Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

32 minut temu

Druk ścienny

40 minut temu

Nowy samochód

59 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:03:03

Na pewno Twój profil..
I Opis z wątku.. Mam farbowane i doczepiane włosy, tipy.. samoopalacz..;/
Ech 15 lat ;/.

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:03:31

witaj pewnie powiesz tak jakaś stara sie wypowiada bo mam 31 lat meża i 2 dzieci ale kurcze też byłam kiedyś 15 latką i szczerze mówiąc miałam jeszcze gorzej nie będę sie rozpisywać bo nie o mnie tu chodzi ale nadmienię że miałam bardzo koszmarny dom i dzieciństwo bo ojciec nas bił mnie i rodzeństwo a mama była zajęta tylko sledzeniem go kiedy ganiał za kochankami i skończyło się tak że ojcieć mamę bardzo skrzywdził i odsiedział 5 lat za to , ja niestety do dziś nie mam dobrych lelacji z mamą bo mimo to iz bardzo ją kocham mam do niej żal nigdy od niego nie odeszła aż musiało się stać nieszczęście z ojcem nie mam żadnego kontaktu , bo go nie nawidzę . ale zmierzam do tego że musicie się z mama pogodzić i być razem trzymać się razem przecież macie tylko siebie tak to zazwyczaj jest że jesli ona jest zaborcza wobec ciebie i trzyma cię pod kontrolą to stara sie uchronic cię od tego co ona przeżyła ale nie bardzxo jej to wychodzi . myślę że powinnaś powiedzieć że powinnyście iść na terapię do psychologa pedagog ze szkoły pwinien pomoc ci znależc kogoś takiego bo jest potrzebny wam ktoś kto pomoże wam się dogadać taki mediator pewnie mama ialbo dawet ty nie bedziecie chciały iśc do psychologa ale uwież że to jest jedyne wyjśćie bo obca osoba potrafi ocenic i doradzic coś w waszej sytuacji to ktoś kto nie bedzie trzymał żadnej strony tylko wam pomoże. a do szkoły chodż dziewczyno bo co potem będziesz robić jak skończysz edukację na gimnazjum przeciez nie chcesz byc popychadłem dla innych bo tem świat jest straszny i jak nie masz magistra to w tych czasach jesteś nikim . co do papierosów postaraj sie przestac palić bo po pierwsze wydajesz mnustwo kasy i puszczasz z dymem a za to mogła byś kupić sobie dobry podkład czy ciucha , no i kiedyś nie daj boże te papierosy przestana ci wystarczać za co się złapiesz alkochol, dragi ??? co do faceta , to nie moja sprawa ale pewnie współżyjecie więc radzę iść do ginekologa i brać pigułki i zabespieczyć się bo myślę ze w twojej sytuacji nie chciana ciąża to był by szczyt i matka dostała by zawału jak chłopak jest poważny to powinien zapłacić za wizytę ginekologa i pigułki a jak odmówi to niech spada bo to znaczy że zależy mu tylko na jego przyjemności a nie na tobie . co do ojca to powinnas mu przypomnieć że ma córkę i że marne alimenty o ile płaci to jest kropla w morzu że potrzebujesz na wsoje wydajki i ze jak nie da to zaskarżysz go do sądu o wyższe alimenty , bo pamiętaj masz takie prawo .mam nadzieję że przynajmniej troszkę ci jakos pomogłam i coś doradziłam gdybyś miała jakieś putania lub potrzebowała pomocy to pisz śmiało , powodzenia .......

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:04:26

Cytat
gosiaaaaa88
Jak chcesz to się wyprowadzaj, z podkulonym ogonem wrócisz szybciej niż myślisz. Dzieci w Twoim wieku myślą sobie, że są wielce dorosłe a tak naprawdę masz jeszcze mleko pod nosem.

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:04:50

Zachowujesz sie ,jak rozkapryszony bachor, uwazajac ze tylko Ty masz racje i wszystko Ci mozna, jestes strasznie niewdzieczna, i jeszcze to obgadywanie matki po znajomych...wez spowazniej, chcesz udawac dorosla to zachowuj sie odpowiedzialnie .... matka psychiczna, bo zarabia i nie daje pieniedzy na lakier, puder czy inne duperele, a moze nie zaslugujesz na to, taki wyciagnelam wniosek po tym co piszesz. Jestes taka dorosla, to sama se poszukaj pracy i wez sie do roboty .

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:05:26

Cytat
Zywieczdroj
Na pewno Twój profil..
I Opis z wątku.. Mam farbowane i doczepiane włosy, tipy.. samoopalacz..;/
Ech 15 lat ;/.

Samoopalacz za 250 zł ;]

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:08:46

hmm... Ciężka sprawa. Z jednej strony nie dziwię się Twojej mamie, bo masz dopiero 15 lat i makijaźmogłabyś robi tylko okazjonalnie, a pali nie powinnaś wgl. No ale staram się trochę Cię zrozumiec. Na pewno musi byc Ci ciężko że nie możesz się mamie zwierzyc abo po prostu normalnie z nią porozmawiac.

Ale proponuję Ci spojrzec troche bardziej krytycznie na samą siebie i na całą tą sytuację. Twojej mamie na pewno nie jest łatwo bo na pewno zawsze chciała dla Ciebe dobrze a widocznie sobie nie za bardzo z tym radzi i na pewno nie jest jej z tym dobrze.

Proponuję Ci zastanowic się nad tym wszystkim i najlepszym sposobem porozumienia się z w tej sytuacji z mamą jest list.
Napisz co myślisz ale tak szczerze (oczywiście pomijając te złe rzeczy) daj jej do zrozumienia że chciałabyś miec z nią lepszy kontakt że brakuje Ci jej jako takiej prawdziwej matki. Ale nie pisz o tych pieniądzach.
Jeden list wszystkiego na pewno nie załatwi ale może twój pierwszy krok poprowadzi całą sytuację w dobrą stronę.

Jeśli chodzi o pieniądze to tak ja pisała koleżanka możesz roznosi ulotki, albo poszukac podobnych zajęc. Ewentualnie możesz zostac konsultantką AVON albo Oriflame. I myślę że gdybyś rzciła palenie to miałabyś pieniądze na kosmetyki a mama miała by jeden powód mniej do awantur.


życzę Ci powodzenia, mam nadzieję, że jakoś Ci się to wszystko ułoży:)

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:11:24

Cytat
CzerwoneUsta
Zachowujesz sie ,jak rozkapryszony bachor, uwazajac ze tylko Ty masz racje i wszystko Ci mozna, jestes strasznie niewdzieczna, i jeszcze to obgadywanie matki po znajomych...wez spowazniej, chcesz udawac dorosla to zachowuj sie odpowiedzialnie .... matka psychiczna, bo zarabia i nie daje pieniedzy na lakier, puder czy inne duperele, a moze nie zaslugujesz na to, taki wyciagnelam wniosek po tym co piszesz. Jestes taka dorosla, to sama se poszukaj pracy i wez sie do roboty .

dokładnie

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:12:35

Sorry ale jakbym miała trzymać czyjąś stronę to byłaby to Twoja mama.

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:18:52

Też mam 15 lat, jak Ty. Ale uważam że Twoja mama ma rację.

Probmely rodzinne POMOCY

11 lis 2012 - 22:27:15

Dziewczyno wes się zastanów !!! Ja też mam 15 lat. Nigdy się nie malowałam , włosy pomaluje jak będę mieć siwe a to ze mama mnie kontroluje to norma ! Jesteś jeszcze dzieciom ! Co myślisz ze posci Cię od razu na tydzień do chłopaka ? Wes się zastanów. I dobrze ze Ci kasy nie daje bo jak piszesz wydajesz na głupoty a Ona sama zarabia ! Więc pomyśl a nie myślisz ze można mieć wszystko. Widać ze rozpieszczona jesteś.

Probmely rodzinne POMOCY

12 lis 2012 - 18:31:46

Cytat
heheherbata
Też mam 15 lat, jak Ty. Ale uważam że Twoja mama ma rację.
mądra 15latka:)

Probmely rodzinne POMOCY

12 lis 2012 - 18:36:43

Na kosmetyki zarobić możesz sama , np roznosząc ulotki.

Ale z drugiej strony dziewczyny nie jedżcie tak po niej , ona jest młoda, ma teraz ciężki okres dojrzewania, nie widzicie jak ona to widzi ?
Zjedziecie ją tu a potem się dziwić że nastolatki popełniają samobójstwa bo ,,nikt ich nie rozumie"

Probmely rodzinne POMOCY

12 lis 2012 - 18:37:45

Matka ma zawsze racje!

Probmely rodzinne POMOCY

12 lis 2012 - 18:40:41

Cytat
martus971
Dziewczyno wes się zastanów !!! Ja też mam 15 lat. Nigdy się nie malowałam , włosy pomaluje jak będę mieć siwe a to ze mama mnie kontroluje to norma ! Jesteś jeszcze dzieciom ! Co myślisz ze posci Cię od razu na tydzień do chłopaka ? Wes się zastanów. I dobrze ze Ci kasy nie daje bo jak piszesz wydajesz na głupoty a Ona sama zarabia ! Więc pomyśl a nie myślisz ze można mieć wszystko. Widać ze rozpieszczona jesteś.

weź się zastanów jak się pisze 'wes się zastanów'

Probmely rodzinne POMOCY

12 lis 2012 - 18:42:29

Cytat
Mee1990
No przepraszam,masz 15 lat i palisz,opuszczasz szkołę,przedstawiasz sytuację tak żeby wyszło na Twoje a ja to widzę inaczej.

dokładnie.Masz 15 lat. I to że masz ciężką sytuację to znaczy ze rodzice się rozwiedli i że jesteś sama nie znaczy ze cały swiat zwalił Ci się na głowe

skoro martwisz się o lakier do włosów i puder to oznacze ze nie masz problemów.

Wybacz ale raczej cie tu nie pocieszymy bo inaczej widzimy tą sprawę..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mąż skąpiec :(