Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Dom samotnej Matki - POMOCY!

08 lut 2012 - 17:43:17

Cytat
mc85
tekst o wsi mnie zwalil z nog...
a mnie twój tekst pomoc i poziom intelektualny zwalił z nóg.
Ehh a nie masz dziadków?

Dom samotnej Matki - POMOCY!

16 lut 2012 - 23:40:23

Witam Was,
piszę w imieniu koleżanki, która parę dni temu prosiła Was o pomoc. Mam Wam szczególnie podziękować za wsparcie.

Na razie wszystko jest dobrze. :)

Pozdrawiam Was.

Dom samotnej Matki - POMOCY!

16 lut 2012 - 23:48:08

dziwię się, że po tym wszystkim jeszcze piszesz o niej "mama" ....
nie pomoge, bo mam dopiero 20 lat i 0 dzieci (i nie mam zamiaru ich w ogole miec;/!) ale podbijam, moze chociaz tak pomoge;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Dom samotnej Matki - POMOCY!

16 lut 2012 - 23:51:43

współpracuję z domem samotnej matki. Jesli masz jakies pytania, pisz śmiało na pw.

Dom samotnej Matki - POMOCY!

11 wrz 2012 - 10:55:21

Hej mam tez problem mam 20 lat mam 6 miesieczne dziecko.. i meza.. z ktorym za szybko wzielam slub.. amm z nim problemy bo ciagle mnie poniza i wyzywa... chce sie wyprowdzic z moim malenstem i myslalam o domu samotnej matki.. tylko nei wiem na czym to dokladnie polega ile sie placi.. i takie tam.. jak mozecie to pomóżcie.

Dom samotnej Matki - POMOCY!

25 lis 2012 - 20:06:00

czy sprawa nadal jest aktualna? minęło trochę czasu...

Dom samotnej Matki - POMOCY!

03 lut 2013 - 02:02:43

to jest ulica Botaniczna zaraz przy petli Ogrody

zweryfikowana
Posty: 521
Ostrzeżenia: 3/5

Dom samotnej Matki - POMOCY!

03 lut 2013 - 02:06:12

postaraj się o indywidualny tryb nauczania, chociaż nie mam pojęcie jakie muszą być przyczyny żeby go dostać...powodzenia i dużo siły bo z tego co piszesz sytuacja kiepska więc na pewno się przyda :)

Dom samotnej Matki - POMOCY!

03 lut 2013 - 02:55:19

mc85 nie doszukuj się wszędzie prowokacji. Chyba nikt nie chciałby znalezc sie w takiej sytuacji. Co złego w tym, że dziewczyna siedzi na szafie. Dobrze, że szuka wsparcia i się nie załamuje. Jeśli masz zamiar tylko krytykowac to nie pisz nic lepiej. Autorko nie pomogę w sprawie domu, gdyż się nie orientuję i to nie moja okolica ale trzymam kciuki żeby Ci się wszystko ułożyło. Z tego co wiem, to jak dobrze zagadasz z dyrektorem to masz szanse na indywidualny tok nauki, mojej koleżanki znajoma była w podobnej sytuacji i zgodzili się na to.

Dom samotnej Matki - POMOCY!

03 lut 2013 - 02:58:13

Bardzo mi przykro, trzymajcie się!

Dom samotnej Matki - POMOCY!

07 wrz 2013 - 08:34:27

Witam. Wiem ze odpowiadam na stary watek ale moze dalej Pani wspolpracuje z domem samotnej matki. Jesli tak to prosze o pomoc. Mam 4 letniego synka i za pare dni strace dach nad glowa. 3 dmi temu policja zatrzymala mojego partnera i tate Szymka i mojego nienarodzonego dziecka, jestem w 3 miesiacu ciazy. Nie mam pieniedzy zeby zaplacic wlasicielowi za mieszkanie a czaas mam do 14. Caly moj swiat zawalil sie. Z tego wszystkiego od czasu jego zatrzymania nic nie jadlam, nic mi nawet nie przechodzi przez gardlo. Nie mam zadnej rodziny ani znajomych. My mamy TYLKO siebie. Prosze o pomoc. Agnieszka

Dom samotnej Matki - POMOCY!

22 kwi 2014 - 17:17:45

prosze o pomoc w sprawie doradzenis czy dom samotnej matki to dobre wyjscie? jestem juz po trzy dniowyn doswiadczeniu i ucieklam z takiego domu. mieszkam w rabce zdroju. czy jest szansa ze dom samotnej matki pomoze mi stanac na nogi. znow musze podjac decyzje czy ryzykowac znowu taki dom..czy jest ktos kto moze mi pomoc nie oceniajac mnie?jestem w piatym miesiacu ciazy nie mam stodkow fo zycia juz od killu dni glodna chodze... facet ktory ze mna miesxka ma mnie juz hleboko w dupie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nie wiem co mam powiedzieć :///