Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Zmieniłaś sie" :(

10 maj 2012 - 10:43:09

Ja sie baaardzo zmienilam, przytylam 20 kilogramow moje udo wyglądało jak jedno wielkie sadło, przed ciaza wazyłam 64, po porodzie w ciagu dwoch miesiecy schudlam i wrocilam do swojej wagi (bez rozstępów), a jeszcze 2 miesiace pozniej wrocilam do formy, dzisiaj moja córka ma 13 miesięcy a ja ważę 60 kg i mimo tego ze mój narzeczony wyjechal za granice do pracy jak corka byla noworodkiem (miala 4 tygodnie) to dbalam o siebie caly czas-nawet będąc w ciąży.

Cytat
Atmosphere86
Kobieta i psychicznie i fizycznie zmienia sie po ciazy.
Moj partner twierdzi, ze po ciazy fizycznie- jestem bardziej kobieca, nie wiem o co mu do konca chodzi, ale ciesze sie ze nie narzeka :)

Psychicznie rowniez czlowiek sie zmienia :)

Cytat
alicja70
Problem polega nie na tym, że ty się zmieniłaś. Nie tylko fizycznie, ale dorosłaś do nowej roli żony i matki, przebudowałaś swoje priorytety, stałaś się dojrzalsza, może bardziej odpowiedzialna. Problem polega na tym, że on się nie zmienił, życie i rodzina poszła naprzód, a On nadal pozostał chłopakiem dla którego fizyczność jest najważniejsza w związku i w dodatku nie umie bądź nie chce być miły i okazywać uczucia partnerce. Jedyną formą wyrażania tych uczuć pozostaje dla niego sex.
Faceci dojrzewają powoli, daj mu jeszcze trochę czasu na transformację w dorosłego.

W pelni popieram Twoja wypowiedz :)
znam to z autopsji, wlasnie dlatego rzucilam mojego eks narzzeczonego a ojca mojego dziecka :)


Atmosphere86 to dawna ja... dzisiaj rzucenie narzeczonego nie jest juz aktualne bo znowu jestesmy razem-wiele zrozumial, dzisiaj szanuje i docenia :))

I tak jak napisala alicja70 dalismy sobie czas i ON w koncu dojrzał :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 10:46 przez Maja264.

"Zmieniłaś sie" :(

10 maj 2012 - 10:48:30

faceci czasem sa beznadziejni:( zamiast wspierac kobiety w takich chwilach to potrafia tylko dolowac. ciekawe jakby sie zamienic tak z nimi, czy tez by tak mowili.

"Zmieniłaś sie" :(

10 maj 2012 - 10:58:45

faceci tacy są,mało który zrozumie kobietę i to jak się zmienia po porodzie.Każda znasz chciałaby wyglądać fajnie,zgrabnie i powabnie,ale nie dla każdej z nas jest to możliwe,tym bardziej jak dużo przytyje się w ciąży,ja po dwóch ciążach mam cały brzuch w rozstępach i było mi ciężko się przełamać ,aby pokazywać taki brzuch mężowi,ale że jest naprawdę pod tym względem wyrozumiały i nigdy nic mi nie powiedział złego to po jakimś czasie się przyzwyczaiłam i zaakceptowałam mój brzuch.

"Zmieniłaś sie" :(

10 maj 2012 - 11:05:48

To weź sie za siebie. jak to nie wiesz jak?
na siłownie, na fitness, na bieganie, na rolki z wózkiem !!!
Powiedz mężowi , ze chciała bys wrócić do poprzedniego rozmiaru ale będzie Ci raźniej jak on z Tobą będzie uprawiał sport z Tobą.


Jeśli nie miałaś problemów z ciążą, ćwiczyłaś podczas ciąży robiłaś coś?
Każda kobieta tyje podczas ciąży, teraz trzeba zacząć coś z tym robic a nie lamentować, a ty byś się Cieszyła jak bys brała ślub z seksi wyrzeźbionym facetem a potem miała sflaczałego z brzuszkiem?

Przepraszam nie chce Cie urazić, ale widze tyle kobiet które po ciąży "dochodzą do siebie" wiec to nie jest nie mozliwe, wiec do roboty!


A mężowi jeszcze powiedz , zeby zamiast narzekać to żeby pomógł bo to nie on przez 9 miesięcy nosiła taki ciężar i patrzył jak jego ciało sie rujnuje!!!

"Zmieniłaś sie" :(

10 maj 2012 - 11:12:48

przecież to normalne że po ciąży kobieta się zmienia psychicznie i fizycznie a tym bardziej na pewno jakiś czas po prostu się nie ma ochoty na seks, są kobiety że mają ale to różnie bywa. W ogóle jak masz być dla niego inna jak on się Ciebie cały czas czepia dziwnego masz tego męża powinien zrozumieć że u niektórych kobiet dłużej trwa stabilizacja psychiczna a i tak nigdy już nie będzie taka sama jak przed ciążą gdyż po zmieniają się priorytety.

"Zmieniłaś sie" :(

10 maj 2012 - 11:16:06

Wiesz... Nie rozumiem Twojego męża... Moja siostra jest po ciąży już prawie 4 lata i mimo, że schudła bardzo, bo waży jakieś 54 kg, to skóra na brzuchu wisi. Ale ona w 9 miesiącu ciąży przy wzroście 164 cm miała 130 cm w obwodzie pasa! 5 chirurgów ją oglądało i jednogłośnie mówią, że żadne zabiegi ujędrniające nie pomogą, tylko plastyka brzucha wchodzi w grę... A mimo to jej mąż od początku mówił, że jest piękna, śliczna itp. Nawet nigdy się nie obejrzał za inną panną!
Ale z tego co wiem, to jej ochota na seks nie minęła. Kochają się przynajmniej 3 razy w tygodniu.

No i powiem Wam, że dlatego ja się boję zachodzić w ciążę :/ mój mąż ma bzika na punkcie idealnej sylwetki u kobiety... Ja mam 168 cm wzrostu i 60 kg i jestem dla niego za gruba... Odstawiłam tabletki po ktorych przytyłam 10 kg i teraz ćwiczę, więc mam nadzieję, że znowu zejdę do tych 50 kg... Ale co będzie po ciąży? Zostawi mnie albo zacznie zdradzać :/

"Zmieniłaś sie" :(

10 maj 2012 - 11:16:09

Maz gdyby mi tak powiedzial dostalby ode mnie za przeproszeniem w łep... chcial dziecka? niech da czas na dojscie do siebie... jakis cap;// zdenerwowalam sie.

"Zmieniłaś sie" :(

10 maj 2012 - 11:19:08

I to mąż ?? pff. palant.

"Zmieniłaś sie" :(

10 maj 2012 - 11:21:38

ale w jakim sensie ci mowi ze sie zmieniłas?moz enie chodzi o wyglad tylko otwoje zachowanie,,,?byc moze jest zazdrosny ,czesto tak sie zdarza kobieta po porodzie cały czas poswieca dziecku,czesto nawet nie dopuszcza meza do dziecka ,sądząc ze sama wie najlepiej jak sie zajmuje niemowlęciem,czesto poswieca mało czasu dla męza .chodzi cały czas zmeczona niewyspana ale nie pozwala nikomu innemu sie dzieckiem zajmowac,,a jesli juz nie ma checi w ogole na sex to facet czuje sie juz całkiem odizolowany niepotrzebny nikomu ,no moze jedynie do przynoszenia wypłaty,,napewno nie jest to fajne ,,porozmawiaj z nim swzczerze o co mu chodzi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FRYZURY dla dziewczynek POMYSŁY