Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 316
Ostrzeżenia: 4/5

ta cała KASIA w areszcie bardziej sie przejmowala tym ze ją bartus zostawi niż ze jej dziecko nie żyje..... te słowa jak powiedziała to tylko poraz enty mnie uswiadomiły że to jets bzdura co oni próbuja wmówic całej polsce....

Cytat
Asztarte
Nie jestem sędzią, nie jestem biegłą, nie jestem śledczym w sprawie, nie jestem też psychologiem, bogiem, guru moralności- nie osądzam spraw, które zam tylko z mediów- zmanipulowane, podkoloryzowane, przedramatyzowane i niepełne.

Rozejrzyjcie się wokół siebie, może któraś z waszych sąsiadek jest taką Katarzyną W., z małym dzieckiem- które żyje- może jemu by się pomoc przydała. Za Magdę możecie się pomodlić, w skrytości ducha, do boga, którego uznacie za stosownego. A później- zamiast spekulować- zróbcie coś dobrego dla żyjących.

Popieram!!

I powiem wam szczerze ze popłakałam sie słuchajac tego wywiadu. Zal mi tej kobiety. Zadna z nas nie ma prawa jej osadzac, a juz napewno nie mozemy mowic ze zabila dziecko. Jak narazie jest oskarzona o nieumyslne spowodowanie smierci a nie o morderstwo.

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to ze niezyje dziecko, a dla was to nie jest tragedia tylko sensacja.

A tak swoja droga to Kasia ma <moderacja> figure:) Jak wychodzila z tego pokoju... taka szczuplutka:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 22:20 przez moderator.

Cytat
meow-meow
Cytat
gwiazda2907

Jest i to znaczna różnica!!! Bo sama się mota w wypowiedziach, najpierw twierdzi że po kąpieli a potem jak wychodziła do swojej matki jej upadło. Chodzi tu o to jeśli nie rozumiesz, że widać gołym okiem, że oszukują!!! Naprawdę czytaj ze zroumieniem.
Nie bede sie klocic, ale to Ty powinnas jeszcze raz mnie przeczytac ze zrozumieniem, dziewczyno.

<moderacja>
To raczej ja już z Tobą nie będę dyskutować!

Proszę niech oni ją zamkną, jak inni nieodpowiedzialni rodzice wpadną na taki pomysł jak oni to też pozabijają swoje dzieci i nic nie będą mieli z tego...
To jest okropne i niedopuszczalne... nie mam jeszcze dzieci, ale przecież taka mała kruszynka to Skarb!! Nie rozumiem jak można tak jak oni...

Mnie najbardziej boli, ze w tym wszystkim nie ma miejsca dla tego dzieciątka. Cały czas opowiadali o swoim związku i "miłości". Żadnej refleksji po stracie dziecka - Po pytaniu Ewy, co chciałaby powiedzieć córce teraz "nadal ją kocham"!!!? Ja bym tam wyła jak bóbr i przepraszała córeczkę, że jej nie pomogłam, że przeze mnie nie żyje.To by był zdrowy odruch a nie takie pier*

A te jej głupie uśmiechy i to wyjście z pokoju i powrót z mimo wolnym uśmiechem który zaciskała zębami!!? Razem powinni zostać aktorami w słabym serialu!!!!!!!!!!!!!Ja wierzę w sprawiedliwość na świecie i mam nadzieję że wszystko wyjdzie na jaw - jak nie na tym świecie to na drugim dopadnie ją sprawiedliwość.

Bardziej było mi żal tej kobiety na końcu programu!!!

Cytat
berni85
witajcie

własnie nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie którzy sa dobrzy maja pieniadze sa wykształceni bo przewaznie tacy to nie moga miec dzieci dlaczego???a w rodzinach patologicznych to po kilkoro dzieci które de facto ciezko wyżywic pozniej te dzieci bo niestety taka prawda nie koncza dobrze nie maja zaplecza emocjalnego aby zbudowac normalne rodziny i patologia sie mnozy

gdzie jest sprawiedliwosc???odpowiedzcie mi prosze juz pomijajac fakt ze w polsce tuskowej to bandyci sa chronieni ale dlaczego tak jest dlaczego ludzie którzy sa w stanie zapewnic godne zycie wykształcenie i przekazac wartosci nie moga miec dzieci bo co bo kase maja???

odpowiedzcie mi bo juz watpie we wszystko:(



Ja tez zamierzam teraz studiować pedagogikę. I powiem Ci wprost żeyjemy w po*****jebanym kraju, gdzie my zwykli ludzie zarabiający średnio przeciętnie powiedzmy te 1500 za te wysokie podatki musimy łożyć na tę całą budżetówkę!
jestem pedagogiem i mam do czynienia z rodzinami patologicznymi i czesto nie jest to wina ich ze sie zachowuja tak czy tak bo wszystko wynosi sie z domu
zal tylko tych dziecików

co do sprawy to mysle ze to ucichnie i pewno nie poznamy prawdy jak w wielu innych sprawach:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża 18 lat