Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

sklep detailingowy

22 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca dla mam

20 kwi 2013 - 11:38:46

Przecież na avonie czy fm nie wyżywi rodziny... z resztą kto się teraz w to bawi??? Jak widzę jakąś pannę z katalogiem to uciekam jak najdalej od tych szmelców, sorry

praca dla mam

27 cze 2013 - 10:07:05

ja jestem szefem kuchni w restauracji, jednak odkąd urodziłam bliźniaki to siedzę w domu i moja praca sprowadza sie do gotowania dla męża i udziału w kulinarnych konkursach :) Szczerze powiem, że chociaż konkursów mi nie brakuje a i czasem fajna nagroda wpadnie :) Znalazłam ostatnio fajny konkurs na menu do restauracji, z tego naprawdę możną mieć satysfakcje, że pomimo wszystko Twoje dania nadal sa podawane gościom, konkurs jest na sprinet.pl organizowany przez Restauracje Pod Ratuszem :)
Ale powracając do pracy to z moimi bliźniakami na razie mogę zapomnieć, zapewniają mi zdecydowanie prace na cały etat ;)

praca dla mam

01 wrz 2013 - 12:55:46

dowera,
czy mogłabyś przedstawić wiecej szczegółów?

praca dla mam

08 paź 2013 - 01:09:27

czesc dziewczyny jestem tu nowa mam mala coreczke która już niedługo skończy roczek i zastanawiam się czy otwarcie firmy nawet ciuchlanda czy to jest dobry pomysl zwłaszcza ze mam wlasny lokal tylko ze jest to na wsi i nie wiem czy brac się za to , no ale jak wiadomo to na wsi ludzie tez musza się w cos ubierać a najblizsza miejscowość z takimi sklepami jest oddalona o około 12 - 15 kilometrow. może mipodpowiecie czy to jest dobry pomysl??? czekam na wasze opinie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzisiaj zmarła moja Mama