Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

srebrna biżuteria

9 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sama pamiętam, że dzięki pomocy dobrych ludzi po których bym się nawet nie spodziewała, bo byli dla mnie kompletnie obcy miałam dla dziecka wszystko.

Ciuszki dawali pacjenci mojej mamy jak się tylko dowiedzieli, że jestem w ciąży, tak samo było z wózkiem.

Jedna z pacjentek tak się przejęła moją ciążą, że kupiła mi nowe łóżeczko, materac, dwa komplety pościeli itp. chociaż sama ją o to nie prosiłam i nie mieliśmy kłopotów finansowych.

poszukaj na-graty z chaty

Twoje miasto nie jest takie male, bo az ponad 60 000 mieszkancow. Moje rodzime ma znacznie mniej, a sh jest od chusteczki. Obok Bytom masz, przejedz sie raz, a dobrze tam, to znajdziesz ciuszki nawet po 20gr.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Ja niestety nie pomogę, bo dzieci nie mam, ale może poszukaj w lokalnych anonsach itp gazetach czy na na gumtree.pl, tam jest sporo ludzi, którzy zarówno poszukują jak i oddają niepotrzebne rzeczy, może coś znajdziecie.

wysłam Ci wiadomość- odczytaj :)

Cytat
meow-meow
Twoje miasto nie jest takie male, bo az ponad 60 000 mieszkancow. Moje rodzime ma znacznie mniej, a sh jest od chusteczki. Obok Bytom masz, przejedz sie raz, a dobrze tam, to znajdziesz ciuszki nawet po 20gr.

A skąd ty wytrzasnęłaś te liczby?;o i skąd wiesz gdzie mieszkam? bo ja myślałam że moje miasto liczy 5 tys mieszkańców a Bytom to są setki km ode mnie:)


szerek ale nawet jak nie ma się problemów finansowych to tak bardzo cieszy gdy ktoś ze szczerego serca pomaga... ;) ja takiej pomocy nigdy nie otrzymałam ale za to sama uwielbiam pomagać komuś...

Treść posta została usunięta automatycznie

Cytat
CheriCheriLady
z checia bym pomogla ale rowniez spodziewam sie dzidziusia i odkladam na wyprawkę.

moze usiadz z nia w jakiejs wolnej dluzszej chwili i niech przegrzebie swoja szafe i szafy maluchów, napewno cos znajdziecie co juz jest za male. i pomoz wystawic jej na all. byc moze troszke pieniedzy sie uzbiera. i niech np kupi za to kosmetyki na sam poczatek i pieluchy. jesli ma sie glowe na karku to wyprawka nie jest wcale takim drogim interesem.

powodzenia
dokladnie popieram, trzeba kombinowac.
faktycznie pelno naciagaczy na necie jest, ja wiem co to znaczy nie miec kasy, bo mialam tak od dziecinstwa przez blisko 20 lat, niestety nie moge podarowac nic bo nie mam dzieci :( chociaz bardzo chce
zycze powodzenia i gratuluje kuzynce, a tym co pisza jakies docinki to radze sie wstydzic !! bo zadna z was materacem nie byla a poza tym jak nie pomagacie to i nie przeszkadzajcie... znieczulica ludzka!!!

Sama wyprawka to w sumie nic, bo ma się jakiś czas żeby pozbierać te pierwsze najpotrzebniejsze rzeczy.
Najgorsze są pampersy które idą jak woda, bo małe dziecko często robi kupki.
A później jak się przestaje karmić piersią to mleko też pochłania bardzo dużo pieniędzy. Ja moją małą karmiłam pół roku i w sumie jedynym wydatkiem były pampersy, potem dochodzi mleko które trzeba dawać przynajmniej do 2 roku życia i to wtedy były koszty- a jeśli dziecko ma alergię to już w ogóle masakra bo nie każde mleko jest dofinansowane.

w lumpach są fajne i niezniszczone ciuszki

Kochana ja coś poszukam no problemos!

dziecko w 3 klasie ma powtorkę komuni a nie komunię. Komunię miało w klasie drugiej...

aqualinka byłabym niezmiernie wdzięczna;) jak coś będziesz miała odezwij się na PW:)

No niestety tak jest że wyprawka to nic z późniejszymi kosztami... dużo zaoszczędziłaby gdyby karmiła piersią wiem że tamte dzieci karmiła bardzo długo a jak będzie teraz tego nie wie nikt...

Dokładnie nikt nie był jej materacem... wpadki zdarzają się każdemu wiem tylko tyle że ta ciąża ich bardzo bardzo zaskoczyła bo miała nie mieć więcej dzieci... przy ostatnim porodzie pękła jej macica ledwo ją odratowali,i nie miała mieć więcej dzieci a tak przynajmniej twierdzili lekarze....

Cytat
leniwiec22
dziecko w 3 klasie ma powtorkę komuni a nie komunię. Komunię miało w klasie drugiej...


Jak wy wszystko wiecie najlepiej.. i czepiacie się szczegółów które nie mają znaczenia a nie masz racji! bo u nas idzie się do komunii w 3 kl!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-03 22:23 przez Motylek09.

Nie mam żadnych ubranek ani nic bo nie mam dzieci ;)
Ale życzę Ci abyś dużo nazbierała dla kuzynki, napewno się ucieszy :)

Sama bym chciała bo sie spodziewam chłopczyka...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAZWISKO