Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 21:59:42

Prosze was pomozcie mi jutro moja corka ma zaliczenie z angielskiego i musi zrobic jeszcze jeden referat a aktualnie wkuwa slowka i ona wogole nie zna angielskiej gramatyki . A ja ni w zab nie mowie po angielsku i nie umiem jej pomoc . Moze najdzie sie jakas zyczliwa osoba i mi pomoze .


1. Autorką książki Zmierzch jest Stephenie Meyer . Pomysl na ksiazkę przyśnił sie jej . Autorka
napisala powiesc dla zabawy i nie myslala o jej publikacji a tym bardziej o zrobieniu z tego
filmu . Miedzy ksiazka a filmem jest wiele roznic miedzy innymi film jest ograniczony czasowo
i nie mozna zawrzec w nim wszystkiego co w ksiazce . Ksiazka ma tyle samo zwolennikow co
przeciwnikow wiec nie mozna powiedziec ze jest popularniejsza niz film .

2.Wedlug mnie film byl bardzo realistyczny bo wydawalo sie ze ta historia mogla zdarzyc sie
naprawde . Po obejrzeniu tego filmu zaczelam sie zastanawiac czy postacie w nim wystepujace
sa prawdziwe . W tym filmie zostaly uzyte dwa gatunki romantyczny i fantastyczny .
Film jest skierowany glownie do mlodziezy ale i rowniez do osob starszych .

3.Wedlug mnie ten film jest godny obejrzenia poniewaz historia w nim zawarta jest bardzo
romantyczna . Aktorzy ktorzy grali poszczegolne role byli bardzo autentyczni .

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 22:02:38

w niedzielę o 22 ??

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 22:05:15

jasne jasne jasne moja córka....

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 22:05:19

jasne już wierze że to twoja córka. Jest 22 co robiła do tej pory przez cały weekend?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 22:08:54

1. The author of the book is Stephenie Meyer. The idea for the book came to her in a dream. She wrote the novel for fun and she didn't think about publishing it or making a film of it. Between the book and the film there are many differences, for example the film is limited in time and not everything from the book can be included in the film. The book has as many supporters as haters so one cannot say it is more popular than the film.

2. In my opinion the film was very realistic because I felt it could be a real story. After watching the film I started wondering if the characters presented in the film were real. This film uses two genres: romance and fantasy. It is aimed mostly at teenagers but also at adults.

3. I think the film is worth seeing because the story it tells is very romantic. The actors in this film were very authentic.
Nie jestem zwolenniczką tego typu "pomocy", ale niech tam... Straciłam 5 minut życia ;) Trudno ;)

Błagam nie polecajcie Google Translate... To jest narzędzie dla osób które znają język i potrafią poprawić guglowe błędy których jest masa. Jestem nauczycielem i tłumaczem, wiem coś o tym...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 22:10 przez marrta.

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 22:10:01

Cytat
wojowniczka999
http://translate.google.pl/


rozumiem, że specjalnie założyłaś profil na szafie..., a nuż ktoś nie ma co robić w niedziele o 22, tylko przetłumaczać takie byki :D

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 22:13:55

Osoba potrzebuje pomocy a wy ja krytykujecie:)fakt corka mogła wczesniej zajac sie tym:)ale naszczescie znalazła sie pewna pani:)

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 22:14:19

Stephanie Meyer is the author of the "Twilight". The idea of that book came from her dream. She wrote "twilight" just for fun, she didn't meant to publish it and even more to make a movie. Between the book and the movie there is many differences because a mocie has a limited duration. There is no way to include every detail in the movie. The book has as much followers as opponents so it's hard to say which one is more popular.

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 22:21:53

Dawno się tak nie uśmiałam, serio! "Moja córka"... Yhym, jasne!
Takie kity to wciskaj gdzie indziej :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Błagam was o pomoc !

29 sty 2012 - 22:47:07

Cytat
marrta
Straciłam 5 minut życia ;) Trudno ;)
Jestem nauczycielem i tłumaczem, wiem coś o tym...

tu nie chodzi o 5 minut Twojego życia, ale o cele zadawania pracy domowej - pamietasz, uczyli Cię o tym, tak samo jak mnie i wszystkich innych nauczycieli języka. Jej nauczyciel zadał to po coś swoim uczniom, nie sądzisz? I raczej nie chodziło mu o to "Twoje 5 minut"

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Błagam was o pomoc !

27 mar 2012 - 21:11:06

Cytat
betulek
Cytat
marrta
Straciłam 5 minut życia ;) Trudno ;)
Jestem nauczycielem i tłumaczem, wiem coś o tym...

tu nie chodzi o 5 minut Twojego życia, ale o cele zadawania pracy domowej - pamietasz, uczyli Cię o tym, tak samo jak mnie i wszystkich innych nauczycieli języka. Jej nauczyciel zadał to po coś swoim uczniom, nie sądzisz? I raczej nie chodziło mu o to "Twoje 5 minut"

Tak, wiem po co jest praca domowa... Ale skoro dziewczyna potrzebowała takiej pomocy to z dwojga złego lepiej żeby nie dostała jedynki, niż żeby straciła wyjątkową okazję nauczenia się czegoś...

Błagam was o pomoc !

27 mar 2012 - 21:32:29

Cytat
betulek
Cytat
marrta
Straciłam 5 minut życia ;) Trudno ;)
Jestem nauczycielem i tłumaczem, wiem coś o tym...

tu nie chodzi o 5 minut Twojego życia, ale o cele zadawania pracy domowej - pamietasz, uczyli Cię o tym, tak samo jak mnie i wszystkich innych nauczycieli języka. Jej nauczyciel zadał to po coś swoim uczniom, nie sądzisz? I raczej nie chodziło mu o to "Twoje 5 minut"

ok moderatorze, pomoc autorka otrzymala wiec temat jest wyczerpany i zamkniety. zamnknij watek, bo widze ze bedziecie sie teraz przepychac w szukaniu racji

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

Błagam was o pomoc !

27 mar 2012 - 21:38:18

Cytat
marrta
1. The author of the book is Stephenie Meyer. The idea for the book came to her in a dream. She wrote the novel for fun and she didn't think about publishing it or making a film of it. Between the book and the film there are many differences, for example the film is limited in time and not everything from the book can be included in the film. The book has as many supporters as haters so one cannot say it is more popular than the film.

2. In my opinion the film was very realistic because I felt it could be a real story. After watching the film I started wondering if the characters presented in the film were real. This film uses two genres: romance and fantasy. It is aimed mostly at teenagers but also at adults.

3. I think the film is worth seeing because the story it tells is very romantic. The actors in this film were very authentic.
Nie jestem zwolenniczką tego typu "pomocy", ale niech tam... Straciłam 5 minut życia ;) Trudno ;)

Błagam nie polecajcie Google Translate... To jest narzędzie dla osób które znają język i potrafią poprawić guglowe błędy których jest masa. Jestem nauczycielem i tłumaczem, wiem coś o tym...


Jak widać są jeszcze ludzie, którzy potrafią pomóc a nie od razu... łaaaa co robila... blaaa, bla, bla ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dom samotnej Matki - POMOCY!