Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:01:29

witam serdecznie,,boryka mnie ostatnio problem nie wiem co robic jestem w zwiazku od 3 lat rok temu urodzilo sie dziecko chlopak z ktorym jestem bedac w ciazy mowil ze razem zamieszkamy u niego wszystko ladnie ,pieknie jak powinnoo byc..po porodzie bardzo cieszyl sie ze dzidzia sie urodzila niby mialam tydzien zostac u siebie jak polozna przychodzila potem temat ucichl bym sie wprowadz do niego pomagal mi.lecz tylko miesiac potem zostalam z tym wszystkim sama zadna pomoc ...mowi caly czas chcialas dziecko to teraz masz!!!!czy to jest normalne podejscie doo zycia...wspomne ze mieszka tylko z mama....jest rok mlodszy ma 26 lat.przyjezdza wieczorami tylko wieczorami kolo 20 a o 21 dziecko klade spac wogole sie mala nie zajmuje przyjedzie polozy na kanape wlaczy laptopa i telewizor i to tyle byle do 23 zawsze punkt,o tej godzinie wyjezdza do domu..nigdzie nie wychodzimy nawet z dzieckiem na spacer no ja oczywiscie ze wychodze,lecz nawet w weekendy nigdzie bo pozno przyjezdza bo niby ma w domu co robic czyli myje mamie samochod,,sobie itp...dziecko raczej jest wazniejsze prawda.czy waszym zdaniem to jest normalne czy moze rzeczywiscie nie dorosl czy moze zmusza sie do nas bo kazdy normalny by dazyl do stworzenia rodziny nie koniecznie chodzi o slub ...moze tez jest taki bo ojciec jego odszedl...ciagle mi mowi ze nie poswiecam mu czasu,ze sie zmienilam,,jak ja widze co on robi to mi sie odechciewa wszystkiego..teraz sie zastanawiam czy dalej to wszystko tolerowac czy po prostu powiedziec dosc bo caly czas czuje sie jakbym byla sama

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:05:50

moim zdaniem facet jest nieodpowiedzialny i niedojrzały. masz 27 lat tyle co ja czemu nie pomyślałaś o tym wcześniej (nie jesteś nastolatką) nie wiedziałaś jaki jest?
zapytaj go jak sobie wyobraża takie życie, czy chce stworzyć rodzinę czy nie, bo jak nie to odejdź, w sumie to nic nie stracisz bo jego i tak nie ma

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:07:03

Najpierw się stwarza warunki, a potem dzieci rodzi. Ale nic, jak dla mnie to Wy powinniście razem zamieszkać, bo tym sposobem to żaden tatuś z niego nie będzie.

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:07:33

Mam takie wrażenie że on wcale nie ma zamiaru się ustatkować i prowadzić prawdziwe ,rodzinne życie .
Dzidzia jest ale co to go obchodzi ,przecież Ty się nią zajmujesz do tego 'nie obraź się za szczerość ' stukanko ma ,no i cóż on będzie sie wysilał.
Pozostaje mu laptop i kanapa ,czyli życie kawalera .
Musisz nim wstrząsnąć na opamiętanie, bo marnie to wygląda :(

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:09:26

ma was gdzies. taka prawda. sama jestem matka i wiem z doswiadczenia jak powinien zachowac sie dojrzaly facet. ktory kocha i ciebie i dziecko. jakos tu milosci nie widze. ja nie mialam problemu zadnego. od poczatku mieszkamy razem i jako swiezo upieczony tata moj mezczyzna spisal sie swietnie! coreczka ma 16 m-cy i wciaz jest tak jak bylo. jestesmy dla niego najwazniejsze. pomaga nam. zajmuje sie mala poza tym ze pracuje oczywiscie. i nie powinno byc tak jak piszesz. on ma wygodnie. robi co chce u siebie, zadnych obowiazkow, dzieckiem sie nie przejmuje..kopnij go w tylek. nie pozwol zeby mial wygodnie...nie pozwol na to. powiedz mi jeszcze ze jak przyjdzie na chwile do was to idziecie do lozka sie bzyknac...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-04 14:10 przez nuniez.

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:10:50

mam nadzieje ze daja ci pieniadze na dziecko i oczywiscie na ciebie bo wiadomo ze musisz zajac sie dzieckiem tak malutkim

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:12:52

On po prostu nigdy nie chciał być ojcem szkoda, że wcześniej tego nie ustaliliście. Nie każdy marzy o rodzinie i o dzieciach poza tym jest młody i zachowuje sie po prostu jak szczeniak. Chyba miał świadomość skąd sie biorą dzieci wiec powinien teraz stanac na wysokosci zadania a okazał sie totalnym dupkiem. Pozwij o alimenety i niech spada na drzewo a Ty następnym razem poważnie się zastanów czy facet z którym jesteś jest odpowiedzialny bo zrobić dziecko jest łatwo ale poświęcić mu się i wychować trudniej nie każdy jest na to gotowy tylko trzeba to powiedzieć jasno.

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:14:12

Powinnaś z nim pogadać

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:15:49

Cytat
margoletka
Najpierw się stwarza warunki, a potem dzieci rodzi. Ale nic, jak dla mnie to Wy powinniście razem zamieszkać, bo tym sposobem to żaden tatuś z niego nie będzie.
ale powiedzialas co wiedzialas. ;/ chodzi mi o pierwsze zdanie!

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:18:46

kopnij ty go w cztery litery. po co twojemu maleństwu taki tatuś? ja to samo przerabiałam ale powiedziałam w końcu dość. teraz mam życie ułożone na nowo i jestem szczęśliwa i dzieci tym bardziej. nie może być tak że będzie coś ważniejszego od dziecka. powołał je na ten świat i musi brać za to odpowiedzialność. a jak mu nie pasuje to fora ze dwora.

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:19:43

sorry ale jest glupim zadufanym w sobie egoista. kopnij go w dupe i nie mecz sie. tez mam 27 i 2 dzieci i powiem nie ma sensu sie meczyc minie jakis czaspoznasz kogos kto zaakceptuje Ciebie taka jaka jestes z dzidziusiem. dzieci sa najwazniejsze. pamietaj,a on kiedys zrozumie jakim był idiota i mam nadzieje,ze Ty juz wtedy bedziesz szczesliwa z innym mezczyzna. powodzenia

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:19:58

tłumaczenie się ojcem jest głupie bo po rozpadzie rodziny się wyciąga wnioski jakim rodzicem nie należy być.
teraz to powinnaś myśleć o dziecku. czy chcesz żeby miało takiego lipnego ojca.
a ślub w tym wypadku albo mieszkanie razem to nie jest dobre wyjście skoro to niby Ty chciałaś dziecka a nie on.dziecko to więcej problemów a nie plaster na rany.
i jeszcze jedno. może jesteś wiatropylna skoro on nie pamięta momentu reprodukcji :)

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:20:37

powiedz że masz dość!!! tak sie nie powinien zachowywać dorosły mężczyzna(ojciec)...

zweryfikowana
Posty: 9.196
Ostrzeżenia: 5/5

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:21:58

Zostaw go :/ Nie wiem co on sobie myśli ...

co robic zostac czy odejsc

04 sty 2012 - 14:22:26

zapomniałam dodać, że ten Twój facet to mamincycek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strasznie Wam zazdroszczę!!