Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak dla mnie w ogóle nie jest wiarygodne to co mówi ta kobieta, nie będę wydawać wyroku, od tego jest sąd i ludzie którzy pracują nad tą sprawą znając wszystkie okoliczności.
Co do tego ich użalania się jak to ich oczernia prasa i gnębią media w kraju - pchali się gdzie da od samego początku i notabene dalej to robią, konferencje prasowe, Dżyzga, jedna wielka szopka..Sami są sobie winni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 17:37 przez helyanwe.

Dla mnie to ona sie powstrzymywała od smiechu, a nie od placzu. Wyraznie widac bylo jej wyraz twarzy. Aktorstwo.

,,Nie jestem sędzią, nie jestem biegłą, nie jestem śledczym w sprawie, nie jestem też psychologiem, bogiem, guru moralności- nie osądzam spraw, które zam tylko z mediów- zmanipulowane, podkoloryzowane, przedramatyzowane i niepełne.

Rozejrzyjcie się wokół siebie, może któraś z waszych sąsiadek jest taką Katarzyną W., z małym dzieckiem- które żyje- może jemu by się pomoc przydała. Za Magdę możecie się pomodlić, w skrytości ducha, do boga, którego uznacie za stosownego. A później- zamiast spekulować- zróbcie coś dobrego dla żyjących."

nic dodać, nic ująć

candy_junkie na prawde nie wiesz po co sie je i robi kupe ?

moze powinien byc osobny dzial pt. O RODZICACH MADZI

To jest śmieszne co sie w tej Polsce dzieje. Tyle powiem. Ile można o tym gadać. Niech się wezmą za tą sprawę a potem ewnetulanie poinformują co i jak a nie ciągłe debaty. Moim zdaniem to jest bardziej sprawa mediów niż policji. Madzia nie jest jedynym dzieckiem, które umarło w tak młodym wieku. Jest to przykre no, ale niech to na tym stanie, bo jeśli nie to będzie to śmieszne a tego chyba nikt nie chce. Jak słuchałam Rutkowskiego co miał do powiedzenia to się z tego po prostu śmiałam, ale przepraszam bardzo czy tu powinno być miejsce na śmiech? Ręce opadają.

Kto normalny po stracie dziecka występuje w telewizji, pokazuje się na konferencjach i dodatkowo w rozmowach w toku? Pozerka jak nic!

Cytat
gwiazda2907

Jest i to znaczna różnica!!! Bo sama się mota w wypowiedziach, najpierw twierdzi że po kąpieli a potem jak wychodziła do swojej matki jej upadło. Chodzi tu o to jeśli nie rozumiesz, że widać gołym okiem, że oszukują!!! Naprawdę czytaj ze zroumieniem.
Nie bede sie klocic, ale to Ty powinnas jeszcze raz mnie przeczytac ze zrozumieniem, dziewczyno.

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 22:34 przez moderator.

teraz to już mnie ani nie ziębi ani grzeje, prawda wyjdzie na jaw tak czy siak, oni są skończeni i mogą się farbować nawet na fioletowo bo ludzie już zasądzili nie czekając na wyrok, dziecko nie żyje,sprawę bada prokuratura, kropka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 21:15 przez GaBrYsiAa1996.

Jak dla mnie to oni OBOJE są winni, tylko on jest lepszym "aktorem". Co więcej wydaje mi się, że to wszystko było mocno zaplanowane i mam swojego faworyta, który to wymyślił.
Widać, że "wpadli"i nie byli gotowi/nie chcieli dziecka. Powinni się postawić otoczeniu i je oddać choćby do adopcji zamiast zabijać.
Tyle ode mnie w tym temacie.

niezweryfikowana
Posty: 316
Ostrzeżenia: 4/5



choc mi się wydaje że to tak naprawde "zabił" bartus.... a ona jest tylko marionetka w grze bartka i tesciowej!!

szkoda ze tylko o nich mowia, dzis czytalam o porwanej 11-letniej dziewczynce z malopalski i jakos w tv ciagle o tym nie trabia, dziwne prawda??

Cytat
keskowa
Cytat
samm93
oglądam i aż mnie szlak bierze..
nie wiem jak mam ocenić tę ich rozmowę, według mnie to kłamstwa..
a ten jej mąż to taka ciota

Zgadzam się!! I ten niby jej płacz ...

dokładnie , dziś czytałam wypowiedź jasnowidza Jackowskiego że niedługo Kasia pęknie i wysypie całą prawdę , nie wiem czemu ale mu wierzę

też mam już tego dosyć. szkoda tylko niewinnego dziecka,które mogło żyć.

dziwne jest dla mnie to,ze Rutkowski ponad wszystko broni męża. 'napewno nie bartek,bartek nie miał nic wspólnego,bartek niewinny...'

Jackowski w wielu przypadkach pomógł. W wielu przypadkach miał rację. Choć nie wierzę w takie zdolności ludzkie,to jednak w jakimś stopniu ten człowiek mnie przekonuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża 18 lat