Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co wypada?

09 sty 2013 - 21:42:54

hej może to głupi wątek, ale jakoś mnie ciekawi opinia na ten temat osób trzecich.A więc chodzi o młode mamy, które sobie za dużo pozwalają konkretnie chodzi mi o imprezowanie. mieszkam w małym mieście każdy każdego zna więc co nie co wiem na temat swoich rówieśniczek które także mają dziecko no i oczywiście je samotnie wychowują;/ ja sama lubie się zabawić, ale nie robie tego w każdy weekend tak jak one. ja chyba miałam bym wyrzuty sumienia że ja się bawię a moje dziecko słodko sobie śpi no właśnie często dziewczyny się tłumaczą tym iż dziecko już śpi kiedy wychodzą;/ sama nie wiem co myśleć o takim zachowaniu. w tygodniu przykładne mamusie z dzieckiem na placu zabaw a w weekend porostu zwykła nastolatka. może to jest ich taka ucieczka od codzinności i problemów...

co wypada?

09 sty 2013 - 21:47:18

nie mam nic przeciwko póki dziecko jest pod dobrą opieką a mamuśka nie zalicza co tydzień nowego gacha (chociaz to też jej sprawa) :)
dodam ze jestem mamą i tez z męzem czasami wyjdziemy ale bawimy się rozsądnie hehe :P

co wypada?

09 sty 2013 - 21:47:43

hmmm cięzko odpowiedzieć. Jeśli taka młoda matka- nastolatka wychodzi raz w tyg na impreze to chyba nic złego- no niestety taki wiek trzeba się wyszumieć:P Każdy ma prawo do odrobiny zabawy i wyrwania się od codzienności. Inaczej gdy imprezuje co dzięń, nie zajmuje się dzieckiem i wszystko zrzuca na rodziców. No nic we wszystkim trzeba mieć umiar.

co wypada?

09 sty 2013 - 21:47:54

zalezy od dziewczyny, skoro robiły to przed ciążą to robią to i teraz.
sama byłam młoda matką i raz na jakiś czas wychodziłam na dyskoteke czy do baru oczywiście z mężem i znajomymi a córka zostawała z rodzicami czy teściami. I nie czułam że robie coś złego bo w końcu jestem młoda i raz na jakiś czas mogę pójść i się pobawić skoro mam z kim zostawić dziecko. Oczywiśćie nie robiłam tego co tydzień i napewno nie chodziłam na dyskoteki by szukać "tatusia" dla dziecka czy tez kręcić tylkiem. Teraz mam 23 lata i jak narazie jestem w ciąży ale nie zamierzam rezygnować ze spotkan ze znjaomymi czy dyskoteki tylko dlatego że mam dziecko ( oczywiście w miare rozsądku). W końcu byłam tez studentką i pójscie do baru czy na impreze jest w to liczone, ja oczywiście chodziłam razem z mężem:))

co wypada?

09 sty 2013 - 21:49:47

HMM jesli notorycznie nie zostawia dziecka u sąsiadki czy z rodzina to okej

WIadomo mlode mamy sa same nastolatkami i czasem potrzebuja wytchnienia ale ..Dorosłas do seksu to i do dziecka by je wychowac '' trzeBA SIE liczyc ztakimi konsekwencjami gdy rozpoczyna sie współzycie ;)

Mysle ze raz na jakis czas to wskazane wyjsc ( chodz ja tego nie robie nawet teraz majac 20 lat ) nie kreci mnie to , Tymbardziej ze staramy sie o dzidziusia ;) i napewno bede przykladna matką .


Podziwiam takie co wychodza i w tylku maja dziecko puszczaaja sie na prawo i lewo ćpaja i wgl to dopiero .........

Gilm beybi Blues wstrząsnąl mna az sie cala gotowalam gdy Go ogladalam .

co wypada?

09 sty 2013 - 21:50:24

tak ale ludzie są negatywnie nastawieni do młodych mam. uważają, że przyszła szukać tatusia;/ mnie osobiscie to bardzo wkurza ja ide sie pobawic a nie ogladac za jakimis pijanymi baranami;/

co wypada?

09 sty 2013 - 21:50:42

Moje kolezanki tez juz maja dzieci i tez wychodza sobie na piwko,oczywiscie nie za czesto,tak posiedziec ze znajomymi,ale nie imprezuja.Moim zdaniem to,ze ktos jest juz mama nie oznacza,ze nie moze wyjsc do ludzi,ale oczywiscie wszystko z umiarem ...

co wypada?

09 sty 2013 - 21:53:04

To sobie miej wyrzuty, każdy ma swoje życie, swoje priorytety. Nie mnie wiedzieć, to czy one gdzieś uciekają od czegoś, czy chcą się tylko zabawić, nie wiem w sumie o co wątek się rozchodzi ?

Co do imprez i młodych mam, jeśli dziecko jest bezpieczne, pod opieką odpowiedzialnej osoby i ta osoba nie wyraża sprzeciwów, to co to innych interesuje, i co w tym złego ? wydaje mi się, że nic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 21:58 przez lenkovv.

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

co wypada?

09 sty 2013 - 21:56:04

Ty może byś miała wyrzuty, a one nie. Zależy jakie kto ma priorytety. Jedni żyją cały tydzień, żeby w weekend się zabawić, a inni w wolnym czasie robią bardziej ambitne rzeczy. A to, że mają dzieci - cóż, zależy też czy to patologia, czy rodzina na poziomie. Każdy odbiera to inaczej. Wątek rzeka.

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

co wypada?

09 sty 2013 - 21:56:54

hej kochanie to chyba ty masz problem
po pierwsze, co Cię odchodzą inny, zajmnij się sobą
po drugie nie widzę nic złego w tym, że one się bawią
a co, że matce to niby nie wolno?
tym bardziej, ze są młode
piszesz, ze w tygodniu przykladne mamusie.. wez to przeczytaj. To raczej dobrze o nich świadczy
kazdy ma prawo do swojego zycia, kazdy ma prawo sie zabawić, chocby codziennie
skoro dziecko spi, nie zostaje samo, to w czym masz problem?
Tobie tu chyba gucio do tego

Piszę to jako matka i wcale niemloda.
Naprawde przemysl to

co wypada?

09 sty 2013 - 21:57:41

chyba najbardziej oburzone ,sa inne mamy młode ,ktore musza siedziec z nudnymi mężami w domu:)i niemoga nigdzie wyjsc ,tylko musz atanczyc i usłogiwac męzusiowi ,głosno udaj aoburzone a tak naprawde sa zazdrosne ze inne sie bawią:) a tak na powaznie ,kazdego sprawa co kto robi ,kazdy powinien pilnowac swojego ogrodka ,skoro chodza na imprezy to ich sprawa:)

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

co wypada?

09 sty 2013 - 21:58:11

Cytat
nikolaska1232
piszesz, ze w tygodniu przykladne mamusie.. wez to przeczytaj. To raczej dobrze o nich świadczy
kazdy ma prawo do swojego zycia, kazdy ma prawo sie zabawić, chocby codziennie
skoro dziecko spi, nie zostaje samo, to w czym masz problem?

co wypada?

09 sty 2013 - 21:58:19

a to jak kobieta jest matką to już jej imprezować nie wolno?o.O skoro ma z kim dziecko zostawić i nie ucierpi ono w żaden sposób to niby czemu ma się czuć winna?

co wypada?

09 sty 2013 - 21:58:58

Cytat
nikolaska1232
hej kochanie to chyba ty masz problem
po pierwsze, co Cię odchodzą inny, zajmnij się sobą
po drugie nie widzę nic złego w tym, że one się bawią
a co, że matce to niby nie wolno?
tym bardziej, ze są młode
piszesz, ze w tygodniu przykladne mamusie.. wez to przeczytaj. To raczej dobrze o nich świadczy
kazdy ma prawo do swojego zycia, kazdy ma prawo sie zabawić, chocby codziennie
skoro dziecko spi, nie zostaje samo, to w czym masz problem?
Tobie tu chyba gucio do tego

Piszę to jako matka i wcale niemloda.
Naprawde przemysl to
zgadzam sie z tym:)

co wypada?

09 sty 2013 - 21:59:06

Myślę, że w widoku takiej imprezującej mamusi jest coś żałosnego. To jednak dziwne, że przed chwilą tuliła dziecko do snu, a teraz publicznie pije alkohol i wygina śmiało ciało :/ A już w ogóle pomijam podrwanie facetów. Ja bym się z tym źle czuła, dlatego po urodzeniu dziecka (w młodym wieku) dałam sobie spokój z dyskotekami...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

12-latek