Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co wypada?

09 sty 2013 - 22:02:20

Cytat
nikolaska1232
hej kochanie to chyba ty masz problem
po pierwsze, co Cię odchodzą inny, zajmnij się sobą
po drugie nie widzę nic złego w tym, że one się bawią
a co, że matce to niby nie wolno?
tym bardziej, ze są młode
piszesz, ze w tygodniu przykladne mamusie.. wez to przeczytaj. To raczej dobrze o nich świadczy
kazdy ma prawo do swojego zycia, kazdy ma prawo sie zabawić, chocby codziennie
skoro dziecko spi, nie zostaje samo, to w czym masz problem?
Tobie tu chyba gucio do tego

Piszę to jako matka i wcale niemloda.
Naprawde przemysl to



nie mam z tym problemu... a tym bardziej ich nie oczeraniam i tak jak Ty uwazam ze kazdy ma prawo robic co chce poprostu chcialam z ciekawosci czystej zeczerpnac opinii innych osob ale jak zwykle na szafa.pl wielkie oburzenie

co wypada?

09 sty 2013 - 22:03:28

Cytat
musiaaa
Myślę, że w widoku takiej imprezującej mamusi jest coś żałosnego. To jednak dziwne, że przed chwilą tuliła dziecko do snu, a teraz publicznie pije alkohol i wygina śmiało ciało :/ A już w ogóle pomijam podrwanie facetów. Ja bym się z tym źle czuła, dlatego po urodzeniu dziecka (w młodym wieku) dałam sobie spokój z dyskotekami...

Taaak przed chwilą, z porodówki na imprezę poooszła

co wypada?

09 sty 2013 - 22:04:44

Cytat
beatrx
a to jak kobieta jest matką to już jej imprezować nie wolno?o.O skoro ma z kim dziecko zostawić i nie ucierpi ono w żaden sposób to niby czemu ma się czuć winna?

co wypada?

09 sty 2013 - 22:05:39

a co Cię to interesuje ? Nie masz własnych problemów ?

co wypada?

09 sty 2013 - 22:06:09

Jak ktoś z dzieckiem zostaje, to niech sobie dziewczyny imprezują ile chcą. Bycie mamą nie oznacza, że wolno czerpać radość wyłącznie z pogaduszek z innymi mamami! Matka nie jest człowiekiem innej kategorii - może robić to, co każda inna kobieta/dziewczyna, o ile wraz z ojcem nie zaniedbają dziecka.

co wypada?

12 sty 2013 - 21:09:06

Cytat
PastwaLosu
nie mam nic przeciwko póki dziecko jest pod dobrą opieką a mamuśka nie zalicza co tydzień nowego gacha (chociaz to też jej sprawa) :)
dodam ze jestem mamą i tez z męzem czasami wyjdziemy ale bawimy się rozsądnie hehe :P

popieram ;)u mnie to samo , jak ma się dziecko to świat się nie kończy , jesteśmy tacy sami jako rodzice a nawet bardziej czasem mamy potrzebę gdzieś wyjśc się zrelaksować niż jak byliśmy we dwójkę
Cytat
Szczebora
Jak ktoś z dzieckiem zostaje, to niech sobie dziewczyny imprezują ile chcą. Bycie mamą nie oznacza, że wolno czerpać radość wyłącznie z pogaduszek z innymi mamami! Matka nie jest człowiekiem innej kategorii - może robić to, co każda inna kobieta/dziewczyna, o ile wraz z ojcem nie zaniedbają dziecka.

pod tym też się podpisuję :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 21:12 przez laropademango.

co wypada?

12 sty 2013 - 21:14:20

to zależy czy nie zaniedbuje przez to dziecko, jeśli mała/y śpi i jest pod opieką nie mam nic przeciwko.

co wypada?

12 sty 2013 - 21:15:37

Cytat
musiaaa
Myślę, że w widoku takiej imprezującej mamusi jest coś żałosnego. To jednak dziwne, że przed chwilą tuliła dziecko do snu, a teraz publicznie pije alkohol i wygina śmiało ciało :/


Myślę, że bardziej żałosne jest tu wtrącanie nosa w nie swoje sprawy. Nic Ci do tego, co ona robi! Co to znaczy "publicznie pić alkohol i wyginać śmiało ciało"? Znaczy, że nie wypada napić się drinka/piwa/wódki w jakimś "clubie"? Bo? Wyjaśnij mi. Co w tym jest ujmującego jej jako matce? Tym bardziej nie rozumiem, co żałosnego jest w tym, że sobie potańczy! Taka mentalność polska...


Zgadzam się z każdym słowem nikolaski.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

12-latek