Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień matki

03 maj 2012 - 10:14:28

Ale niektóre dziewczyny się kłócą, nie ma reguły na to co lepsze, laurka, kwiaty, coś zrobione włsanoręcznie, wczasy, wyjście na spacer. przecież mamy mają różne gusta, tak jak i my. Mamy dać to od serca i żeby mama wiedziała, że ją kochamy. O i tyle.

Dzień matki

18 maj 2012 - 15:03:00

Wszystkim zależy, by w ten dzień podziękować swojej mamie i sprawić, by poczuła się jak księżniczka. A za tyle cierpliwości i miłości naszych mam, gwiazdka z nieba to mało!

Jedne mamy dostaną biżuterię, perfum, inne miłą propozycje na relaksujący wieczór. Chcemy o nie zabdać i rozpieścić. Warto w poszukiwaniu prezentu rozejrzeć się także wśród naturalnych produktów pomagających utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Bo nie ma nic piękniejszego, niż uśmiech naszych zadowolonych mam :)

Dzień matki

27 lip 2012 - 21:56:03

Mamuski nie zapominajcie o sobie i róbcie sobie czasem dzień wolny do dzieci i męża może być to wypad do kosmetyczki lub zapisanie się na jakieś zajęcia ktore was interesują proponuje kurs wizażu ,fotograficzny bądż inny... AP Edukacja ma świetne kursy okazyjnie w dobrych cenach mażna je też z nalejść na grouponie ale i bez tego nie są drogie!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smutno mi:(