Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚWIADCZENIA RODZINNE

04 lut 2013 - 11:12:51

Napisz na priv to Ci napisze jakie dokumenty sa potrzebne zeby nie chodzic 100 razy ;) Bo wlasnie jestem na urlopie a pracuje w tym ;)

ŚWIADCZENIA RODZINNE

04 lut 2013 - 11:14:09

Cytat
anjuchaprim
już Ci współczuję..
moja mama pobiera zasiłek rodzinny na siostrę. totalna porażka. trzeba mieć wszystkie dokumenty. dosłownie.
i teraz chyba zarobek na jednego członka rodziny nie może przekraczać 700coś, a nie 500coś.
i od razu załóż teczkę z tymi dokumentami, bo co roku trzeba TE SAME zanosić ;/

wiem czytałam o tym na innym forum - np. za każdym razem akt urodzenia dzieci- choc juz maja te dokumenty i wiadomo, że tu nic sie zmieni (jedynie jak dojdzie nowe dziecko)

ŚWIADCZENIA RODZINNE

04 lut 2013 - 11:15:34

dostaniesz z takim dochodem ja mam to samo ,musisc wziasc z urzedu skarbowego zaswiadczenie ,o dochodzie maz z pracy rownierz musi wzias jakies tam zaswiadczenie i to wszystko do opieku do wydziału zasiłkow rodzinnych tam wypełnione złozyc ,pani ci wszystko powie ,ja mam taki sam dochod jak ty i mam2212 na dwie corki w zerowce,ja jeszczemyusiałam doniesc pit dodatkowe do tej opieki,zadnych aktow urodzenia nie trzeba na chyba ze idziesz pierwszy raz ,ale jesli juz miałas to nie trzeba ,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-04 11:16 przez MAXXXXXX.

ŚWIADCZENIA RODZINNE

04 lut 2013 - 11:15:56

Cytat
papryczka30
mysia_84 - serdeczne dzieki :*

ja-ska- też idę właśnie się dowiedziec o dodatek mieszkaniowy :)
nie ma sprawy-to samo wydrukują Ci w opiece;p ale nie powiem, biegania trochu jest i wypełniania papierków

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie daje już rady ... Samotna matka , pomocy !