Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, tak jak w wątku jestem samotną matką i nie daje już rady :( Nawet nie mam z kim pogadać o problemach lub o czymkolwiek, są tu może jakieś dziewczyny z sytuacja taką jak ja mam ? Może któraś z Was chciała by się bliżej poznać ?

pod jakim katem nie dajesz rady?

ja ma w zwyczaju moralizowanie jesli ktoś popelnia jakies rażące błedy więc nie wszyscy lubią ze mna dyskutować:) ale jesli jestes na tyle odwazna to pisz choć samotną mamą nie jestem:)

Hej hej :) Żyjemy w dobie internetu i nikt nie jest sam dziś :) Pisz na pewno wiele szafowiczek ma podobny problem!

Cytat
mag23
pod jakim katem nie dajesz rady?

pod kątem samotności, brak osoby do której można otworzyć gębę :(

jestem mamą- co prawda nie samotną, ale jak chcesz się wygadać to pisz
pozdrawiam

Ale nie rozumiem, nie masz koleżanek, przyjaciół, rodziny?

Jesli masz ochote sie wygadac to zapraszam :)

Cytat
perfumka91
Hej hej :) Żyjemy w dobie internetu i nikt nie jest sam dziś :) Pisz na pewno wiele szafowiczek ma podobny problem!


Mam wrażenie że tylko ja :(

Gdybym była w takiej sytuacji, nigdy nie potrafiłabym się poddać. Maleństwo dawałoby mi siłę na kolejne dni.
Zrobiłabym dla niego wszystko.
Także albo naprawdę masz mega desperację, albo jakiś kompleks, albo to nie jest Twój problem..
Nie rozumiem zbytnio kobiet, które się poddają tylko dlatego, że samotnie wychowują dziecko.
Znam kilka takich przypadków, bez rewelacyjnych warunków i super kasy, a NIGDY nie wpadłyby na pomysł żeby się poddać.
Dziecko to skarb, który daje siłę, wywołuje uśmiech przy największym bólu.
Szczerość i bezinteresowność dziecka jest wspaniała.
Facet nie da Ci gwarancji, że zawsze przy Tobie będzie. Nie oznacza to też, że będzie Ci lepiej!
Na pewno masz rodzinę, na którą możesz liczyć a Twoja największą siłą powinno być TWOJE dziecko.
Nie poddawaj się, dzieci kochają najmocniej.
Daj mu przykład siły i wytrwałości. Kiedyś to TY będziesz go potrzebowała..
Nie zawiedź miłości dziecka, bo to najgorsze co można w życiu zrobić...

kazdy napewno z checia pomoze,pogada,doradzi.;)
nie jestem samotna matka ale pogadac mozna;)

JA za parę miesięcy urodzę dziecko a mój mąż pracuje za granicą, zjeżdża tylko na 5 dni co miesiąc, mam rodziców i teściów ale i tak się boję być z tym maleństwem sama...jak Ty sobie z tym radzisz, to Twoje pierwsze dziecko?

Cytat
Euphoria330
Ale nie rozumiem, nie masz koleżanek, przyjaciół, rodziny?

Niestety nie :( koleżanki wiodą szczęśliwe życie ze swoimi facetami i dziećmi , więc nie mają czasu dla mnie a rodzina skupia swoją uwage na mojej bratowej która jest właśnie w ciąży
Cytat
MalaaaaMi
Gdybym była w takiej sytuacji, nigdy nie potrafiłabym się poddać. Maleństwo dawałoby mi siłę na kolejne dni.
Zrobiłabym dla niego wszystko.
Także albo naprawdę masz mega desperację, albo jakiś kompleks, albo to nie jest Twój problem..
Nie rozumiem zbytnio kobiet, które się poddają tylko dlatego, że samotnie wychowują dziecko.
Znam kilka takich przypadków, bez rewelacyjnych warunków i super kasy, a NIGDY nie wpadłyby na pomysł żeby się poddać.
Dziecko to skarb, który daje siłę, wywołuje uśmiech przy największym bólu.
Szczerość i bezinteresowność dziecka jest wspaniała.
Facet nie da Ci gwarancji, że zawsze przy Tobie będzie. Nie oznacza to też, że będzie Ci lepiej!
Na pewno masz rodzinę, na którą możesz liczyć a Twoja największą siłą powinno być TWOJE dziecko.
Nie poddawaj się, dzieci kochają najmocniej.
Daj mu przykład siły i wytrwałości. Kiedyś to TY będziesz go potrzebowała..
Nie zawiedź miłości dziecka, bo to najgorsze co można w życiu zrobić...


Ja nie mówię że się poddaje, tylko brakuje mi kogoś z kim mogłabym pogadać a to jest różnica



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 16:57 przez irracjonalnna.

Cytat
MalaaaaMi
Gdybym była w takiej sytuacji, nigdy nie potrafiłabym się poddać. Maleństwo dawałoby mi siłę na kolejne dni.
Zrobiłabym dla niego wszystko.
Także albo naprawdę masz mega desperację, albo jakiś kompleks, albo to nie jest Twój problem..
Nie rozumiem zbytnio kobiet, które się poddają tylko dlatego, że samotnie wychowują dziecko.
Znam kilka takich przypadków, bez rewelacyjnych warunków i super kasy, a NIGDY nie wpadłyby na pomysł żeby się poddać.
Dziecko to skarb, który daje siłę, wywołuje uśmiech przy największym
kobita pyta czy ktoś tu jest taki jak ona a ty walisz elaborat jakby tu napisała, ze chce sie zabić -.-

Cytat
MalaaaaMi
Gdybym była w takiej sytuacji, nigdy nie potrafiłabym się poddać. Maleństwo dawałoby mi siłę na kolejne dni.
Zrobiłabym dla niego wszystko.
Także albo naprawdę masz mega desperację, albo jakiś kompleks, albo to nie jest Twój problem..
Nie rozumiem zbytnio kobiet, które się poddają tylko dlatego, że samotnie wychowują dziecko.
Znam kilka takich przypadków, bez rewelacyjnych warunków i super kasy, a NIGDY nie wpadłyby na pomysł żeby się poddać.
Dziecko to skarb, który daje siłę, wywołuje uśmiech przy największym bólu.
Szczerość i bezinteresowność dziecka jest wspaniała.
Facet nie da Ci gwarancji, że zawsze przy Tobie będzie. Nie oznacza to też, że będzie Ci lepiej!
Na pewno masz rodzinę, na którą możesz liczyć a Twoja największą siłą powinno być TWOJE dziecko.
Nie poddawaj się, dzieci kochają najmocniej.
Daj mu przykład siły i wytrwałości. Kiedyś to TY będziesz go potrzebowała..
Nie zawiedź miłości dziecka, bo to najgorsze co można w życiu zrobić...
Popieram !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JADŁOSPIS ROCZNEGO DZIECKA