Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No właśnie do Cb napisałam. Powiedz kuzynce, że jest szczęściarą! Sama chciałabym mieć 3 dzieci ale nie mogę niestety. Dzieci to naprawdę radość ale też niezły wydatek ale dadzą radę na pewno. Szkoda tylko, że mentalność w Polsce robi sie taka do bani. Coraz więcej tu cwaniar, które by radziły innym i są bezuczuciowymi pustakami. Wpadki się zdarzają kazdemu nawet tym co sie tak strasznie zabezpieczaja! Co nie znaczy, że ciąza to tragedia bo tak nie jest! To wielkie szczęście!

Cytat
Motylek09
aqualinka byłabym niezmiernie wdzięczna;) jak coś będziesz miała odezwij się na PW:)

No niestety tak jest że wyprawka to nic z późniejszymi kosztami... dużo zaoszczędziłaby gdyby karmiła piersią wiem że tamte dzieci karmiła bardzo długo a jak będzie teraz tego nie wie nikt...

Dokładnie nikt nie był jej materacem... wpadki zdarzają się każdemu wiem tylko tyle że ta ciąża ich bardzo bardzo zaskoczyła bo miała nie mieć więcej dzieci... przy ostatnim porodzie pękła jej macica ledwo ją odratowali,i nie miała mieć więcej dzieci a tak przynajmniej twierdzili lekarze....
Cytat
leniwiec22
dziecko w 3 klasie ma powtorkę komuni a nie komunię. Komunię miało w klasie drugiej...


Jak wy wszystko wiecie najlepiej.. i czepiacie się szczegółów które nie mają znaczenia a nie masz racji! bo u nas idzie się do komunii w 3 kl!



teraz ponoc idzie sie wszedzie w 3 klasie do komuni bo ma to zwiazek z tym ze dzieci idą teraz do szkoly od 6 roku zycia...
tak słyszalam, więc autorka moze mieć racje, wiec po co ją szkalować o jakies oszustwa?

Podbijam temat !!!! :D

Ja niestety pomoc nie moge :(
Mam polroczna coreczke.. i kilka rzeczy uniwersalnych czy dla chlopca czy dziewczyki by sie znalazlo.. ale sama odkladam dla kolezanki ktora tez ma termin na grudzien i tez juz wie ze to chlopczyk
Sama rodzilam w grudniu i tez juz bardzo wczesnie znalam plec..wiec nie rozumiem czepialskich.Ale temat podbijam pomozmy jesli mozemy :)

Ps. u nas tez dzieci ida do komunie w 3kl.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-03 22:36 przez Maya09.

Mi się wydaje że bardziej opłacalne będzie pojechać do jakiegoś sh do sąsiedniego miasta czy gdzieś, skoro u Ciebie nie ma. Wydasz mniej niż na wysylki pocztą. Ale wcześniej dowiedz się gdzie opłaca się jechac ,a nie w ciemno. Ja po córci trzymam ciuszki dla siostry także nie pomoge.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAZWISKO