Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

24 minut temu

sprawdzony stomatolog

27 minut temu

sklep detailingowy

51 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:15:02

Hej.Jestem mamą 5 tygodniowego szkraba,kocham go nad zycie ale musze przyznac ze daje mi popalic,najgorsze co moze byc to te kolki u dziecka ( herbatki na bazie kopru włoskiego,masaze brzuszka czy espumisan mało pomagaja) czasem juz nie mam siły i nie wiem co robic zeby mu pomoc.i te nieprzespane noce,czasem mam wrazenie ze usne na siedzaco... Kiedy dziecko przesypia cała noc? ...chyba jeszcze niepredko tego doznam.Wyczerpana jestem na maksa,ale jakos daje rade. Jak to u was było,powiedzcie mi ze niedługo bedzie lepiej ;)

ps.załaczam fotke mojego przystojniaka ;)) i pozdrawiam wszystkie niestrudzone mamy

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:17:46

Nie pomogę ale śliczny ten twój szkrab

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:19:13

Moja mała na szczęście nie miała kolek,całe noce zaczęła przesypiać jak miała 2 miesiące:)
Fajnie się to wspomina,malutka tylko praktycznie jadła i spała,a teraz taki z niej łobuz :)

Dużo siły i wytrwałości życzę :)


Najgorsze jeszcze chyba przed Tobą,moja na przykład tak około 10-12 miesiąca mało co spała w nocy,bo dokuczały jej zęby...
Byłam wtedy jak zombi:) No,ale takie uroki macierzyństwa:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 12:23 przez Hooney_M.

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:20:04

Śliczny !! Ja podobno nie przespałam żadnej nocy do 3 roku życia..

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:20:30

Niestety nie pomogę nie mam dzidzi więc nie za bardzo się znam...Myślę,że jakaś mama Ci doradzi;)Śliczny synek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 13:22 przez karola17.

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:21:14

Cytat
Vell
Śliczny !! Ja podobno nie przespałam żadnej nocy do 3 roku życia..

nie strasz ;)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:21:42

ale słodziaczek :**

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:22:33

Super szkrab.. wiesz ja Ci powiem ze mój mały od 3 miesiecy tylko raz sie budzil w nocy a tak po 5 miesiacach juz przesypial prawie wszystkie noce, a tak apropo dobre sa na kolke krople delicol. polecam i pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:22:40

Ja przez pierwszy miesiąc jak karmiłam piersią to przespałam może z 20h tak zliczjąc razem :/
Potrafił przy cycu 14 godzin bez przerwy być i do tego co bym nie zjadła to brzuszek go bolał i darł sie jak opętany bo jak nie głodny to brzuszek :/
Z mojej bezsilności dałam małemu 30ml bebika i w tym momencie mój horror sie skończył. Zaczął sypiac dłużej, częściej, nie płakał nie marudził.
A ja odżyłam.
Do tej pory (14 mies.) mały mi się budzi w nocy, ale to przez to, że zasypia w nietypowych pozycjach i drętwieja mu rączki lub nóżki. Przekładam go na podusie i dalej chrapie :)
Więc nie poddawaj się , będzie tylko lepiej, taki poczatek mamuś .....

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:23:07

Moja Majka ma 4 miesiące a budzi się w nocy dwa razy tylko na jedzenie i dalej śpi :)) Nie mam z nią problemów. Zasypia o 20. i śpi do 01.30 w nocy a później wstaje o 7. rano :)) Także u mnie lajcik :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 12:24 przez Jidysz.

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:23:09

mój synek w ogóle nie miał kolek ale i tak miałam pobudki w nocy do karmienia gdy skończył roczek praktycznie przesypiał całą noc ale nie jest powiedziane że każde dziecko tak ma mojej koleżanki córeczka już od 2 miesięcy przesypiała całą noc nie budząc się nawet do karmienia trzymam za Ciebie kciuki dasz radę:)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:23:52

Mój syn miał silne kolki przez 4 miesiące a całe noce zaczął przesypiać gdzieś w okolicach 8-9 miesiąca.

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:23:53

kup infacol mojej córeczce pomógł, musisz poszukac odpowiedniego leku, mojej małej tez espumisan nie pomagał zmieniłam na infacol i jak reka odjął

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:24:22

Moja ma obecnie 16 m-cy ;) kolki też miała, ja robiłam masaż shantalla ( jestem fizjoterapeutą więc nie boję się go robić) i takie niemieckie kropelki podobne do espumisanu, okłady z cieplej pieluszki tetrowej, trochę pomagało ;)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:24:31

Ja mam roczna dziewczynke ;) niestety do teraz budzi sie w nocy na jedzenie...czekam cierpliwie na przespana noc w calosci,ale narazie sie na to nie swięci ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przerwa w związku