Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

gorący temat

Przedszkole

2 minuty temu

Podnoszenie kwalifikacji

42 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rodzina zastępcza

04 sty 2013 - 19:36:54

Cześć:) mam takie pytanie odnosnie rodziny zastepczej. Chodzi o to czy jesli jedna osoba w malzenstwie ma depresje to jest zdyskwalifikowana i nie moze to malzenstwo rodzina zastepcza? Moze powiem od poczatku jak to jest. Moja mama troche po moim urodzeniu zachorowala na depresje, bylo jej ciezko. No ale tego nie pamietam. Wkazdym razie jak mialam 8-9-10 lat jeszcze rzucalo sie to ze jest troche chora, byla taka przewrazliwiona. Ale nie tak ze ona byla jakas nienormalna czy cos. Czesto bylo okey czasem miala jakies lęki. Teraz ja mam 20 lat i powiem wam ze gdybym nie wiedziala o tej depresji to bym nie powiedziala ze ją ma... wczesniej zazywala wiecej lekow teraz tylko jeden. Wszystko jest w porzadku, pracuje i to nawet z dziecmi w przedszkolu-pomaga przedszkolanka. Nie jest jakas nerwowa czy cos...no ale wiadomo kiedys miewala sie gorzej i jednak musialaby o tym powiedziec. I nie wiem czy ta ja zdyskwalifikuje odrazu? jeszcze dodam ze tata na nic nie choruje.

rodzina zastępcza

06 sty 2013 - 10:21:11

nie mam bladego pojęcia w tym temacie.. ale to bardzo fajnie, że rodzice chcą się kimś zaopiekować :)

rodzina zastępcza

06 sty 2013 - 10:25:17

Na pewno ma to jakieś znaczenie. Super, że chcecie się kimś zaopiekować.

rodzina zastępcza

06 sty 2013 - 10:26:14

nie mam pojęcia , ale podobno teraz przez ostatnie różne wydarzenia, w tym aferę co matka zastępcza zabiła dwójke adoptowanych dzieci, wyostrzyły się przepisy i coraz ciężej jest zostać rodziną zastępczą ..

Ale mama niech się stara :) To fajnie że chce się kimś zaopiekować :)

rodzina zastępcza

06 sty 2013 - 10:28:45

To są duże pieniądze , moja sąsiadka została rodzina zastepczą i nie ukrywa że z tego sie utrzymuje.

rodzina zastępcza

06 sty 2013 - 10:33:49

Cytat
amelyja
To są duże pieniądze , moja sąsiadka została rodzina zastepczą i nie ukrywa że z tego sie utrzymuje.

Ale ona nie pisze nic o pieniądzach tutaj...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co wypada?