Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 17:01:02

Cytat
19BaMbOoChA90

Przepraszam :C Zaś nie spojrzałam na datę ._.


No! Już miałam się znowu bulwersować :P Chyba czas odkopać mój wątek o starych wątkach.

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 17:08:09

masakra tacy rodzice... Powiedziała bym Ci, żebyś się na nich wypieła, ale to boli, że własna matka nie chce Cię znać tylko dlatego, że co? zaszłaś w ciążę i zakończyła się kariera modelki? Siostry też nie rozumiem... trudno bedziesz musiała rozpocząć zycie na nowo... aż nie chce mi się wierzyć, że rodzice nigdy nie bedą chcieli poznać wnuka/wnuczki.
haha teraz dopiero widzę datę, to czemu było w "ocenie rozmawiamy o"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-06 17:09 przez truskawka92.

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 17:30:38

Cytat
apolonja
Cytat
dominisiaa9215
Może mnie większość potępi za te słowa ,ale ...
Z każdej tragedii, nawet tej największej trzeba wyciągnąć TYLKO i wyłącznie pozytywne strony . A uwierz mi,że i ty je masz.. Dowód ? Twój chłopak cię kocha, jego rodzina cię przyjęła . mimo ze jak to sama napisałaś nie ma wiele miejsca, ale nie wyrzucili cię . Chłopak się od ciebie nie odwrócił . masz gdzie mieszkać , ma cię kto wspierać . NIE JESTEM SAMA . i ważne żebyś o tym pamiętała .
Fakt ,że twoi rodzice nie postąpili fair, bo nie wyobrażam sobie w przyszłości żebym miala wyrzucić własne dziecko z domu ,nawet gdyby miało 15lat i oznajmiło mi ze jest w ciązy . Nikt tego nie planuje , ono bardziej potrzebuje nas samych i wsparcia niz krytyki... Wiem ,że ci zależy na rodzicach , i im na pewno tez . Są w szoku bo planowali ci przyszłość , spróbuj ty to naprawic. wiem,że będzie cięzko ale spróbuj . Oni nie dzwonią , to ty zadzwoń , powiedz ze tęsknisz ze ich kochasz... Powiedz ze wiesz ze zawiodłaś,ale będziesz teraz mamą i to ONI powinni cię wspierać bo nosisz pod sercem ich wnuka .
Na pewno będziesz wspaniałą matką .
Powodzenia na pewno ci się przyda i głowa do góry MUSI BYĆ DOBRZE ;)
Co za bzdura.. ma się płaszczyć przed kimś kto powinien jej okazać wsparcie i kochać bezgranicznie?! Wypnij się na nich... Idź do psychologa(są też za darmo) jeśli wiesz, że możesz potrzebować pomocy. Nikt nigdy nie ma prawa powiedzieć Ci, że jesteś DZ... to świadczy tylko i wyłącznie o Twoich rodzicach jak bardzo sa niedojrzali i toksyczni!



Nie ma się płaszczyć, tylko spróbować odbudować relację między nimi . Wiele słów mówimy w złości, nawet tych najgorszych . A rodzice, zawsze będą naszymi rodzicami nieważne jacy by byli ,warto o tym pamiętać ;)

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 17:36:41

WĄTEK JEST Z 2011 ROKU.
CHYBA JUŻ NIEAKTUALNY
.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Instynkt macierzyński