Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:24:35

Cytat
hellokilly

Więc wnioskując z mojego pomysłu, może ofiarujcie mamie coś co sama sobie nie kupi bo zawsze jest ważniejszy wydatek :)

Też jestem takiego zdania :)

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:24:45

Cytat
j_ulka
tak z chytrości.. bo w domu nauczono mnie że najlepsze prezenty to takie które daje się od serca i takie w które włożyło się swój czas i pracę, a nie na szybko kupowane w galeri chandlowej.
taka jestem chytra
A może słowniczek ortograficzny na szydełku wydziergasz ???

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:26:48

W Dzień Matki są moje imieniny, więc poczekam, może ja coś dostanę:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 15:26 przez ewela91.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:28:21

Cytat
dominika866
Cytat
mimi2506
Moja mama jest już po 80-ce więc o żadnych SPA nawet nie ma mowy. Kupię jej piękny ogromny storczyk cięty z przybraniem. Co roku taki ode mnie dostaje i jest szczęśliwa bo nikt inny nigdy w życiu takich kwiatów jej nie kupował. Poza tym biovital i jakąś bombonierkę. A teściowej kupiłam kurtkę bo wyjeżdża na wczasy od 1 czerwca nad morze i taka kurtka z kapturem się jej przyda. Oprócz tego oczywiście również storczyk w bukiecie.
\
JEJKU ALE LECIWA , A TY po 60 ???
Nie, ale grubo po 40-ce.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:30:25

Cytat
dominika866
Cytat
j_ulka
tak z chytrości.. bo w domu nauczono mnie że najlepsze prezenty to takie które daje się od serca i takie w które włożyło się swój czas i pracę, a nie na szybko kupowane w galeri chandlowej.
taka jestem chytra
A może słowniczek ortograficzny na szydełku wydziergasz ???

skończyły się argumenty czas zacząć wytykać błędy ...

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:30:54

mysmy do spólki ze szwagrem i szwagierką kupili teściwoej deske od prasowania Vileda, może nie konwencjonalny, ale praktyczny i chciany 9od 2 miesięcy zamierza sobie kupic, ale wiecznie jej coś przeszkadza ;P)
a mojej mamie pewnie kupie kwiatek, butelke dobrego wina i tez jakieś lepsze kosmetyki, bo na to jej zawsze szkoda pieniędzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 15:31 przez magduska25.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:31:05

a u nas będzie prezent dla trzech mam :) Jedziemy na weekend do Ciechocinka - razem z moją siostrą i mamą. Żadnych facetów, żadnego gotowania, masażyki i spacerki.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:34:47

Nie uważam, że prezent kupny jest na -odczep się. Jeśli ktoś zna gust osoby, którą pragnie obdarować to prezent zawsze będzie trafny. Moja mama nie kupuje co tydzień biżuterii, ale bardzo ją lubi i wiem co jej się podoba, więc zawsze jest szczęśliwa.
Za szybko czasami oceniacie.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:35:55

Cytat
katrix
Nie uważam, że prezent kupny jest na -odczep się. Jeśli ktoś zna gust osoby, którą pragnie obdarować to prezent zawsze będzie trafny. Moja mama nie kupuje co tydzień biżuterii, ale bardzo ją lubi i wiem co jej się podoba, więc zawsze jest szczęśliwa.
Za szybko czasami oceniacie.

hmmm dziwne bo jak ktoś robi coś samemu to jest chytry ?

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:36:21

j_ulka no niestety z 'chandlowym' poplynelas;p
ja tez jestem zdania, ze prezenty zrobione sa najfajniejsze. o ile nie sa to po prostu smieci. ja maluje i rysuje i wiem ile pociechy daja takie prezenty. ale jak ktos mi da kwiatka wycietego z papieru ( o ile nie ma 4 lat) to tez pomysle o tym, ze szkoda mu bylo pieniedzy;p...
ja w tym roku daje mamie krem z Eisenberga za naprawde kupe kasy. ale dlatego, ze dostalam go w ramach wspolpracy z ta firma.
a tak swoja droga NIGDY podkreslam NIGDY nie chcialabym dostac prezentu typu deska do prasowania czy garnki. to jest jasny komunikat -tylko do tego sie nadajesz. ja juz mojemu facetowi powiedzialam- ze jezeli przyniesie mi do domu cos takiego w ramach prezentu urodzinowego, dnia kobiet itd. to bedzie to nasz ostatni dzien razem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 15:38 przez hrabina_san.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:40:11

Cytat
j_ulka
zróbcie coś same - takie prezenty najbardziej cieszą


taaaa, "najlepiej" laurkę ..... ;/ (?)

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:41:06

Cytat
hrabina_san
j_ulka no niestety z 'chandlowym' poplynelas;p
ja tez jestem zdania, ze prezenty zrobione sa najfajniejsze. o ile nie sa to po prostu smieci. ja maluje i rysuje i wiem ile pociechy daja takie prezenty. ale jak ktos mi da kwiatka wycietego z papieru ( o ile nie ma 4 lat) to tez pomysle o tym, ze szkoda mu bylo pieniedzy;p...
ja w tym roku daje mamie krem z Eisenberga za naprawde kupe kasy. ale dlatego, ze dostalam go w ramach wspolpracy z ta firma.

nom zdarzyło mi się
szkoda że uważacie że zrobione samemu = kwiatek z papieru. bo ja robię mamię to:
a tak w ogóle to widzę że prezenty są bardziej wartościowe im więcej kosztują...

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:44:22

nie rozumiem czemu tyle szumu wokol prezentow zrobionych wlasnymi rekoma. skoro sprzedaje moje prace za kilkaset zlotych to chyba maja jakakolwiek wartosc, prawda? dalam juz parokrotnie moim przyjaciolkom ekologiczne torby z moimi rysunkami- byly zachwycone! raz zrobilam (sobie ale byly przyciasne) spodenki z flaga USA i dalam kolezance- bylo to rok temu a juz w tym roku w nich smigala znowu! fajnym prezentem sa tez wlasne artystyczne zdjecia w jakis swietnych ramkach (tez mozna je zrobic samemu!) albo bizuteria, szkatulki, moj znajomy zajmuje sie haftem i kiedys walnal mi przepiekna poszewke na poduszke i skarpetki w swinki :D ja teraz slecze nad popiersiem mojego przyjaciela (zamowil je sobie u mnie 2 lata temu, ale n nie chcialo mi sie wczesniej;p)

Cytat
j_ulka
Cytat
hrabina_san
j_ulka no niestety z 'chandlowym' poplynelas;p
ja tez jestem zdania, ze prezenty zrobione sa najfajniejsze. o ile nie sa to po prostu smieci. ja maluje i rysuje i wiem ile pociechy daja takie prezenty. ale jak ktos mi da kwiatka wycietego z papieru ( o ile nie ma 4 lat) to tez pomysle o tym, ze szkoda mu bylo pieniedzy;p...
ja w tym roku daje mamie krem z Eisenberga za naprawde kupe kasy. ale dlatego, ze dostalam go w ramach wspolpracy z ta firma.

nom zdarzyło mi się
szkoda że uważacie że zrobione samemu = kwiatek z papieru. bo ja robię mamię to:
a tak w ogóle to widzę że prezenty są bardziej wartościowe im więcej kosztują...
[attachment 718025 terrarium_paula_hayes.jpg]
[attachment 718026 9a291_Augury.jpg]
napisalam wyraznie, ze lubie takie prezenty, o ile nie sa po prostu nic nie wartymi smieciami. czesto sie zdarza, ze ktos chce zaoszczedzic i woli zrobic jakas bzdure i wmowic sobie i wszytskim dookola, ze to ma jakas wartosc bo sam to zrobil.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 15:45 przez hrabina_san.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:45:09

To zależy u mnie takie coś by wylądowało ...

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:45:41

Cytat
j_ulka
Cytat
katrix
Nie uważam, że prezent kupny jest na -odczep się. Jeśli ktoś zna gust osoby, którą pragnie obdarować to prezent zawsze będzie trafny. Moja mama nie kupuje co tydzień biżuterii, ale bardzo ją lubi i wiem co jej się podoba, więc zawsze jest szczęśliwa.
Za szybko czasami oceniacie.

hmmm dziwne bo jak ktoś robi coś samemu to jest chytry ?
Absolutnie, znasz gust swojej mamy i to wykorzystujesz (raczej Ci wychodzi), ale gdybym ja miała zrobić coś własnoręcznie to jedyna okazja do wręczenia tego ,,cuda'' przypadałaby na 1 kwietnia. Dużo osób ma 2 lewe ręce do tworzenia i się w to nie bawi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smutno mi:(