Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień matki

02 maj 2012 - 14:52:59

Dziewczyny! Zbliża się Dzień Mamy, myślę już o prezencie i chciałabym kupic coś wyjątkowego. A Wy co planujecie z tej okazji ? Macie jakieś pomysły ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 15:05 przez myvoice.

Dzień matki

02 maj 2012 - 14:55:38

jeszcze nie myślałam, ale chętnie poczytam :)

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:00:03

mysle o weekendzie w SPA, to troche drogi prezent ale moja mama ma niedlugo imieniny i moze zrzutza jakas z jej mezem

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:00:59

Ja co roku idę do kwiaciarni i tam już mają gotowe zrobione kompozycje w koszyczku różnego rodzaju kwiaty ładne ozdoby itp:)
mama bardzo się cieszy:)
Na święta czy imieniny daję inne prezenty typu sweter, koc, mikser;)

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:01:07

jeszcze nie mam żadnego pomysłu.
rok temu wykupiłam kilka zabiegów relaksacyjnych.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:02:54

zróbcie coś same - takie prezenty najbardziej cieszą

zweryfikowana
Posty: 366
Ostrzeżenia: 4/5

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:09:15

Ja w tym roku jeszcze nic nie wymyslilam , ale rok temu zrobilam jej niespodzianke i zabralam ja do salonu kosmetycznego na paznokcie i zabieg na twarz , wszystko bylo wczesniej zarezerwowane i zapłacone więc nie znala kwoty i przyjemnie w ten dzien sie relaksowala : ) Byla bardzo zadowolona , bo na co dzien nie chodzi do kosmetyczki :)

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:10:27

Moja mama jest już po 80-ce więc o żadnych SPA nawet nie ma mowy. Kupię jej piękny ogromny storczyk cięty z przybraniem. Co roku taki ode mnie dostaje i jest szczęśliwa bo nikt inny nigdy w życiu takich kwiatów jej nie kupował. Poza tym biovital i jakąś bombonierkę. A teściowej kupiłam kurtkę bo wyjeżdża na wczasy od 1 czerwca nad morze i taka kurtka z kapturem się jej przyda. Oprócz tego oczywiście również storczyk w bukiecie.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:14:10

Cytat
mimi2506
Moja mama jest już po 80-ce więc o żadnych SPA nawet nie ma mowy. Kupię jej piękny ogromny storczyk cięty z przybraniem. Co roku taki ode mnie dostaje i jest szczęśliwa bo nikt inny nigdy w życiu takich kwiatów jej nie kupował. Poza tym biovital i jakąś bombonierkę. A teściowej kupiłam kurtkę bo wyjeżdża na wczasy od 1 czerwca nad morze i taka kurtka z kapturem się jej przyda. Oprócz tego oczywiście również storczyk w bukiecie.
\
JEJKU ALE LECIWA , A TY po 60 ???

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:15:53

nie każdego matka miała 18 lat jak go urodziła....

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:17:25

Ja mamie kupuję zawsze jakieś dobre kosmetyki, bo moja mama zawsze sobie niestety żałuje:(
Zależy, co akurat jej potrzeba: do makijażu, do ciała, perfumy..

A pomysł na zabieg czy spa jest naprawdę warty przemyślenia.

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:18:00

Myślę o płaszczu kąpielowym, bo ten który ma jest już bardzo zniszczony. Sama sobie nie kupi nowego. Szukałam już na Święta BN, ale trudno było dostać. Wszędzie są takie pluszowe, z własnego doświadczenia wiem, że do kąpieli nie są dobre. Szukam takiego z materiału jakby ręcznikowego :)

Więc wnioskując z mojego pomysłu, może ofiarujcie mamie coś co sama sobie nie kupi bo zawsze jest ważniejszy wydatek :)

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:18:17

Cytat
j_ulka
nie każdego matka miała 18 lat jak go urodziła....
Julka a ja myślałam że zrobiła na drutach , tak jak ty wszysto sama robisz . To tak z chytrości?????????

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:22:37

tak z chytrości.. bo w domu nauczono mnie że najlepsze prezenty to takie które daje się od serca i takie w które włożyło się swój czas i pracę, a nie na szybko kupowane w galeri chandlowej.
taka jestem chytra

Dzień matki

02 maj 2012 - 15:23:36

Cytat
j_ulka
nie każdego matka miała 18 lat jak go urodziła....
dokładnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smutno mi:(