Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień matki

02 maj 2012 - 16:12:11

Mojej mamie zaniosę kwiaty na cmetarz....
A teściowej zawsze daje jakiś prezent, nie jest najmłodsza i zawsze się cieszy z każdego drobiazgu. Mówię do niej "mamusiu", nie kocham jej nawet w połowie tak jak moją, zmarłą mamę, ale bardzo ją szanuję i nawet ze względu na męża oraz to, że fakt składania jej przeze mnie zyczeń na Dzień Matki sprawie jej przyjemność - zawsze to robię.

Dzień matki

02 maj 2012 - 16:33:00

Cytat
iwonas45
Mojej mamie zaniosę kwiaty na cmetarz....
A teściowej zawsze daje jakiś prezent, nie jest najmłodsza i zawsze się cieszy z każdego drobiazgu. Mówię do niej "mamusiu", nie kocham jej nawet w połowie tak jak moją, zmarłą mamę, ale bardzo ją szanuję i nawet ze względu na męża oraz to, że fakt składania jej przeze mnie zyczeń na Dzień Matki sprawie jej przyjemność - zawsze to robię.

ojej bardzo mi przykro z powodu śmierci mamy:( ja sobie nie wyobrażam Twojego bólu i mam nadzieje, że nie będę musiała prędko..mogę wiedzieć ile masz lat, bo przypuszczam że jestes młodą dzsiewczyną więc pewnie mamie musiało się coś stać..Trzymaj się ciepło!

Dzień matki

02 maj 2012 - 16:33:48

Ja w tym roku postanowiłam,że wywołam nasze wspólne rodzinne zdjęcia,poskładam w ogromny kolaż i wcisnę w antyramę,a jako tło postaram się narysować jej portret :) Co roku kupowałam jej jakieś bzdetki,a teraz stwierdziłam,że zrobię coś sama:) Poza tym na pewno standardowo koszyk ze słodyczami,bo je uwielbia^^

Dzień matki

02 maj 2012 - 19:57:50

Ja wyślę mamie smsa.

Dzień matki

02 maj 2012 - 20:02:15

ja kupię książkę, albo kawę coś co lubi

Dzień matki

02 maj 2012 - 20:02:29

Ja mamie opłaciłam wczasy w Chorwacji :)

Dzień matki

02 maj 2012 - 20:04:58

A ja w tym roku po raz pierwszy w życiu sama będę obchodzić to święto :)

Dzień matki

02 maj 2012 - 20:07:52

moja zawsze zyczy sobie na dzien matki wielki bukiet kwiatow ;) taka tradycja. na inne okazje kupuje ksiazki, kosmetyki, zabieram gdzies do kina a pozniej do kawiarni itp

Cytat
larfa
A ja w tym roku po raz pierwszy w życiu sama będę obchodzić to święto :)
gratulujemy!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 20:09 przez ann992.

Dzień matki

02 maj 2012 - 20:11:38

Dzięki :)

Dzień matki

02 maj 2012 - 20:12:24

bede decupagowac zegarek :):) polecam ! :D

Dzień matki

02 maj 2012 - 20:12:43

A ja nigdy nie rozumiałam kiedy ktoś pytał co ma komuś kupić jako prezent [chyba, że to ktoś kogo nie znamy - nie wiem, przyszli teściowie albo ktoś taki]. Przecież to ma być od serca!
Osobiście niegdy nie mam z prezentami kłopotu, bo nie myślę o nich kilka dni/tygodni przed. Widzę na zakupach coś, co wiem, że się komuś spodoba - kupuję, choćby to miało być pół roku przed daną okazją. Ale w sumie najczęściej to robię/aranżuję coś sama.
A tak całkiem na temat: my z bratem będziemy malować rodzicom sypialnię. Już od roku się to mamie marzy, ale jakoś nigdy nie ma kasy i czasu. Myślę, że to dużo lepsze niż rafaello albo inny kwiatek.

Dzień matki

02 maj 2012 - 20:32:18

Cytat
katrix
Cytat
j_ulka
czy ja powiedziałm że jest złe? NIE! napisałam że prezenty własnoręczen robione bardziej cieszą.
no ale to zależy od człowieka
bardziej cieszą Twoją mamę, jak widzisz większość mam jest szczęśliwa z tych kupnych prezentów.
Nie mogę powiedzieć,że się nie cieszę, ale wolałabym żeby zamiast kupnego prezentu dzieci zabrały mnie gdzieś np. w plener i pobyły ze mną tak innaczej niż zwykle, gdy miotają się między komputerem a kolegami czy koleżankami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 20:33 przez szasa.

niezweryfikowana
Posty: 630
Ostrzeżenia: 1/5

Dzień matki

02 maj 2012 - 20:51:04

A ja myslałam zeby dac rodzicom wspolnie album ze zdjeciami. Mam 4 siostry i to by bylo na zasadzie dorastania. Będe wtedy sama wiec za duzo kasy nie mam... CO myslicie? Oczywiscie, z przodu jakies ladne slowa.

To,ze niektorzy rodzice sa starsi nie ma roznicy. Ja bym swoich nie zamienila nigdy w zyciu wiec niektore dziewczyny powinny sie opanowac i nie komentowac glupio.

Dzień matki

02 maj 2012 - 22:41:15

Cytat
szasa
Cytat
katrix
Cytat
j_ulka
czy ja powiedziałm że jest złe? NIE! napisałam że prezenty własnoręczen robione bardziej cieszą.
no ale to zależy od człowieka
bardziej cieszą Twoją mamę, jak widzisz większość mam jest szczęśliwa z tych kupnych prezentów.
Nie mogę powiedzieć,że się nie cieszę, ale wolałabym żeby zamiast kupnego prezentu dzieci zabrały mnie gdzieś np. w plener i pobyły ze mną tak innaczej niż zwykle, gdy miotają się między komputerem a kolegami czy koleżankami.
To przykre, że tylko to święto kojarzy Ci się ze spacerami i spędzaniem tego czasu razem. Jedno nie wyklucza drugiego. Chyba nie myślisz, że ktoś kupuje prezent i mówi nara mamo ja idę balować, a Ty się ciesz ochłapem.
Ja ze swoją mamą chodzę na spacery, jeździmy na zakupy, jakiś czas temu był wspólny aerobik. Dziwnie bym się czuła dając laurkę i prosząc o wspólny spacer.

Dzień matki

02 maj 2012 - 22:56:56

Cytat
brown24
Cytat
margarita864
Mi jest baaaaardzo smutno poniewaz bedzie to pierwszy dzien matki bez mojej mamy...:((( nie wiem jak to zniose..
Jedyne co moge jej teraz "dac" to jakis wieniec na pomnik lub znicz
Ale odbiegajac od tematu dajecie prezenty tesciowym?? U mnie treoszke inna sytuacxja jest niz u was poniewaz mam zmarla i teraz mam tylko tesciowa (no przyszla ale niedlugo slub) i tak sie zastanawiam czy kupic jej jakis drobiazg czy sie lepiej nie wyglupiac??
Rozumiem Cie bardzo dobrze, bo już trzeci rok będę sadzić kwiaty dla mamy.... niestety na cmentarzu:(
a teściowej nic bym nie kupowała z okazji Dnia Matki( o to powinieni zadbać Twój mąż czy tam narzeczony:)), jest wiele innych okazji, urodziny, imieniny...a mama jest tylko jedna.
Dziwne masz podejście. To znaczy, że mąż ma sam jechać do swojej matki ponad 100 km, żeby jest wręczyć prezent? Zawsze jeździmy razem i ja również składam teściowej życzenia a prezent dajemy jeden, wspólnie. Nie widzę tym nic niestosownego. Mąż też składa życzenia mojej mamie i razem dajemy prezent.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smutno mi:(