Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca dla mam

22 gru 2011 - 18:22:27

Hej!
Dziewczyny,czy któraś z Was pracuje na etacie w domu????
Jestem mamą 4-miesięcznej dziewczynki,której nie przedłużyli umowy w pracy.Wiem,że będzie mi ciężko znaleźć nowa.Czy może któraś z Was pracuje w domu za minimum średnią krajową?

praca dla mam

22 gru 2011 - 18:27:58

nie dubluj tematów

praca dla mam

22 gru 2011 - 18:29:18

A Ty w ogóle wiesz ile wynosi średnia krajowa? Grubo ponad 3 tysiące. Chyba żartujesz, myśląc, że ktoś tyle w domu zarabia.
A nie jesteś na urlopie macierzyńskim?

praca dla mam

22 gru 2011 - 18:33:23

minimum średnią krajową? z domu z dzieckiem???? halo! chyba mialas na mysli minimum krajowa

praca dla mam

22 gru 2011 - 18:33:50

JA też jestem w takiej sytuacji. Skonczył mi się we wrześniu płatny macierzyński. Jeszcze rok mam bez płatnego. Ale na razie go ciągnę, bo tam gdzie pracowałam (praca biurowa) już nie ma mojego stanowiska. Ale dorabiam sobie jako stylista/wizażysta i trenuję psy. Trzeba sobie jakoś radzić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-22 18:46 przez Mija84.

praca dla mam

27 gru 2011 - 11:43:46

Cytat
Pallas_Atena
A Ty w ogóle wiesz ile wynosi średnia krajowa? Grubo ponad 3 tysiące. Chyba żartujesz, myśląc, że ktoś tyle w domu zarabia.
A nie jesteś na urlopie macierzyńskim?

Brutto. Na rękę wychodzi 2400, więc już też nie przesadzajmy, że to jakaś olbrzymia kwota.. Na ankietach i tego typu rzeczach na pewno nie zarobi. Ale jakaś działalność gospodarcza, np. ze sprzedażą, może jak się postara?

praca dla mam

27 gru 2011 - 11:46:44

Ja pracuje na umowę zlecenie w Avon jako Lider Sprzedaży. Jestem mamą i siedzę z dzieckiem w domu.

praca dla mam

27 gru 2011 - 11:55:00

też chętnie się dowiem:) ja też siedzę z 2 latkiem w domu, daję korepetycje z angielskiego:)

praca dla mam

29 sty 2012 - 12:28:19

Jeśli jest wśród Was mama, która ma ochotę tak jak ja, dorobić sobie w Avonie, a przy okazji mieć kosmetyki o wiele taniej. Zapraszam do kontaktu.

sama jestem mamą i bez wychodzenia z domu, świetnie sobie dorabiam:) Spotkania z koleżankami mamami, wyjście na plac - to idealne miejsca gdzie rozpoczęcie rozmowy o Avon kończy się złożonym zamówieniem:)

praca dla mam

28 lut 2012 - 00:45:48

Witam.
Proponuje współpracę z Aroma Group.
Czy warto poświecić trochę czasu na zarabianie i niestety nauczenie się tego biznesu, musicie ocenić same. Dla mnie warto, a dla Was?
Jeżeli myślicie, że klikanie w reklamy przyniesie dochód, to powodzenia.
Jeżeli chcecie zarabiać, lub tylko sobie dorobić to proszę o kontakt, chętnie odpowiem na pytania.
Pozdrawiam



praca dla mam

28 lut 2012 - 00:54:34

Wydaje mi się, że chodziło o NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ. A jeśli nie... obniż lepiej wymagania, bo się nie uda ;)
Powodzenia w szukaniu pracy! :)

praca dla mam

01 kwi 2012 - 16:00:34

witam jestem mama 2 letniego łobuza załozyłam grup w firmie kosmetycznej zawsze pare groszy wpanie zapraszam mamuski szeroki asortyment niejest to avon i nie jest to zobowiazujace do zamawianiai zawsze mozna sie wypisac wiecej informacji na ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

praca dla mam

17 kwi 2012 - 11:33:09

Witam serdecznie wszystkie mamy jeśli chcecie zajac sie na poczatek praca dodatkową w domu chętnie pomoge.Przeszkole oraz wszystkiego naucze.Prosze o kontakt mailowy ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

praca dla mam

14 sie 2012 - 12:11:03

Jeżeli chcesz zarabiać, to niestety trzeba zdawać sobie sprawę, że konieczne będzie włożenie z Twojej strony pewnej pracy i czeka Cię nauka, aby zdobyć niezbędną wiedzę w danym temacie.
Jest to jednak możliwe, a oferta skierowana jest do tych mam, które są rzeczywiście zainteresowane zarabianiem.
Na początek nie będą to wielkie pieniądze, ale to ile zarobisz z czasem, zależy tylko od Ciebie.
Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się ze mną, to nic nie kosztuje.
Przedstawię szczegóły oferty, a Ty sama podejmiesz decyzję.

Ważne: ZERO kosztów na rozpoczęcie współpracy.

praca dla mam

14 sie 2012 - 12:19:36

też się chętnie dowiem bo jestem od ponad 3 lat usadzona w chałupie!!!z 2 maluchów;) a ta Wasza najniższa krajowa to akurat na przedszkole i żłobek by starczyła heeh, więc zostaje praca w domu jak już:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co robic zostac czy odejsc