Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca dla mam

20 kwi 2013 - 11:38:46

Przecież na avonie czy fm nie wyżywi rodziny... z resztą kto się teraz w to bawi??? Jak widzę jakąś pannę z katalogiem to uciekam jak najdalej od tych szmelców, sorry

praca dla mam

27 cze 2013 - 10:07:05

ja jestem szefem kuchni w restauracji, jednak odkąd urodziłam bliźniaki to siedzę w domu i moja praca sprowadza sie do gotowania dla męża i udziału w kulinarnych konkursach :) Szczerze powiem, że chociaż konkursów mi nie brakuje a i czasem fajna nagroda wpadnie :) Znalazłam ostatnio fajny konkurs na menu do restauracji, z tego naprawdę możną mieć satysfakcje, że pomimo wszystko Twoje dania nadal sa podawane gościom, konkurs jest na sprinet.pl organizowany przez Restauracje Pod Ratuszem :)
Ale powracając do pracy to z moimi bliźniakami na razie mogę zapomnieć, zapewniają mi zdecydowanie prace na cały etat ;)

praca dla mam

01 wrz 2013 - 12:55:46

dowera,
czy mogłabyś przedstawić wiecej szczegółów?

praca dla mam

08 paź 2013 - 01:09:27

czesc dziewczyny jestem tu nowa mam mala coreczke która już niedługo skończy roczek i zastanawiam się czy otwarcie firmy nawet ciuchlanda czy to jest dobry pomysl zwłaszcza ze mam wlasny lokal tylko ze jest to na wsi i nie wiem czy brac się za to , no ale jak wiadomo to na wsi ludzie tez musza się w cos ubierać a najblizsza miejscowość z takimi sklepami jest oddalona o około 12 - 15 kilometrow. może mipodpowiecie czy to jest dobry pomysl??? czekam na wasze opinie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzisiaj zmarła moja Mama