to powstały, dla aktywnych rodziców ;)
Jeśli nie zależy Ci na wyglądzie bądź też podoba Ci się ten typ wózków, to cena jest naprawdę okazyjna. Z tymże też słyszałam, że wózki na trzech kołach są wywrotne i ciężko nimi podjechać pod krawężnik.

wózek dziecięcy brać?

05 kwi 2013 - 16:44:36

Cytat
Justysia_q
Nie wzięłabym chociażby dlatego, że 3 kołowce są niewygodne i wywrotne.
Poza tym nie ma ani torby ani kosza na zakupy.


ja mam 3 kołowy Maxi Cosi Mura 3 i jakoś nie jest wywrotny a tym bardziej niewygodny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozwój ciąży I trymestr