Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:10:43

Usunełam zdjecie,bo bez sensu ta dyskusja
pozdrawiam i dzieki za informacje

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:13:28

Niesamowicie śliczniutki, aż się uśmiechnęłam jak zobaczyłam zdjęcie :) Niestety nie mogę pomóc, bo zupełnie się w tych sprawach nie orientuję.

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:15:13

Musisz to przeczekać aż samo ustąpi :) Mój mały ma 17 miesięcy i nie raz w nocy budzi się nawet co godzine bo ząbki mu cały czas idą. Jak dobrze pójdzie to budzi się tylko 2-4 razy na jedzenie

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:18:15

Jeśli chodzi o kolki to masaże i herbatki koperkowe i rumiankowe przede wszystkim....kładź go często na brzuszku.....to też pomaga ;) co prawda ja nie mam swojego dzidziusia ale moja sąsiadka ma synka który od urodzenia jest ze mną i to trwa już pół roku ;)) używaj też smoczków antykolkowych do butelek...są stanowczo droższe ale też pomaga...i to samo ze smoczkiem ;) a co do snu... to jest maleństwo jeszcze...zabawiaj go cały dzień tak zeby nie przysnęło mu się nawet na chwilkę...pozwól mu przysnąć w okolicach godziny 12 tak na godzinkę półtorej i potem w okolicach 15 też na jakąś godzinkę dwie... i przyzwyczajaj go do tego systemu...a przed snem tym właściwym nocnym długie spacery na świeżym powietrzu.... jak będzie miał mięcy 3-5 miesięcy ogranicz w ciagu dnia dżemki do jednej w okolicach 14-15 ;) mam nadzieję że pomogłam

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:23:02

a ja karmilam rok czasu piersia i do roku nie przespalam ani jednej nocy, pobudki czasami po kilkanascie razy.najlepsze kropelki to sab simplex,nie w kazdej aptece mozna je kupic,sa niemiecki i tylko w niektorych aptekach(tych ktore maja pozwolenie na sprzedaz niemieckich lekow)mozna je dostac.naprawde sa rewelecyjne.

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:23:43

mój syn zaczął spac 8 godzin bez przerwy jak mial 4 miesiące. ale to było gorsze niż ciągłe wstawanie bo jak usnął po kąpieli o 19 to wstawało 3 i już nie spał.ale przez to że się nie budził skończyło się karmienie piersią więc są plusy i minusy ale więcej chyba minusów.

Cytat
oxpatrysiaxo
Jeśli chodzi o kolki to masaże i herbatki koperkowe i rumiankowe przede wszystkim....kładź go często na brzuszku.....to też pomaga ;) co prawda ja nie mam swojego dzidziusia ale moja sąsiadka ma synka który od urodzenia jest ze mną i to trwa już pół roku ;)) używaj też smoczków antykolkowych do butelek...są stanowczo droższe ale też pomaga...i to samo ze smoczkiem ;) a co do snu... to jest maleństwo jeszcze...zabawiaj go cały dzień tak zeby nie przysnęło mu się nawet na chwilkę...pozwól mu przysnąć w okolicach godziny 12 tak na godzinkę półtorej i potem w okolicach 15 też na jakąś godzinkę dwie... i przyzwyczajaj go do tego systemu...a przed snem tym właściwym nocnym długie spacery na świeżym powietrzu.... jak będzie miał mięcy 3-5 miesięcy ogranicz w ciagu dnia dżemki do jednej w okolicach 14-15 ;) mam nadzieję że pomogłam

nie zgodzę się z Tobą. dziecko do roku powinno mieć dwie drzemki w ciągu dnia bo jak będzie za bardzo zmęczone to będzie gorzej spało. mój synek dopiero po skończeniu roku ma 1 drzemkę o 13



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 13:25 przez kiciek1985.

moj mały facet

09 mar 2012 - 22:27:08

Ja polecam kropelki SAB SIMPLEX dostępne w Niemczech.Mi zostały 2 buteleczki cale nigdy nie otwierane po mojej córeczce.Jesli ktoś chce to odsprzedam

moj mały facet

22 cze 2012 - 15:30:40

Cytat
gohhhhu
moja mała płakała od 22 do 3 w nocy i pomogła...suszarka do włosów. Moze to dziwne ale u mnie poskutkowało ;) przy włączonej suszarce spała jak aniołek, potrafiłam mieć właczoną suszarkę 8h non stop żeby się wyspać....może szum ją uspokajał?! Kazde dziecko jest inne, musisz wyczuć co jest bądź przeczekać i samo minie :) moja jak miała około 15 miesięcy sama przestała się budzić w nocy na jedzenie i od tamtej pory smacznie śpi od 21/22 do 9 rano :D cierpliwości życzę ;) :D
Szum suszarki uspokaja dziecko, ale identycznie działa biały szum (wpisz sobie na youtube), więc może zamiast katować suszarkę i marnować prąd ściągnij sobie biały szum na mp3, zapętl, żeby leciał w kółko jeden "utwór" i włącz maluchowi... Na większość z nich działa tak, że śpią jak susły, zresztą na dorosłych też;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Religia w przedszkolu...PROBLEM!!!!