Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:47:17

Julka piękne!
Ja mojej mamie coś upiekę, posprzątam w domu to ją najbardziej ucieszy. Lub kupie jej kwiatka.Z resztą też by sie ucieszyła jakbym zcały dzień spędziła z nią, bo to wg mnie dla mam jej najwazniejsze.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:47:43

ale przeciez kupienie czegos nie jest niczym zlym! masz pieniadze nie chcesz robic prezentu- kupuj!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 15:48 przez hrabina_san.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:49:10

czy ja powiedziałm że jest złe? NIE! napisałam że prezenty własnoręczen robione bardziej cieszą.
no ale to zależy od człowieka

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:49:39

wkładasz do kuli troche torfu z kaktusami, no rzeczywiście sie na pracowałaś.
A ja uważam , ze takie robienie prezentów jest dobre jak jesteśmy dziećmi, albo jak slicznie malujemy i malujemy jej obraz.
Ale poza tym lepszy jest kupny prezent, taki o którym mama od dawna marzy tylko zawsze znajduja sie jakieś inne wydatki.
A nie cos co będzie jej się kurzyło na półce.
Ale ja tak samo nie rozumiem kupowania, w podziękowaniu na ślub książek z podziekowaniami, bo dla mnie to badziew do zbierania kurzy...
Wiec kto co lubi...

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:52:21

Cytat
j_ulka
czy ja powiedziałm że jest złe? NIE! napisałam że prezenty własnoręczen robione bardziej cieszą.
no ale to zależy od człowieka
bardziej cieszą Twoją mamę, jak widzisz większość mam jest szczęśliwa z tych kupnych prezentów.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:52:40

bessi
badziej niż ty jak pójdziesz do sklepu i kupisz storczyka

mój tata zrobił mamie na gwiazdkę mały ogródek japoński wielkości 50x30cm do tego własnoręcznie zrobione grabki, łopatka itp. mama się popłakała, ja z resztą też. ale jak mówiłam dla niektórych coś zrobione z sercem ma większą wartość niż kawałek plastiku

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:52:59

Mi jest baaaaardzo smutno poniewaz bedzie to pierwszy dzien matki bez mojej mamy...:((( nie wiem jak to zniose..
Jedyne co moge jej teraz "dac" to jakis wieniec na pomnik lub znicz
Ale odbiegajac od tematu dajecie prezenty tesciowym?? U mnie treoszke inna sytuacxja jest niz u was poniewaz mam zmarla i teraz mam tylko tesciowa (no przyszla ale niedlugo slub) i tak sie zastanawiam czy kupic jej jakis drobiazg czy sie lepiej nie wyglupiac??

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:53:06

ja najbardziej nie lubie tandetnych prezentow typu obrzydliwe figurki z niewiadomo czego, jakies obrusiki w kwiatuszki.. jak dostaje cos co sie bedzie tylko kurzylo albo wyrzucam albo daje komus kto sie z tego ucieszy. ale moze ja jestem jakas dziwna bo ja nawet kwiatow nie lubie.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:53:45

Ja planuję kupić mojej mamie jakąś dobrą płytę. Myślę, że to najbardziej jej się spodoba. ;>

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:57:44

margarita- bardzo Ci wspolczuje, nie wyobrazam sobie jak to jest.. ale tak, uwazam, ze jak najbardziej mozesz podarowac cos tesciowej. ja mojej nic nie dam bo nie zasluzyla

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:58:00

Cytat
j_ulka
bessi
badziej niż ty jak pójdziesz do sklepu i kupisz storczyka

mój tata zrobił mamie na gwiazdkę mały ogródek japoński wielkości 50x30cm do tego własnoręcznie zrobione grabki, łopatka itp. mama się popłakała, ja z resztą też. ale jak mówiłam dla niektórych coś zrobione z sercem ma większą wartość niż kawałek plastiku


ja ani storczyka, ani kawałka plastiku mojej mamie nie dam.
Twój tata zrobił piękny prezent, tutaj jestem pod wrażeniem.
Ale dostawać co roku cos co musi podlewać to moim zdaniem też wątpliwa frajda, jesli ty robisz jej takie rzeczy.
Ale jak juz wspomniałam, kto co lubi...

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:59:30

Cytat
bessi
Ale dostawać co roku cos co musi podlewać to moim zdaniem też wątpliwa frajda, jesli ty robisz jej takie rzeczy.

bosze gorszej bzdury w życiu nie słyszałam
w takim razie, kwiaty doniczkowe to chyba najgorszy prezent... nie wspomnę np o filiżankach -przecież trzeba je myć po użyciu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 16:00 przez j_ulka.

Dzień matki

02 maj 2012 - 16:00:57

Cytat
j_ulka
Cytat
bessi
Ale dostawać co roku cos co musi podlewać to moim zdaniem też wątpliwa frajda, jesli ty robisz jej takie rzeczy.

bosze gorszej bzdury w życiu nie słyszałam
w takim razie, kwiaty doniczkowe to chyba najgorszy prezent...
zestaw bielizny też odpada w takim razie

Dzień matki

02 maj 2012 - 16:02:51

czemu nawet w temacie poswieconym prezentom dla mam znajda sie jakies uzytkowniczki na forum, ktore sa dla siebie zlosliwe? ciekawe czy w zyciu realnym tez takie jestescie czy tutaj dajecie upust swoim frustracjom :)

Dzień matki

02 maj 2012 - 16:05:30

Cytat
margarita864
Mi jest baaaaardzo smutno poniewaz bedzie to pierwszy dzien matki bez mojej mamy...:((( nie wiem jak to zniose..
Jedyne co moge jej teraz "dac" to jakis wieniec na pomnik lub znicz
Ale odbiegajac od tematu dajecie prezenty tesciowym?? U mnie treoszke inna sytuacxja jest niz u was poniewaz mam zmarla i teraz mam tylko tesciowa (no przyszla ale niedlugo slub) i tak sie zastanawiam czy kupic jej jakis drobiazg czy sie lepiej nie wyglupiac??
Rozumiem Cie bardzo dobrze, bo już trzeci rok będę sadzić kwiaty dla mamy.... niestety na cmentarzu:(
a teściowej nic bym nie kupowała z okazji Dnia Matki( o to powinieni zadbać Twój mąż czy tam narzeczony:)), jest wiele innych okazji, urodziny, imieniny...a mama jest tylko jedna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smutno mi:(