Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mąż jej wybaczył na pierwszym widzeniu :D Mój narzeczony mówi ze jakbym zabiła naszą córkę, to by chyba zabił MNIE. Jezu ;/ kłamstwo za kłamstwem..
Siedzi, udaje że płacze za chwile wychodzi - wraca z uśmiechem. Wzystko robione pod publike. Mąż pewnie też maczał w tym palce ;P Się okaze, zobaczycie.

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 1/5

a mnie wkurza, że ciągle o tym gadają! Co mnie obchodzi jakaś Madzia! I nie naskakujcie teraz na mnie, bo prawda jest taka, że jak zrobili afere to wszyscy się jarają i traktują tą Madzię jak Matkę Boską. A to, że tysiące dzieci jest bite, głodzone i nieszczęśliwe w tym czasie to nikt nie mówi, bo trzeba by było coś z tym zrobić, a Madzia zmarła i nie trzeba nic robić oprócz gadania.

oglądałam kawałek i co ja myśle na ten temat? myślę że to jest ich problem, ich smutki, ich ciężkie chwile, nikt nie jest święty, i każdy powinien żyć swoim życiem. czy ludzie naprawdę macie takie nudne życie, że fascynujecie się problemami i tragicznymi wydarzeniami innych osób? rozdmuchujecie sprawę. czy ta kobieta, ten facet, nie ma prawa normalnie żyć? każdy żałuje, każdy marzy żeby odwrócić czas, żeby coś się nie stało. tak jest. a nawet jeżeli kłamią, jeżeli to nie jest prawda, to co z tego? jednym słowem, wszechobecna toleracja, i współczucie, jakby nie było CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM.
i jeszcze to że wszystko robione pod publike, jak to piszecie...a pod kogo najbardziej jest ta sprawa robiona, kto się tym najbardziej jara??? właśnie publika! heh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 17:12 przez kotka8866.

Cytat
meow-meow
Cytat
candy_junkie
Cytat
meow-meow
Cytat
gwiazda2907
Ona powinna już dawno siedzieć w więzieniu, on zresztą też. Pamiętacie? Na początku jak się przyznała, mówiła że wypadło jej z kocyka po kąpieli i ta wersja krążyła. A dziś??? Matka Madzi powiedziała, że chciała ją zaprowadzić do swojej matki bo miała iść na rozmowę w sprawie pracy, ale zapomniała pampresów i się wróciła zabierajac Madzie i jak już wychodziła to jej wtedy "niby" upadło. Sama sie mota w sowich słowach!!! I widać ewidendnie że oszukują!!! Do więzienia!!!
Nie widze roznicy miedzy upadkiem dziecka, a upadkiem dziecka.

czytaj ze zrozumieniem to zobaczysz różnicę ;]
Bij zabij nawet gdybym czytala trylion razy, nie zauwazylabym roznicy ZADNEJ. Chyba, ze dla Was roznica jest czy zjesc platki z mlekiem 3,2% czy 0,5%. Mleko to mleko. Upuszczenie dzieciaka to upuszczenie dzieciaka. Okolicznosci zjawiska jakos nie sa "niezwykle", zeby cokolwiek mogly wniesc do sprawy.

Olsnij mnie.
Jest i to znaczna różnica!!! Bo sama się mota w wypowiedziach, najpierw twierdzi że po kąpieli a potem jak wychodziła do swojej matki jej upadło. Chodzi tu o to jeśli nie rozumiesz, że widać gołym okiem, że oszukują!!! Naprawdę czytaj ze zroumieniem.

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Asztarte
Cytat
ingoruje_pasztety
Cytat
Asztarte
Nie oglądam, nie mam w domu telewizora i nie interesuję się tą sprawą!

interesujesz sie skoro tu weszlas

Sprawę znam właściwie tylko z szafiarenki. A w wątek weszłam, bo mi się w domu nudzi i wchodzę we wszystkie po kolei. Gdyby był o zielonych matach, tez bym weszła;)

Gdyby ludzie o nich nie gadali, to by ich do RwT nie zapraszali. A tak- mają chwytliwy temat. Jakby skończyli gadać, to by tą laskę szybko zamknęli, albo sama by się w najgłębszą mysią dziurę schowała z przyzwoitości.


I to by miało być sprawiedliwe? zabiła dziecko i się w najgłębszą dziurę schowa. To każdy kryminalista by tak chciał. Skoro jej nie chcą zamknąć to przynajmniej niech jej ludzie życie uprzykrzają ;>

ja pierdziele, skąd wy takie wszystko więdzące ? wgl, po co i tym pisac jeszcze ?

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

i te jej usmieszki ;/

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
lenulka
ja pierdziele, skąd wy takie wszystko więdzące ? wgl, po co i tym pisac jeszcze ?

A po co pisać kolejny wątek "Hot or not", po co zakładać kolejny wątek "na ile lat wyglądam" i czytać kolejną "historię życia" jakiejś stukniętej nastki? Po co jeść? Po co pić? Po co srać? I po co żyć?
Cytat
kotka8866
oglądałam kawałek i co ja myśle na ten temat? myślę że to jest ich problem, ich smutki, ich ciężkie chwile, nikt nie jest święty, i każdy powinien żyć swoim życiem. czy ludzie naprawdę macie takie nudne życie, że fascynujecie się problemami i tragicznymi wydarzeniami innych osób? rozdmuchujecie sprawę. czy ta kobieta, ten facet, nie ma prawa normalnie żyć? każdy żałuje, każdy marzy żeby odwrócić czas, żeby coś się nie stało. tak jest. a nawet jeżeli kłamią, jeżeli to nie jest prawda, to co z tego? jednym słowem, wszechobecna toleracja, i współczucie, jakby nie było CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM.
i jeszcze to że wszystko robione pod publike, jak to piszecie...a pod kogo najbardziej jest ta sprawa robiona, kto się tym najbardziej jara??? właśnie publika! heh


Żal mi takich ludzi jak ty, na prawdę.
Wyobraź sobie, że właśnie ta kobieta i ten facet nie mają prawa normalnie życ! Oni nie żałują i nie marzą o tym by odwrócić czas, no może tylko po to, żeby gdzie indziej ukryć zwłoki. TOLERANCJA? Jeśli ty jesteś taka tolerancyjna, to ciekawa jak ktoś ci w przyszłości dzieciaka zabije to machniesz na to ręką, cicho usiądziesz w swoim pokoiku, nawet na policję nie pójdziesz,bo przecież KAŻDY MA PRAWO NORMALNIE ŻYĆ I ZABIJAĆ.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 17:19 przez candy_junkie.

jak dla mnie to wszystko udawane , każde słowo i gest

Cytat
candy_junkie
Cytat
Asztarte
Cytat
ingoruje_pasztety
Cytat
Asztarte
Nie oglądam, nie mam w domu telewizora i nie interesuję się tą sprawą!

interesujesz sie skoro tu weszlas

Sprawę znam właściwie tylko z szafiarenki. A w wątek weszłam, bo mi się w domu nudzi i wchodzę we wszystkie po kolei. Gdyby był o zielonych matach, tez bym weszła;)

Gdyby ludzie o nich nie gadali, to by ich do RwT nie zapraszali. A tak- mają chwytliwy temat. Jakby skończyli gadać, to by tą laskę szybko zamknęli, albo sama by się w najgłębszą mysią dziurę schowała z przyzwoitości.


I to by miało być sprawiedliwe? zabiła dziecko i się w najgłębszą dziurę schowa. To każdy kryminalista by tak chciał. Skoro jej nie chcą zamknąć to przynajmniej niech jej ludzie życie uprzykrzają ;>

Nie jestem sędzią, nie jestem biegłą, nie jestem śledczym w sprawie, nie jestem też psychologiem, bogiem, guru moralności- nie osądzam spraw, które zam tylko z mediów- zmanipulowane, podkoloryzowane, przedramatyzowane i niepełne.

Rozejrzyjcie się wokół siebie, może któraś z waszych sąsiadek jest taką Katarzyną W., z małym dzieckiem- które żyje- może jemu by się pomoc przydała. Za Magdę możecie się pomodlić, w skrytości ducha, do boga, którego uznacie za stosownego. A później- zamiast spekulować- zróbcie coś dobrego dla żyjących.

masakra jednym słowem, od początku cały rozgłos tej sprawy i to wszystko było dla mnie śmieszne, a tych rodziców w ogóle nie rozumiem, taka dla nich tragedia a jeszcze sami o tym rozpowiadają w takim zakłamanym programie

Osobiście uważam że oboje są to niezle wplątani,
przecież żaden normalny racjonalny mężczyzna, mąż i ojciec nie zachowywał by sie tak jak on!

Wyobrazcie sobie że np "zabijacie niechcący" swoje maleństwo, a wasz mąż nic z tego sobie nie robi nawet żalu do was o to nie ma, jakby się nic nie stało, zachowuje sie tak jakbyście szklankę stłukły!

To jest nienormalne, jedno wielkie kłamstwo!

JEDNA WIELKA SCIEMA, KŁAMIĄ JAK Z NUT, NIE TRZEBA TU EKSPERTA ZEBY ZOBACZYC JAK UDAJĄ, ZE IM PRZYKRO ZA TO CO ZROBILI.DLACZEGO ONA JESZCZE NIE SIEDZI JAK JEJ KOLEZANKA KTORA WYPWIADAŁA SIE ZARAZ PO JEJ WYWIADZIE.TA KOBIETA JEST TEZ NIEZŁA

nie wiem czy udaje czy nie ale jesli udaje to robi to naprawde dobrze bo ja sie wzruszyłam

oni są bardzo młodzi i niedojrzali. zachowują się jak nastolatki, którymi zainteresowała się telewizja więc trzeba się popisać przed kamerami.
a to było nagrywane w tym ich apartamencie??:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża 18 lat