Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiedz rodzicom że dowiedziałaś się takich rzeczy od znajomych , że coś takiego wypisuje itd . Mama powinna go zmusić do zalogowania się na nk i niech sama zobaczy.

idź do mamy, ja z mamą w Twoim wieku normalnie o seksie rozmawiałam, mimo że jeszcze nie współżyłam, i to będzie bardzo dobra okazja do tego żebyś i Ty z mamą o tych sprawach pogadała jak mama z córką.

Zdecydowanie TATA, tylko on może coś poradzić tzn pogadać z nim jak facet z facetem.. mama może źle to rozegrać bo będzie w takim samym szoku jak Ty.. ale nie zostawiaj tego na pewno.

pogadaj z rodzicami ,chyba ze chcesz zostac ciocia hehehe
a po drugie nie wyobrazam sobie szperac w brata komorce

idz do mamy, i do psychologa! jak zareagujecie teraz to może będzie z nigo normalny człowiek

Powinnaś jak najszybciej porozmawiać z rodzicami.

erotoman-gawędziarz...ale 12-letni?! nie chce mieć dzieci.

A tamta dziewczyna nie skarżyła się rodzicom? Bo gdyby mi ktoś coś takiego wypisywał jak byłam w podstawówce, to na pewno poszłabym do rodziców. Z tego może być dym, więc radzę ci powiedzieć rodzicom. Nie mów, że grzebałaś w tel brata, może lepiej zrób tak jak ci tu ktoś radził - powiedz, że słyszałaś od koleżanek, że jacyś chłopcy wypisują takie rzeczy i że PODOBNO twój brat też, właśnie na nk. Niech go rodzice zmuszą do zalogowania się i sprawdzenia. Ale zrób to z zaskoczenia albo tak, żeby nie słyszał, bo zdąży pokasować wiadomości. I będzie się później tak pilnował, że nigdy nie uda się go przyłapać.

Cytat
joasina
A tamta dziewczyna nie skarżyła się rodzicom? Bo gdyby mi ktoś coś takiego wypisywał jak byłam w podstawówce, to na pewno poszłabym do rodziców. Z tego może być dym, więc radzę ci powiedzieć rodzicom. Nie mów, że grzebałaś w tel brata, może lepiej zrób tak jak ci tu ktoś radził - powiedz, że słyszałaś od koleżanek, że jacyś chłopcy wypisują takie rzeczy i że PODOBNO twój brat też, właśnie na nk. Niech go rodzice zmuszą do zalogowania się i sprawdzenia. Ale zrób to z zaskoczenia albo tak, żeby nie słyszał, bo zdąży pokasować wiadomości. I będzie się później tak pilnował, że nigdy nie uda się go przyłapać.

polecam wejść na samosię- większość obleśnych tekstów o seksie piszą własnie dziewczynki...

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
male_p
Idź do taty, interwencja mamy niewiele da, nakrzyczy na Twojego brata, a on zapewne dalej będzie robił swoje. Myślę, że tata powinien z nim pogadać - jak facet z facetem - i wytłumaczyć, że na pewne rzeczy przyjdzie jeszcze czas. Oczywiście proponuję dodatkowy szlaban na komórkę.



popieram

ja wyjdę chyba na jakąś zboczoną bo w każdym wątku staram się pokazać, że tego typu zachowania to nic złego -.-'

na Twoim miejscu olałabym całą sytuację lub ewentualnie pogadała z bratem nie mieszając w to mamy (coś w stylu uważaj na siebie itp.). sama miałam bardzo podobną sytuację i mogę stwierdzić że z takiego zachowanie się po prostu wyrasta ;) to mały chłopka, hormony buzują... jeśli zamieszasz w to mamę będzie to tylko żenujące dla wszystkich

takie jest moje zdanie ale oczywiście staraj się monitorować całą sprawę żeby za daleko nie zaszła bo mogą się wywiązać jakieś niebezpieczne sytuacje, pedofile nie śpią... ;/

uważam też że szlabany rozmowy z rodzicami itp. nic nie dadzą, tylko tyle że będzie się z tym bardziej krył



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 15:38 przez en144.

o matko, takie skrzywienie juz w wieku 12 lat...straszne, co sie dzieje z tymi swiatem, ? lepiej ojciec, ja nie to matka. trudno, ze nie wie o lodach - dowie sie. Pokaz i powiedz "zobacz co on robi". Niech sama sie zaglebi w reszte i postanowi co robic, jesli taka rozmowa dla ciebie niezreczna, to nie dyskutuj, po prostu pokaz..

tak, to niestety teraz normalne. duzo zalezy od szkoly do jakiej chodzi i ile zajec ma po lekcjach. ja nigdy nie mialam czasu na robienie glupot, a moja mlodsza siostra, ktora jest wlasnie w tym samym wieku co twoj brat, mnie czasem bardzo szokuje. ale ja z nia rozmawiam. pilnowac trzeba i tyle. za duzo internetu.

Wątek z listopada.......... ;) A Wy się spinacie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Zmieniłaś sie" :(