Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca dla mam

14 sie 2012 - 16:41:32

WITAM!
"FAMILO" NOWY INTERNETOWY MARKET
Od września wchodzi na rynek “FAMILO” spożywczo - przemysłowy market
internetowy z siedzibą w Sierpcu.
Na start sklep zaopatrzony będzie w art spożywcze, chemia osobista, chemia gospodarcza.
Na przełomie 2012/2013r – art gospodarstwa domowego,RTV, komputery i akcesoria.
W 2013r zostaną wprowadzone usługi dla firm a w sprzdaży bedą samochody i motocykle.
Ceny towaru będą niższe w granicach od 5% – 30% od Super Marketów czy tradycyjnych sklepów.
KTO MOŻE SIĘ ZAREJSTROWAĆ ?
1/ osoba pełnoletnia posiadająca NIP,
2/ spółki i firmy.
Każda osoba , która dokona rejestracji otrzyma
e-sklep z biurem online / za darmo/ z możliwością dokonywania zakupów i współpracy .
CO ZYSKASZ?
1/ rejestracja bezpłatna,
2/ brak kosztów ,
3/ atrakcyjne ceny,
4/ bezpłatna dostawa kurierem,
5/ upusty na bazie zamówień,
6/ możliwość uzyskania znaczącego dochodu.
Minimalne miesięczne zamówienie przez sklep wynosić będzie 50zł + 19zł
przesyłka kurierska.
Przy zamówieniu 150zł przesyłka gratis.
Aby zachować aktywne konto należy dokonać zakupów przynajmniej raz na 3
miesiące na kwotę 50zł.
Produkty takie jak kawa , herbata , środki czystosci itd i tak musisz
kupować w innych sklepach gdzie ponosisz większe koszty zakupu i
transportu.
Zakupy w e-sklepie po zamówieniu otrzymasz do domu dużo taniej a na
dodatek reklamując e-sklep tak naprawdę wszędzie /rodzina , znajomi , firma , portale / masz możliwość
dodatkowego zarobku.
Gdy będzie Pani zainteresowana posiadaniem e- sklepu dla własnych
zakupów i współpracy zapraszam do rejestracji.
Po rejestracji otrzyma Pani na swój mail link do biura o-line.
Do wiadomości: na temat rejestracji , współpracy i prezentacji szkoleń przesyłam pliki i linki.
Dla ułatwienia kontaktu proszę o podanie nr GG lub SKYPE
Pytania proszę kierować ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Pozdrawiam!

praca dla mam

16 sie 2012 - 13:44:15

Witam. Chętnie bym spróbowała, na czym to polega?
Witam. Byłabym zainteresowana, na czym polega ta praca?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-16 13:51 przez olka112.

praca dla mam

16 sie 2012 - 17:04:55

trzeba promowac swoj sklep internetowy mozna facbuku czy na nk czy poprostu ogłoszenia czy do znajomych linki wysyłac i nawet samemu robic zakupy http://www.familo.com/r/moczko-ewa

praca dla mam

21 wrz 2012 - 21:08:02

Witam, Mam do zaproponowania pracę jako konsultant/ka w Polskiej firmie MARIZA, której siedziba znajduje się w Rząsce koło Krakowa. Twoja praca będzie polegała na tym, aby sprzedawać bądź można również kupować na własny użytek kosmetyki tej firmy. Jedyne co musisz tylko zrobić, to zapisać się do firmy. Gwarantuję Ci spore zyski wypływające z zadowolenia Twoich klientów.
Zasady:* Konsultantem może zostać każda osoba, która ukończyła 18 lat.* BRAK wpisowego. * Dostęp do biura on-line po pierwszym zamówieniu * Stały 30% rabat od sprzedaży kosmetyków - nawet od jednego kosmetyku!* Budowanie własnej struktury (wysokie prowizje).* Możliwość darmowej przesyłki.* Klub tworzą dobrowolnie zgłoszeni i zarejestrowani w nim Konsultanci Marizy.* Konsultant otrzymuje bezpłatnie jeden katalog z każdej edycji* Nic nie ryzykujesz i nie ponosisz żadnych opłat.

praca dla mam

26 lut 2013 - 21:47:09

Witam
Ja znalazłam sposób na zajęcie dodatkowe, zostałam konsultantką polskiej firmy Mariza. Może na początku to niewielkie kwoty ale zarabiam na swoje kosmetyki i często zostaje jeszcze na inne przyjemności.Nie siedzę w domu,spotykam się z Mamami i nie tylko,dzieci mają nowych kolegów i koleżanki.Jeśli jesteście także zainteresowane napiszcie do mnie na maila ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

praca dla mam

26 lut 2013 - 21:52:01

Cytat
Pallas_Atena
A Ty w ogóle wiesz ile wynosi średnia krajowa? Grubo ponad 3 tysiące. Chyba żartujesz, myśląc, że ktoś tyle w domu zarabia.
A nie jesteś na urlopie macierzyńskim?
urlop macierzyński trwa pół roku a nie cztery lata...

praca dla mam

31 mar 2013 - 13:43:43

hej dziewczyny:) ja jestem na wychowawczym, mam prawie 1,5 rocznego maluszka. Współpracuję z Betterware. To produkty z pomysłem dla domu, ułatwiające gotowanie i sprzątanie, środki czystości (każdy musi sprzątać ;))To także produkty do domowego SPA, olejki naturalne i wiele innych. Produkty praktycznie same się sprzedają. Kupuję taniej, zarabiam sprzedając oraz budując grupę. Korzystam z rabatów, prezentów, szkoleń, konferencji. Zamówienia składam, kiedy chcę. No i łączę pracę z pasją :) Chętne zostawcie wiadomość na moim profilu albo rejestrujcie się: http://www.betterware.eu/pl/Register.php W danych sponsora wpiszcie tylko numer: PL-86824. Po rejestracji wysyłam darmowy katalog kwietniowy. Na każde pytanie w miarę możliwości odpowiem. Pozdrawiam:)

praca dla mam

31 mar 2013 - 13:52:05

Cytat
myriads
Wydaje mi się, że chodziło o NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ. A jeśli nie... obniż lepiej wymagania, bo się nie uda ;)
Powodzenia w szukaniu pracy! :)

praca dla mam

18 kwi 2013 - 10:45:02

Witam Drogie Mamy.
Współpraca którą mogę Wam zaproponować polega na pozyskiwaniu nowych klientów budując tzw. bazę. Praca na podstawie umowy zlecenia/o dzieło. Dla każdej osoby która się zdecyduje zostaje wykupiona roczna polisa z funduszem inwestycyjnym na kwotę 3600 zł w znanym TU.
Praca w domu, wystarczy łącze internetowe i chęć do pracy :)
Oczywiście rozpoczęcie współpracy jest całkowicie darmowe.
Jeżeli któraś z Was chciałaby dorobić nieco pieniędzy do domowego budżetu zapraszam serdecznie do kontaktu. Chętnie przedstawię szczegóły.

Pozdrawiam ;)

zweryfikowana
Posty: 170
Ostrzeżenia: 3/5

praca dla mam

18 kwi 2013 - 10:52:17

O Fm jeszcze żadna nie wspomniała;) Więc ja zapraszam do współpracy z Fm Group. Nie koniecznie sprzedaż:)

Zapraszam na priv. Tylko w mojej grupie poprzez rejestracje przez moją stronkę super gratisy:)

praca dla mam

18 kwi 2013 - 11:00:40

U mnie sie nie sprawdzaja sie te katalogi z betterware,avon i inne,bo niby gdzie to wystawiac-w piaskownicy biegając po podwórku,bylam w betterware ale po 1 zamowieniu poszla fama,ze to badziewia wiec se to darowalam

zweryfikowana
Posty: 170
Ostrzeżenia: 3/5

praca dla mam

18 kwi 2013 - 11:05:24

Cytat
mysia_84
U mnie sie nie sprawdzaja sie te katalogi z betterware,avon i inne,bo niby gdzie to wystawiac-w piaskownicy biegając po podwórku,bylam w betterware ale po 1 zamowieniu poszla fama,ze to badziewia wiec se to darowalam


betterware hmm nie znam ich produktów, więc nie wiem. Avon, kosmetyki fajne więc myśle, że znajome, rodzinka pewnie by jakieś mazidełka chciały:)Fm..perfumy, make up, kosmetyki pielęgnacyjne do tego chemia domowa, także by znalazły sowich klientów.
Teraz internet jest skarbnicą więc można i tak sprzedawać:) Aczkolwiek ja sprzedawaniem to zajmuję się jedynie w ramach dorobienia, a i tak często sprzedaję po cenach dystrybutorskich:) Zarabiam pieniążki na budowaniu swojej grupy osób, z którymi współpracuję:)

praca dla mam

18 kwi 2013 - 11:10:01

Cytat
Pallas_Atena
A Ty w ogóle wiesz ile wynosi średnia krajowa? Grubo ponad 3 tysiące. Chyba żartujesz, myśląc, że ktoś tyle w domu zarabia.
A nie jesteś na urlopie macierzyńskim?

Mój tata zarabia, jest grafikiem komputerowym i architektem :P więc nie mówcie że się nie da, zależy jak się kombinuje i co umie się robić.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 11:23 przez Evans18.

praca dla mam

20 kwi 2013 - 11:25:09

Działam w Betterware już od kilku miesięcy. Po dłuższej przerwie (urodziłam dziecko, brak czasu itd) wróciłam i znowu jestem Przedstawicielem. Czy badziewia? Kłóciłabym się. Środków czystości używam od dawna i jestem zadowolona. Mam wiele zadowolonych klientek i dwie reklamacje. Firma działa już od 80 lat, w Polsce od 2007. Można dorobić. W przeciwieństwie do Avonu czy Oriflame nie ma tu większej konkurencji. Przynajmniej u mnie tak jest. Cały czas rozszerzają ofertę o produkty wellness (produkty z Morza Martwego, naturalne olejki, energetyki z witaminami itd). Szczerze polecam :)

zweryfikowana
Posty: 170
Ostrzeżenia: 3/5

praca dla mam

20 kwi 2013 - 11:30:31

Cytat
monika_js
Działam w Betterware już od kilku miesięcy. Po dłuższej przerwie (urodziłam dziecko, brak czasu itd) wróciłam i znowu jestem Przedstawicielem. Czy badziewia? Kłóciłabym się. Środków czystości używam od dawna i jestem zadowolona. Mam wiele zadowolonych klientek i dwie reklamacje. Firma działa już od 80 lat, w Polsce od 2007. Można dorobić. W przeciwieństwie do Avonu czy Oriflame nie ma tu większej konkurencji. Przynajmniej u mnie tak jest. Cały czas rozszerzają ofertę o produkty wellness (produkty z Morza Martwego, naturalne olejki, energetyki z witaminami itd). Szczerze polecam :)


Napisz na priv prosze więcj info o betterware. Byłabym zainteresowana produktami:>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podziękujmy za to, że nasze dzieciaczki są zdrowe!